פרסומת
דלג

טרם הסתיימו עבודות השיפוץ בגני ניר וגיבורים

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● 6/9/2017 21:26 ● ערב ערב 2827
הורי גני הילדים ניר וגיבורים הופתעו לגלות עם תחילת שנת הלימודים כי טרם הסתיימו עבודות השיפוץ בגנים ועקב כך נאסרה יציאת הילדים לחצר הגן ● ''מדוע העירייה לא מצליחה לתזמן את עבודות השיפוץ לאורך חודשי הקיץ'' הם מתרעמים ● דוברת העירייה: לקראת סוף העבודות הגיעה בקשה לצביעה חיצונית של הגן שלא היתה בתכנון הראשוני, הילדים הוצאו לגן פרדקין הסמוך
טרם הסתיימו עבודות השיפוץ בגני ניר וגיבורים
ברגע האחרון החליטו להוסיף צביעה. גן ניר

עם תחילת שנת הלימודים הופתעו הורי גני הילדים ניר וגיבורים הממוקמים בסמוך לבית הפועל בשכונת האשל לגלות כי עבודות השיפוץ בגנים טרם הסתיימו וכי עקב כך נאסרת יציאת הילדים לחצר הגן. בסיור שערכנו במקום ביום א' השבוע אכן התרשמנו כי במקום נערכות עבודות צביעה וכי חצר הגן אכן מלאה בכלי עבודה ואינה מאפשרת משחק בטוח לילדי הגן. מעיריית אילת נמסר בתגובה: 
"השנה במסגרת שיפוצי הקיץ השקיעה העירייה כ – 32 מיליון ₪, בשדרוג וחיזוק מוסדות חינוך. בתוך העבודות נבחרו הגנים "ניר" ו"גיבורים", גני ילדים בני 60 שנים, לשיפוץ מקיף הכולל עיצוב פנים פדגוגי ופיזי של הגן. השיפוץ כלל פתיחת והרחבת החלונות, שינוי ושיפוץ תאי השירותים,  מטבח חדש ומצויד במקרר ותנור, ריצוף הגן מחדש, החלקת קירות יסודית פנימית וחיצונית, החלפת אלומיניום בגן וכל זה תוך הסדרת תשתיות מערכות החשמל, האקוסטיקה, האינסטלציה המיזוג הכניסה לגנים ומשחקי החצר. אלה לצד ריהוט חדש לצמד הגנים. התכנון בוצע ופוקח על ידי צוות מקצועי הכולל את אדריכל איתי אשחר, אינג' אליאור חרוש, רונה שפירא מנהלת המחלקה לחינוך ועיצוב סביבתי, אינג' וקונסטרוקטור רוני פאשה, א. סינוס יועץ חשמל, אינג' יונתן נציג פיקוד העורף, אדר' אושר טובלי מנהלת מחלקת רישוי עסקים שמאשרת על פי חוק את כל השיפוץ ומספקת היתר בניה לשיפוץ,  יועץ אינסטלציה, אינג' מטעם חברת עין נטפים ועוד. די בכל אלה, כדי להבין את גודל ההשקעה בצמד הגנים. העבודות המתוכננות בגנים הסתיימו כמתוכנן!!! לקראת סוף העבודות הגיעה בקשה לצביעה חיצונית של הגן שלא היתה בתכנון הראשוני. עבודה זו אושרה לביצוע לאחר שהגננות אמרו שיוציאו את הילדים לשעת חצר בגן פרדקין הסמוך, למשך יומיים!!! על מנת שלא לדחות את הצביעה לקיץ הבא. מכאן, שאך ראוי לברך על המהלך."
עוד ביקשו להדגיש בעירייה כי הן הגננת של גן גיבורים והן נציגת ועד הורי הגן מצאו לנכון להודות לעירייה על השיפוץ שנעשה במקום.
 


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש