פרסומת
דלג

יש מנהיגות נשית באילת

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 15/6/2011 09:19 ● ערב ערב 2502
בזמן בו נשמעות קולות לחיזוק הכוח הנשי בעיר, הסתיים לאחרונה קורס מנהיגות הנשים הראשון באילת. 24 נשים שרוצות להשפיע, יצאו ממנו מחוזקות, עם הרבה רעיונות ונכונות לעשות.נשים חזקות, עובדה.
יש מנהיגות נשית באילת

24 נשים מאילת סיימו בשבוע שעבר את קורס המנהיגות הנשי הראשון באילת. לאחר עשרה מפגשים מפרים, במהלכם למדו הנשים תכנים הקשורים להקמת פרויקטים, יכולת עבודה בצוות ובנית לוח חזון ותוכניות עבודות רחוקות טווח, יצאו הנשים לדרך חדשה, מחוזקות ונחושות יותר לעשות. בערב החגיגי שהתקיים במעמד ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, נכחו בין השאר יו"ר שדולת הנשים בארץ, רינה ברטל, חברות הנהלת השדולה, ומנחת הקורס, אורנה צאיג, בעלת מכון 'אתגרים' מראש העין. הערב בהנחייתה של הרבנית לאה אייזנבך, גם היא מחברות הקורס, החל בהצגת ארבעת הפרויקטים שנבחרו על ידי חברות הקבוצה כפרויקטים מובילים: ערב השקת קבוצת המנהיגות- אמור להתקיים בחודש נובמבר כאשר מטרתו לחשוף את התוכנית באירוע רב משתתפות של נשות העיר. פסטיבל נשים- עתיד להתקיים ביום האישה הבינלאומי בחודש מרץ 2012, הכוונה להפוך את הפסטיבל שיכלול את כל הנושאים הקשורים בעולמה של האישה, למסורת מידי שנה. פרויקט מנהיגות מאמצות את נשות אשת חיל- מטרת הפרויקט חניכה, אימון וליווי של נשות המנהיגות הנשית את חברות קבוצת 'אשת חיל', קבוצה הפעילה מזה שלוש שנים ומחזירה נשים למעגל העבודה.
ופרויקט מעסיקים למען תעסוקת נשים- פרויקט שאמור ליזום פניה למעסיקים בעיר, לעידוד השמת נשים במקומות עבודה. את הקורס מימנו עיריית אילת, שדולת הנשים בישראל וקרן היידנאואר. יו"ר שדולת הנשים בישראל, רינה ברטל, ברכה את מסיימות הקורס ובמקביל נשארה מציאותית כשציינה: "לקבוצה לא מחכה דרך סלולה בשושנים. דרככן תהייה רצופה עליות ומורדות ועוד נכונו לה אי אילו מהמורות". ואולם בהכירה את הנפשות הפועלות בקבוצה היא חיזקה את ידי הנשים וציינה כי הן תצלחנה להתגבר על כל מכשול ולהגיע אל המטרה בכל דרך אפשרית. רכזת קורס המנהיגות מטעם ההון האנושי, אביבה לוי, הבטיחה במעמד זה כי יחד, יתירו נשות הקורס עוד ועוד כבלים לטובת רווחת הנשים בעיר. הערב הסתיים בתודות חמות למנחת הקורס, אורנה צאיג, שזכתה לשבחים רבים מחברות הקורס. בסיום קיבלה כל אחת מהמשתתפות תעודת סיום ותיק המרכז בתוכו את כלל הפרויקטים המיועדים לצאת לדרך במהלך השנה הקרובה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש