פרסומת
דלג

נבחרת הכדורסל של גולדווטר העפילה לגמר המחוזי באשדוד

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 18/10/2019 11:10 ● ערב ערב 2937
ארבע שנים אחרי שבית הספר 'גולדווטר' בעיר הקים נבחרת כדורסל והצטרף לליגת בתי הספר התיכוניים בארץ, הצליחה הנבחרת בראשותו של המאמן עמית לוי, לגבור גם השנה על יריבותיה בשלב חצי הגמר המחוזי שהתקיים לראשונה באילת והעפילה לגמר המחוזי שיתקיים בתחילת חודש הבא באשדוד
נבחרת הכדורסל של גולדווטר העפילה לגמר המחוזי באשדוד
צילום: רז הוד גליל

לראשונה מאז הצטרפותה של נבחרת הכדורסל של בית הספר 'גולדווטר' לליגת בתי הספר התיכוניים בארץ, ארחה בשבוע שעבר אילת את טורניר חצי הגמר של מחוז הדרום באילת.
לטורניר חצי הגמר שהתקיים באולם ים סוף הגיעו נבחרות מקיף א' באר שבע, מקיף באר טוביה ונבחרת בית הספר גולדווטר שהתחרו ביניהן על כרטיס הכניסה למשחק גמר מחוז הדרום שיתקיים בתחילת החודש הבא באשדוד.
במהלך הטורניר שמשך אליו קהל רב, מרביתו תלמידי בית הספר שהגיעו לעודד את הנבחרת המקומית, ניצחה נבחרת גולדווטר בניצוחו של המאמן עמית לוי, את מקיף באר שבע בתוצאה 51:36 ואת מקיף באר טוביה בתוצאה 61:50 והעפילה לשלב הגמר. בכך הצליחה הנבחרת לשחזר את השגה מהשנה שעברה, אז העפילה גם לשלב הגמר המחוזי אותו ניצחה והעפילה לגמר הארצי בגליל. לדברי מאמן הנבחרת הבית ספרית עמית לוי: "לגמר הארצי מעפילות 12 קבוצות שניצחו במחוזות שלהן". שתי הקבוצות שמנצחות את טורניר הגמר עולות ישירות לליגת העל של בתי הספר התיכוניים בארץ ואילו שתי הבאות אחריהן מגיעות לשלב המבחנים מול שתי הקבוצות שאמורות לרדת ליגה. בסופו של דבר ארבע קבוצות מעפילות בכל שנה לליגת העל. בשנה שעברה הפסדנו כבר בשלב הראשון של הגמר הארצי. כולי תקווה שהשנה לא רק נצליח לשחזר את ההישג מהשנה שעברה, ננצח בחודש הבא את הגמר המחוזי ונעפיל לגמר הארצי, אלא נצליח לעבור שלב נוסף בגמר הארצי. לא נשקוט ולא ננוח עד שנביא לאילת את ליגת העל לבית הספר גולדווטר", מבטיח לוי.
לאחר המשחקים נפגשו שלושת הקבוצות לפאנל כדורסל עם מאמן הפועל יוסי אברהמי אילת אריק אלפסי ועם קפטן הקבוצה אבי בן שימול והשחקנים רפי מנקו, רזיאל בן חיון, זיו בן צבי וירדן אשכנזי ושמעו מהם על העבר שלהם בליגת העל, שאלו שאלות וחידדו מטרות.
בהזדמנות זו מבקש המאמן להודות לעיריית אילת ולאגודת הכדורסל בעיר על התמיכה לאורך כל הדרך, לקבוצת הבוגרים בראשותו של המאמן אריק אלפסי על שיתוף הפעולה, למנהלת בית הספר גולדווטר ולצוות על הדחיפה, התמיכה והרוח הגבית וליו"ר וועד ההורים הבית ספרי גיא מלר שדאג לכל הפינוקים במהלך יום הטורניר באילת. "תודה הכי ענקית שיש לנבחרת המדהימה שלנו, שלמרות ששחקניה מתחלפים משנה לשנה, הם ממשיכים את רוח הלחימה ומצליחים משנה לשנה לעמוד ביותר ויותר אתגרים. אתם גאווה לתיכון גולדווטר בפרט ולספורט בעיר בכלל".


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש