פרסומת
דלג

אילת ביריד התיירות השנתי של ישראל

מאת: מערכת ערב ערב ● 16/2/2011 07:34 ● ערב ערב 2064
שיתוף פעולה של גורמי התיירות בעיר ייצר ביתן אטרקטיבי במיוחד המייצג את העיר אילת ביריד התיירות השנתי של ישראל - יריד IMTM. ראש העירייה ייצג את אילת בביקור הממלכתי באוקריאנה לציוןביטול אשרת הכניסה ההדדית
אילת ביריד התיירות השנתי של ישראל

גם אילת משתתפת ביריד התיירות השנתי של ישראל, שנפתח אתמול (ג') בגני התערוכה בתל אביב ויסתיים היום. היריד מתקיים זו השנה ה – 12 ברציפות והינו האירוע השנתי המרכזי של ענף התיירות בישראל.

דוברת העירייה מוסרת, כי בין הגורמים המפעילים את ביתן אילת: עיריית אילת, מינהלת תיירות הים האדום, התאחדות מלונות אילת, ריף הדולפינים, עיר המלכים, המצפה התת ימי, כדורית – אבן אילת, יאכטות אילת, יאכטה לאמי ומועדוני הצלילה מרינה דייב ויודייב. הדוכן עוצב על ידי המעצבת שרי ג'קסון בסגנון טבעי הכולל אלמנטים של חול ועצי דקל המאפיינים את צמחיית האזור. בדוכן מוצגות האטרקציות המובילות באילת ולראשונה השנה, הוא כולל גם את מועדוני הצלילה, אשר הציגו מפה הכוללת את כל אתרי הצלילה באילת כולל הסבר שניתן על ידי מדריכים מקצועיים במקום.

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק התיירות - יוסי חן המייצג את אילת דיווח על ביקור של אלפים בביתן אילת. "ביתן אילת מייצר לשמחתנו, התעניינות רבה במיוחד מקרב נציגויות מזרח אירופה" ציין יוסי חן. ציגי פרופר – מ"מ מנכ"ל התאחדות מלונות אילת הוסיפה: "אין נכנס ואין יוצא שלא מבקר בביתן אילת, בעיקר על בסיס ההיכרות של הסוכנים עם אילת".

לצד יריד התיירות של ישראל יצוין השבוע, אירוע תיירותי חשוב גם מחוץ לגבולות המדינה – טקס לציון ביטול אשרת הכניסה ההדדית ישראל – אוקראינה.

היום (ד') טס לקייב – בירת אוקריאנה, ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, בהזמנת שר התיירות לביקור הממלכתי לציון ביטול אשרת הכניסה ההדדית ישראל – אוקריאנה.

אירוע זה הנערך בשיתוף משרד החוץ, יהווה נקודת שיא למאמצים המרובים של שר התיירות – סטס מיסז'ניקוב לקידום הנושא ואמצעי נוסף וחשוב לעידוד התיירות לישראל על ידי חשיפת מגוון האפשרויות התיירותיות הקיימות בישראל והצבתה כיעד תיירותי אטרקטיבי.