פרסומת
דלג

כנופיות עבריינים קטינים אילתים

מאת: מערכת ערב ערב ● 4/7/2011 18:02 ● ערב ערב 2064
במהלך השבועיים האחרונים התקבלו במרחב אילת תלונות רבות על גניבות רכוש מחופי הרחצה ובריכות בתי המלון. קטין ושני שותפיו, בני 12.5 ו-14 תושבי אילת חשודים כי במהלך שבוע ימים ביצעו 9 גניבות מבריכות בתי מלון וחופים. כנופיה אחרת פרצה לבתי מלון
כנופיות עבריינים קטינים אילתים

במהלך השבועיים האחרונים התקבלו במרחב אילת תלונות רבות על גניבות רכוש מחופי הרחצה ובריכות בתי המלון. בתאריך 23.6.11 התקבל דיווח ממודיעה כי היא מבחינה בקטין אשר מנסה למכור שעון יד יוקרתי בטיילת בתי המלון באילת, דבר אשר עורר את חשדה. צוות פקחני הנוער של מרחב אילת אשר הגיב לקריאה עיכב קטין כבן 12 תושב אילת כחשוד בהחזקת רכוש החשוד כגנוב.

במהלך חקירתו של הקטין התברר כי פעל במסגרת חבורה של שלושה שחברו יחדיו לגנוב רכוש מחופי הים ובריכות בתי המלון. בחקירה מהירה ומאומצת של משרד הנוער אותרו שני השותפים ועוכבו לחקירה.

הקטין ושני שותפיו, בני 12.5 ו-14 תושבי אילת חשודים כי במהלך שבוע ימים ביצעו 9 גניבות מבריכות בתי מלון וחופים. בחקירתם הודו הנערים בעבירות המיוחסות להם ובביתם נערך חיפוש בו אותר חלק מהרכוש החשוד כגנוב שכלל מכשירי טלפון סלולאריים ומצלמות. בכוונת המשטרה להגיש כנגדם כתבי אישום בגין עבירות אלו.

עבריינים קטינים מאילת 2


ב 7.6.11, ערב חג השבועות התקבל דיווח במוקד על קטין המנסה לפרוץ למלון דירות באזור התיירות. צוות פקחני הנוער של מרחב אילת אשר הגיב לקריאה עיכב את החשוד, קטין בן 12 תושב אילת. במקביל התקבל דיווח במוקד כי במלון דן המרוחק מעט ממלון הדירות נתפס ע"י הקב"ט קטין אשר גנב תיק מאורח בבריכת המלון. צוות סיור ניגש לבית המלון ועיכב את הקטין, בן 16.5 תושב אילת.

בתחקור ראשוני שערך צוות הנוער נמצא קשר בין המקרים ובחקירה התברר כי מדובר בחבורה של שלושה שחברו יחדיו על מנת לגנוב רכוש מחופי הים ובריכות בתי המלון בעיר. החשוד השני שעוכב אף מסר את פרטיו של השלישי בחבורה, תושב אילת בן 14. זה אותר ועוכב לחקירה.

שלושת הקטינים הודו בעבירות המיוחסות להם ובכוונת המשטרה להגיש כנגדם כתב אישום בגין עבירות אלו.