פרסומת
דלג

4 מ"מ של גשם ירדו באילת

מאת: עומר כרמון ● 30/12/2010 09:35 ● ערב ערב 2064
ביום רביעי בשעות הבוקר, הזהיר השירות המטאורולוגי את עיריית אילת וגופי החירום מפני "מזג אוויר חריף". מפקד כיבוי אש באילת, טפסר יהודה קסנטיני: "הצוותים שלנו, כולל יחידת החילוץ, מוכנים עם הציוד המתאים". פקחי רשות הטבע והגנים פינו מטיילים מחניוני הלילה בערבה
4 מ''מ של גשם ירדו באילתלמעלה מארבעה מ"מ של גשם ירדו באילת החל מיום רביעי בשעות הערב. שעות אחדות קודם לכן, הזהיר השירות המטאורולוגי את גופי החירום באילת ובערבה מפני "מזג אוויר חריף העלול לגרום לממטרים בדרום ושטפונות. הסכנה קיימת עד יום חמישי בצהרים".

סגן מנהלת השירות המטאורולוגי, ניר סתיו, אמר ל'ערב ערב', כי ביום רביעי בשעות הצהרים קיבל טלפון ממנכ"ל עיריית אילת, פיליפ אזרד, שביקש להתעדכן במזג האוויר הצפוי. "אמרתי לו שיש חשש לבלאגן באילת", הוא אמר. "אי אפשר לפסול אפשרות של מכת גשם רצינית בעיר. או שיטפונות שיגיעו לאילת מכיוון הרי ירדן".

מנהל רשות הטבע והגנים באזור אילת, דורון נסים, אמר ל'ערב ערב', כי פקחי הרשות קיבלו הוראה לפנות מטיילים מחניוני הלילה, כדי שלא יילכדו שם במהלך שיטפון.

מפקד כיבוי אש באילת, טפסר יהודה קסנטיני, אמר ל'ערב ערב': "יש התרעה על שטפונות בעיר ובערבה. אנחנו נערכים. הצוותים שלנו, כולל יחידת החילוץ, מוכנים עם הציוד המתאים".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש