פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 9/4/2017 13:19 ● מה נשמע 491
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

גם יפה גם חכמה

 

המקסימה הזו עונה לשם ניקול קורטיס, הבת של אמא מיטל שגאה בה עד מאוד ולא בכדי. המותק שלומדת בכתה ו' בבית הספר 'היובל' היא לא רק יפה אלא גם חכמה ותעיד על זה תעודת ההצטיינות הלימודית שקיבלה לאחרונה. אמא הגאה ביקשה לפרגן לניקול ומי אנחנו שנסרב...

 

מזל טוב ליהל

 

יהל גבריאל החתיך ההורס גדל בשנה וחתם על גיל שבע. גם אחיו התאום שחר, ההורס לא פחות חתם על אותו הגיל, אבל כדי שכל אחד מהם יהנה ממלוא תשומת הלב, ארגנו אמא מורן ואבא איתן ימי הולדת נפרדים לכל ילד ולכל כתה בנפרד. מיכאל הקוסם הצעיר והמבטיח הצחיק את הילדים, אבא איתן הקפיץ והריץ ואמא מורן דאגה לפינוקים מהמטבח ועוגות מפנקות. היה מוי מהנה. מזל טוב כפול שניים. בתמונה יהל חוגג מומלדת.

 

ככה חוגגים שנה

 

מזל טוב לנסיך הקטן והמדהים אורי, שחגג יום הולדת שנה עם צילומי סמאש דה קייק. אמא שירן סהר, העובדת במשרדי הנהלת מתחם 'אלמוג', פינקה את הילד המאושר עם עוגת קצפת טעימה במיוחד, אותה קישטו כמה קאפקייקס צבעוניים שהכינה במו ידה והוסיפו הרבה מתיקות לתמונות. (צילום: רוני מויאל)

 

כיף ושמח עם בועות

 

מזל טוב לליאל המהממת שחגגה את יום הולדתה ה-8 במסיבת פאשן מדליקה במתחם 'בועות' של ליאת יחזקאל. על ההפעלה המושלמת הייתה אחראית סימה מ'סימה ילדים זה שמחה'. את העוגה המהממת והטעימה הכינה רחלי אברגיל.

 

יצאו ממצריים

 

כמדי שנה יצאו תלמידי ׳צאלים׳ לחגוג "פסח בטבע". כולם צעדו יחד עם כל סגל בית הספר והורים, עד לוואדי שחמון, שם הכינו מצות, כל כיתה הכינה הופעה, שיחקו ושרו. בסיום "יצאו ממצרים", צעדו בתהלוכה ארוכה בחזרה לבית הספר. בתמונות: ילדי גן החטיבה הצעירה מכינים מצות. מנהלת בית הספר, גילה גולן פרץ השתתפה בכל הפעילויות, רקדה, הכינה מצה ואכלה אותה כמו כולם עם שוקולד.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש