פרסומת
דלג

צו סגירה לחלק אחורי של מסעדת הטריפוליטאית בשל חשד כי שימש להימורים

מאת: דוברות המשטרה ● צילום: דוברות המשטרה ● 5/6/2019 15:07 ● ערב ערב 2918
משטרת ישראל הורתה על סגירת החלק האחורי של מסעדה ששימשה כמקום לעריכת הימורים למשך 30 יום ● הצו ניתן רק לחלק האחורי במקום שהייתה העבירה והמסעדה תמשיך לעבוד כרגיל וזה על מנת לא לפגוע יתר על המידה בעסק ● משטרת ישראל: "מקומות המשמשים לעריכת "משחקי מזל" פוגעים בכלל הציבור ובאוכלוסיות חלשות בפרט”
צו סגירה לחלק אחורי של מסעדת הטריפוליטאית בשל חשד כי שימש להימורים
הצו מודבק על דלת המקום

מפקד מחוז דרום של משטרת ישראל ניצב יורם סופר הורה על צו-סגירה לחלק האחורי של מסעדת הטריפוליטאית, באילת ששימשה כמקום לעריכת הימורים. בלשי המשטרה באילת ערכו במקום פעילות חקירתית, נאספו ראיות לכאורה כי המסעדה משמשת גם כמקום עריכת "משחקי מזל" והימורים. במקום נתפסו "מכונות מזל" - מחשבים המשמשים למשחקי הימורים. כאמור, מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם סופר הורה בצו על סגירת המקום החל מהיום (2.6.19) ועד לתאריך 1.7.190. בצו הסגירה שנתלה על דלת הכניסה למקום שחשוד ששימש למשחקים אסורים נכתב: "מתוקף סמכותי לפי סעיף 3 א לחוק הגבלת שימוש במקום לשם מניעת ביצוע עבירות, ולאור הראיות שהובאו בפני שוכנעתי כי קיים חשד סביר כי המקום משמש לביצוע עבירות של משחקים אסורים, הגרלות והימורים בניגוד לחוק". גורם במשטרה מסר כי "הצו ניתן לחלק האחורי של המסעדה במקום שהייתה העבירה וכי המסעדה עצמה תמשיך לעבוד כרגיל וזאת על מנת לא לפגוע יתר על המידה בעסק ועל מנת לשמור על איזון". במשטרה מציינים כי מתחילת שנת 2019 הוצאו 7 צווי סגירה נגד מקומות המשמשים להימורים ברחבי המחוז הדרומי.

ממשטרת ישראל נמסר: "מקומות המשמשים לעריכת "משחקי מזל" פוגעים בכלל הציבור ובאוכלוסיות חלשות בפרט. עבירות הניהול ועריכת הימורים כורכות בתוכן עבירות כלכלית והלבנת הון. משטרת ישראל פועלת לסגירת מקומות המשמשים לעריכת הימורים בלתי חוקיים על מנת לצמצם ולמגר את פעילותם".


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש