פרסומת
דלג

החשד: עשו לו 'יוסף ואחיו'

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 13/4/2017 12:36 ● ערב ערב 2806
לפני כחודש נעדר אחיהם הצעיר ● בשבוע שעבר נעצרו שלושה מאחיו בחשד שחטפו ורצחו אותו ● טרם נמצאה גופתו אך יש כיוון למניע
החשד: עשו לו 'יוסף ואחיו'
צילום : אילוסטרציה

שלושה אחים חשודים כי קשרו קשר לחטיפת ורציחת אחיהם הצעיר. כך עולה מבקשה להוצאת צו מעצר שהוציאה כנגדם השבוע המשטרה. השלושה נעצרו בלילה שלפני ומאותה עת הם נחקרים. 
מפרוטוקול בית המשפט עולה כי אחיהם הצעיר של השלושה נעדר כבר יותר מחודש. האח נהג להגיע מדי יום למקום מפגש שם שהה שעות מספר. אנשי אותו מקום, מששמו לב שאינו מגיע, פנו למשטרה והודיעו עליו כנעדר. לדברי נציג המשטרה נעשו פעולות רבות לאיתורו, וכעבור כחודש, יום לפני מעצר שלושת האחים, נפתח תיק חקירה פלילית. בזמן שחלף למן ההודעה צברו במשטרה נתונים. במשפחה אחים רבים אך החקירה מתמקדת בשלושת העצורים, שעליהם יש "חשד סביר ומעבר לכך".
עוד אמר נציג המשטרה "הסעיף הוא חטיפה לשם רצח כמו שכתוב (בבקשת המעצר א.פ.), זו הייתה הכוונה שלהם, זה מה שהם בצעו לפי החשד, אין לנו גופה כרגע". עולה מהדברים כי האח הנעדר כבר הגיש בעבר תלונה נגד אחיו.
לדעת החוקרים התיק מסועף מאוד, כשכיוון החקירה נוגע למניע לחטיפה ורצח. 
השופט גל שלמה טייב אמר "מצאתי קיומו של חשד סביר לפיו החשודים עברו את העבירות המיוחסות להם בבקשה" הוא אף רמז למה שמופיע בחומר הסודי שהוגש לו "וישנן ראיות מעבר לאותו מניע הקושרות את המעורבים באופן כזה או אחר לעבירות המיוחסות להם, ובעיקר לעבירות החמורות של חטיפה לשם רצח אחיהם".
מעצרם של האחים הוארך בשבוע, תוך ששניים מהם מופנים לבדיקה פסיכיאטרית.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש