פרסומת
דלג

חשד: קטינים השחיתו רכוש בית ספר מצפה ים

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: דוברות המשטרה ● 27/2/2019 17:18 ● ערב ערב 2904
ביום חמישי ביצעו ארבעה צעירים מעשי וונדליזם במספר כיתות בבית הספר מצפה ים ● מעשי הוונדליזם תועדו בחלקם על ידי מצלמות האבטחה הממוקמות בבית הספר ● משטרת ישראל עיכבה לחקירה ארבעה קטינים בחשד למעשים
חשד: קטינים השחיתו רכוש בית ספר מצפה ים
הרס וחורבן בבית ספר מצפה ים

ביום חמישי התקבל דיווח במשטרת ישראל על מעשי ונדליזם בבית הספר מצפה-ים באילת.  למקום הגיעו חוקרי הנוער של משטרת ישראל יחד עם שוטרי הזיהוי הפלילי וחוקרי זירה טכנולוגית, בחקירה מהירה אותרו ועוכבו ארבעה חשודים קטינים בגילאי 15-16 בחשד לביצוע המעשים. בתום החקירה שוחררו הקטינים למעצר בית מלא למשך 5 ימים. 

משטרת ישראל העבירה דיווח לשירות המבחן לנוער אשר בהתאם לחוק יעביר את המלצות להמשך הטיפול בתיק.
תלמידי בית הספר שנחשפו למעשי הוונדליזם הביעו מחאה: "זה לא בסדר שתלמידים מתוך שעמום או אולי רצון נקמה פוגעים ברכוש שאמור לשמש את כולנו", אמר אחד התלמידים הלומד בכיתה ו' לדבריו: "זה נראה נורא, שברו דלתות וציוד ועל כל הקירות ציירו דברים גסים ואף כתבו מילים גסות. בכל מקום כתבו שבית הספר חרא. אני מכיר את מי שעשה, ובהלם", אמר התלמיד. 

ממשטרת ישראל נמסר: "אנו פועלים לחשוף עבריינים המבצעים פגיעה ברכוש הציבור, לאסוף ראיות ולהעמידם לדין במקרים המתאימים. במקרה זה הגם שמדובר בקטינים אנו מנהלים חקירה ונפעל למצות איתם את הדין בהתאם לחוק".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש