פרסומת
דלג

שני מקרים של התעללות קשה בחתולים מעלים חשד שמדובר בסדיסט

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: מערכת ערב ערב ● 3/5/2019 09:43 ● ערב ערב 2913
שני אירועים טראגיים שהתרחשו לאחרונה באילת מעלים סימני שאלה האם נמצא בקרבנו סדיסט המתעלל בבעלי חיים? ● חודש לאחר שנמצאה בפארק השחמון גופת חתול, כשהיא חתוכה לשניים ● התקבל השבוע דיווח מאזרח שטייל עם כלבו על שקית שהכילה גופת חתול ללא ראש ● במשטרה מבקשים מאזרחים לדווח במקרה של חשד להתעללות בחיות
שני מקרים של התעללות קשה בחתולים מעלים חשד שמדובר בסדיסט
השקית ובה גופת החתול כרות הראש

שני מקרי התעללות קשה בחתולים שאירעו לאחרונה באילת, מעלים סימני שאלה האם מדובר בצירוף מקרים טרגי או שמה חי בקרבנו סדיסט המתעלל באופן קשה בבעלי חיים ומביא למותם באכזריות יוצאת דופן.
ביום ראשון השבוע, יצא אבי (השם המלא שמור במערכת – א.מ), עם כלבו לטיול ערב. השניים עברו במסלולם הרגיל ברחוב לוס אנג'לס מול מלון מלוני, כשלפתע הבחין אבי בשקית שהייתה מונחת כשהיא שעונה לכיוון עמוד חשמל גדול: "הכלב שלי רחרח את השקית והסתובב סביבה" הוא מספר, "כשהתקרבתי ראיתי כי בשקית יש משהו שנראה כמו חתול. חשבתי שאולי הוא הסתבך ונכנס לשקית ורציתי לעזור לו", אבי לא צפה את הבאות: "כשפתחתי את השקית גיליתי כי היא מכילה גופת חתול, אך ללא הראש". 

הראש לא היה שם בכלל? 
"כן, זה היה ממש מוזר, גופת חתול שנעטפה בשקית אבל הראש לא היה שם".

דיווחת למשטרה או לווטרינר העירוני? 
"האמת, שלא דיווחתי כי לא חשבתי שהם יכולים לעשות עם זה משהו". 
זהו המקרה השני בחודשיים האחרונים בו נמצאו איברי חתול  ברחבי העיר. כזכור, לפני כחודש מצאה ושבת אחרת בשם קארין, גופת חתול מבותרת לשניים בפארק השחמון בעיר. מבדיקת הגופה עולה כי החתך שנעשה בה היה חלק וכירורגי ועל כן עלה החשד כי המדובר במעשה ידי אדם וכי מדובר בהתעללות אכזרית במיוחד שהביאה למות החתול. "איזה אנשים מסוגלים לבצע מעשה כזה. להערכתי הוא לא מת שם, מכיוון שבפארק השחמון נמצא רק חצי מגופו ואילו החצי השני לא נמצא", סיפרה אז קארין ל'ערב ערב'. קארין הגישה תלונה במשטרת אילת. 


לאחר שקיבלו את התלונה מ'ערב ערב' יצאו פקחים מטעם הוטרינר העירוני למקום, אך הפקח סיפר כי לא מצא את השקית שכלל הנראה פונתה עם שאר הזבל בבוקר יום שני. 


בעמותת אילת אנימלס מבקשים מהציבור לפעול במידה והם נתקלים בחיה פצועה: "לאור העובדה שהתגלו מספר חתולים בזמן האחרון עם סימני התעללות אנו מבקשים את עזרת הציבור לתעד כל גופת בעל חיים חשודה בצילום ומיקום ולשלוח לנו פרטים על כל מקרה שאתם רואים. כמו כן יש להגיש תלונה במשטרה וב-106 וכן למחלקה הווטרינרית בעירייה. יש לקחת מספר תלונה ולהעביר לנו. אנשים, כולל ילדים שמתעללים בבעלי חיים, הם מסוכנים לציבור. זאת עבירה פלילית לפי חוק צער בעלי חיים".


  חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש