פרסומת
דלג

הכלבים, הדוקטורים והפייסבוק

מאת: עומר כרמון ● 16/8/2013 21:52 ● ערב ערב 2615
ד"ר דניאלה אורטנר-שולנברג המשיכה להתנגח השבוע עם מנהל אגף השירות הווטרינרי בעיריית אילת - ד"ר אורן אברמוביץ', שלטענתה אינו מאפשר לה לצלם בכלביה העירונית. "פתאום לפני הבחירות החליטו שהכלבייה צריכה להיות מצוחצחת ונקייה", היא אומרת ל'ערב ערב'. "בחודש האחרון, ד"ר אברמוביץ לא נותן לי לצלם ולא מתקשר אלי". ד"ר אברמוביץ': " למי שמכפיש ומעלה תמונות שצולמו בימי קדם, אני קורא לאמץ כלבים, במקום לשבת כל היום מול הפייסבוק"
הכלבים, הדוקטורים והפייסבוקד"ר דניאלה אורטנר-שולנברג המשיכה השבוע את מתקפתה התקשורתית נגד מנהל אגף השירות הווטרינרי בעיריית אילת - ד"ר אורן אברמוביץ', שלטענתה אינו מאפשר לה לצלם בכלביה העירונית. כזכור, בשבוע שעבר, התיר אברמוביץ' ל'ערב ערב' לצלם בכלביה. אנו התרשמנו כי הכלבייה במצב מצוין והכלבים זוכים לתנאים טובים.

אורטנר אמרה לנו השבוע, כי מצב הכלבייה אכן מצוין כרגע, אולם לטענתה, הסיבה לכך היא הבחירות המתקרבות. "הכלבייה עכשיו נהדרת ומצוחצחת והכלבים 'עשר' כרגע", היא הסבירה, "אין ויכוח על זה. אבל מה שמטריד אותי, שלפני חודש היו שם 54 כלבים, לא כולם במצב טוב. היום כל הכלבים הם חדשים".

חלק ניכר מהכלבים שראיתי בכלביה בשבוע שעבר, אינם חדשים.
"פתאום לפני הבחירות החליטו שהכלבייה צריכה להיות מצוחצחת ונקייה. לפני חמישה שבועות היו שם 54 כלבים וזה המצב הרגיל בכלביה. תשעה כלבים הוטסו לעמותה בתל אביב שממיתה אותם. שניים הוטסו לפנסיון, ואנחנו לא יודעים מה קרה איתם. השאר, אנחנו לא יודעים להיכן נעלמו. אני מטיסה כלבים לעמותות שלא ממיתות כלבים".

ד"ר אברמוביץ' טוען, כי אינו מאפשר לך לצלם, מכיוון שאת מחפשת כלבים חולים ומפיצה את תמונותיהם בפייסבוק.
"שנה שלמה פרסמתי את תמונות הכלבים בכלביה שלו. לפעמים יש כלב במצב לא טוב, אבל לא טענתי שד"ר אברמוביץ' אשם. מאז פרסום התמונה, הוא לא נותן לי לצלם ולא מתקשר אלי. לפני זה הוא התקשר אלי ושאל אותי לגבי כל כלב להיכן להטיס אותו. אני אנטי פוליטית. לא מעניינת אותי הפוליטיקה. מעניינים אותי הכלבים".

מנהל אגף השירות הווטרינרי בעיריית אילת, ד"ר אורן אברמוביץ', אמר לנו השבוע בתגובה: "למרות כל ההכפשות, אנחנו ממשיכים להטיס כלבים כל העת ולגייס מתנדבים. ביום שני הטסנו באמצעות חברת 'ארקיע' כלבים שהועברו לתחנת הסגר של עיריות רעננה וכפר סבא. ההטסה הזאת התאפשרה בעקבות פגישה שקיימתי לפני שבועיים עם ד"ר יוסי שמחון הווטרינר הרשותי שם. ביקשתי ממנו שיעזור לנו בקליטת כלבים שיושבים אצלנו חודשים מבלי שאף תושב, לצערי, אימץ אותם. שלושת הכלבים יצאו כשהם מסורסים, מחוסנים, משובבים. הכל מתקציב העירייה. אין לי ספק שהם ימצאו בית תוך זמן קצר מאוד".

ד"ר אורטנר מתלוננת על כך שאתה לא מתקשר אליה.
"למי שמכפיש ומעלה תמונות שצולמו בימי קדם, אני קורא לאמץ כלבים, במקום לשבת כל היום מול הפייסבוק".


חדשות אילת