פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 31/10/2018 12:37 ● מה נשמע 572
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

חוגגת שנה עם המשפחה

 

משפחת פרץ הגיעה בהרכב מלא אל הסטודיו לצילום של רוני מויאל, כדי לחגוג לאריאל הנסיכה של הבית יום הולדת שנה. אריאל שהייתה המומה בהתחלה מהסיטואציה שנפלה בחלקה – עוגה שלמה מונחת לפניה, ניצלה את ההזדמנות ולא הפסיקה לשחק עם העוגה עד שנלקחה למקלחת. ללא ספק  התמונות ישאירו לה זיכרון ענק מיום הולדת של פעם בחיים.

 

הנסיך חוגג שנה

 

מזל טוב להראל ואושרית יוחננוף שחגגו לבנם ינאי יום הולדת שנה ונתנו לו להשתולל עם עוגת הקצפת המתוקה, להתלכלך, לאכול, למרוח כי זו חגיגה של פעם בחיים, כי מי  יודע מתי יתקבל אישור נוסף מההורים לאכול ככה עוגה. ואם זה לא מספיק נתנו לו אחרי שסיים עם העוגה להשתולל עם סט צבעי גואש משם יצא צבעוני בכל צבעי הקשת.

 

יונתן גדל בשנה

 

יונתן המדליק, הילד הכי ג'ינג'י וחמוד בכתה ג'1 בבית הספר 'מצפה ים' גדל בשנה. זו הייתה סיבה מספיק טובה לחגיגה בכתה. אמא הכינה עוגה טעימה והחברים בניצוחה של המחנכת ליהיא פרלוביץ חגגו יחד עם יונתן את השמחה. מזל טוב כבר איחלנו?


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש