פרסומת
דלג

צעדה-הלכו שמייח

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 12/3/2015 10:08 ● ערב ערב 2697
צילום: בראשית הפקות / קרוב ל -500 צועדים לקחו חלק בצעדת 'הולכים שמח' באילת שהתקיימה בשבת האחרונה. עוד יוזמה ברוכה שבאגף הספורט של עיריית אילת החליטו להוריד ממנה את החלודה. "אין לי ספק שבשנה הבאה נכפיל את כמות המשתתפים", מבטיח מנהל אגף הספורט יעקב מלכה
צעדה-הלכו שמייח

תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


חמש שנים אחרי שנעלמה מנוף אירועי הספורט בעיר, חזרה בשבת בבוקר צעדת 'הולכים שמח' באילת והחזירה את חובבי הצעידה לרחובות. אמנם בשטח עדיין לא נצפו ההומונים שבאגף הספורט בעירייה היו רוצים לראות לוקחים חלק באירוע הססגוני, אבל היי, זו רק ההתחלה ואין ספק שלאחר הצלחת האירוע והרשמים החיוביים, בשנה הבאה תוכפל כמות המשתתפים.
הצעדה יצאה לדרך ממרכז 'הביג', כשרק כמה עשרות הגיעו לאתגר המלא- צעידה למרחק 10 ק"מ עד לחוף 'הדקל'. הם צעדו במעלה הכביש העוקף, כשבכיכר העוגן הצטרפו אליהם מרבית הצועדים, ביניהם עשרות חברי שבט צופי אילת. ככה הם צעדו להם ברחובות, שרים ונהנים, אוספים בכיכר האמהות בעיקר משפחות עם ילדים ואמהות עם עגלות תינוקות וכולם המשיכו בצעדה ססגונית עד לנקודת הסיום.
ב'חוף הדקל' המתין לצועדים הפנינג ססגוני ושמח, שכלל מתקן פירמידה שבנו חניכי הצופים בעיר להנאת הבאים, תוכנית אמנותית על הבמה, על טהרת הכוחות המקומיים, מתקנים מתנפחים, עמדות איפור ועוד.
בתי הספר בעיר אמנם לא רשמו נוכחות עם תלמידיהם, אבל לפחות בצעדה הראשונה לקחו חלק שני גני עירייה: 'גן שיטה' ו'גן אילת', שהגיעו עם הגננות, הילדים והורים מלווים.
מנהל אגף הספורט בעיריית אילת, יעקב מלכה, שעמד מאחורי היוזמה להפיח מחדש רוח חיים בצעדה, הביע את שביעות רצונו מהאירוע והצהיר כי בשנה הבאה הכוונה היא להכפיל לפחות את כמות המשתתפים.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש