פרסומת
דלג

מועצת העיר מפרגנת לאלופים

מאת: עומר כרמון ● 15/11/2012 09:46 ● ערב ערב 2064
מועצת העיר, שהתכנסה בשבוע שעבר, אירחה את בוגרי מועדון השייט ומשפחותיהם במסגרת פינת הפרגון. מועצת העיר ברכה את הגולשים האלופים וגם את מנהלי מועדון השיט רוני מאיר ויניב מאיר, אשר בוגריו גורפים תארים באליפויות אירופה ועולם
מועצת העיר מפרגנת לאלופים

מועצת העיר, שהתכנסה בשבוע שעבר, אירחה את בוגרי מועדון השייט ומשפחותיהם במסגרת פינת הפרגון. מועצת העיר ברכה את הגולשים האלופים וגם את מנהלי מועדון השיט רוני מאיר ויניב מאיר, אשר בוגריו גורפים תארים באליפויות אירופה ועולם.

במסגרת פינת הפרגון השתתפו כאמור: נעמי כהן, זוכת התואר אלופת העולם בדגם אולימפי לנוער, שחר טיבי, חמישית בעולם בדגם אולימפי לנוער ושנייה בקטגוריה עד גיל 17, בז בל, שני בעולם בקטגוריה עד גיל 17, זוהר בן חיון, זוכת מדליית כסף באליפות אירופה, דגם נוער 'ביק' עד גיל 17 ומאיה מוריס, זוכת מדליית ארד באליפות אירופה, דגם נוער 'ביק' עד גיל 15.

להפתעת כל הנוכחים בישיבת מועצת העיר, כאשר פתח ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, בדברי הפרגון, הוא סיפר על שיחותיו עם יו"ר קבוצת האחים עופר – אודי אנג'ל ועל כוונותיו לתמוך בנעמי כהן.

במעמד זה, הקריא ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, את מכתבו לאודי אנג'ל – יו"ר קבוצת האחים עופר, אודות תמיכתו בנעמי כהן. "אני מודה לך על היוזמה לתמוך בספורטאית אלופת אירופה ואלופת העולם לנוער עד גיל 20. מכל חוות דעת מקצועית המגיעה אליי, אני יודע ולומד שנעמי היא בעלת פוטנציאל למדליות אולימפיות. בנוסף ומתוך היכרות אישית ומשפחתית, אני יודע לספר שמדובר בנערה איכותית, ערכית ומקסימה הראויה לכל הערכה. אני שב ומודה לך על נכונותך לקחת ספורטאית נפלאה זו תחת חסותך, אכן מחווה מרגשת ומרשימה כיאה לאיש איכותי כמוך", מתוך מכתבו של ראש העירייה לאודי אנג'ל.

נעמי כהן גדלה בבית שמחנך לספורט. כל המומחים והמאמנים בענף הגלישה קבעו פה אחד, כי נעמי כהן (18) היא התקווה הגדולה של ענף הגלישה. כהן, שהחלה לגלוש בגיל 11, קטפה כבר בשנה הראשונה לגלישתה שלושה תארים: מקום שלישי באליפות אזורית, מקום ראשון באליפות אס"א ומקום ראשון באליפות ישראל לבתי ספר.

כהן המשיכה לטפס גבוה שלב אחר שלב, שנה אחרי שנה, כאשר כבר בשנת 2008, כשהייתה רק בת 14, קטפה את תואר סגנית אלופת אירופה לצד זכיות מרשימות נוספות וביולי 2010, פרצה לתודעה כשזכתה במדליית זהב באליפות העולם שהתקיימה בצרפת. נעמי נבחרה לייצג את ישראל באולימפיאדה הראשונה לנוער עד גיל 18 שהתקיימה בסינגפור וסיימה במקום הרביעי. בחודש אוקטובר האחרון, כבשה כהן את היעד הנכסף, אלופת העולם עד גיל 19.

הנהלת עיריית אילת שמחה ומברכת את מועדון השיט על הישגיו הרבים והטובים ותמשיך לתמוך בו כחלק ממדיניות השאיפה למצוינות אותה מתווה ראש העירייה.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש