פרסומת
דלג

פרויקט דיאט קיץ 2 והפעם עונת ההורים והילדים

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 12/6/2014 12:04 ● ערב ערב 2658
לאחר הצלחת העונה הראשונה של פרויקט דייאט קיץ, המשותף לעיתון 'מה נשמע', 'שמים וארץ' ו'דקלה ששון', פרויקט שגרם לשבעה נשים וגבר אחד להשיל ממשקל גופם ולשפר פלאים את מצב בריאותם. חוזרת בקיץ הזה התחרות ובגדול. אם אתם הורים לצעיר או צעירה (מגיל 14 ומעלה), שסובלים מעודף משקל, בעיות בריאות ותדמית נמוכה, ואם אתם עצמכם ניסיתם כל דיאטה אך ללא הצלחה - מקומכם איתנו בעונת ההורים והילדים
פרויקט דיאט קיץ 2 והפעם עונת ההורים והילדים

בעיית ההשמנה בקרב ילדי ישראל, ובכלל זה בקרב ילדי אילת עולה מדרגה. בעקבות פניות חוזרות ונשנות מצד הורים לילדים בעלי עודף משקל, כמו גם פניות מצד אנשי מקצוע שונים, החלטנו בקיץ הזה, לייעד את פרויקט הקיץ שלנו 'דיאט קיץ' למלחמה בבעיות המשקל של הצעירים, ויחד איתם להוסיף כעזר וכגורם ממריץ ומלווה גם את אחד ההורים, בתנאי שגם הוא סובל מעודף משקל.
בימים אלו ממש נפתחת ההרשמה לעונה השנייה של 'דיאט קיץ'. אם גם אתם עונים על הקריטריונים הנדרשים, מהרו ושלחו אלינו את הפרטים הבאים: שם ההורה והילד, גילאים, משקל, גובה והסיבה בגללה מגיע לכם לקחת חלק בפרויקט, פלוס תמונה של ההורה והילד. חשוב לציין כי בתחרות לא ישתתפו צעירים מתחת לגיל 14. כמו כן, עוד לפני ההכרזה על המשתתפים, ידרשו שני הורי הקטין לחתום על הסכם להשתתפות הבן או הבת בתחרות. בעוד שבועיים יעברו כל הפניות לוועדה הממיינת שתבדוק ותחליט מי יהיו שמונה הזוגות שייקחו חלק בתחרות הקיץ. התחרות תמשך חודשיים, במרוצת החודשים יולי ואוגוסט כשהמשתתפים לא ידורגו הפעם רק על פי המשקל שיורידו, אלא יזכו לניקוד ותמריצים על השתתפותם באימונים ובסדנאות השונות.
השנה תיקח חלק בפרויקט שיתקיים בחסות עיתון 'מה נשמע' נבחרת של אנשי מקצוע בתחום (חברי התוכנית התזונתית 'פרויקט התחדשות' - לניקוי וריפוי טבעי של הגוף על בסיס מיצים טבעיים), שהתנדבו כולם לסייע בהצלחת הפרויקט:
לאונרדו שייגרודסקי - 'שמים וארץ' אירידיאולוג ותזונאי טבעי, שיעריך את מצבם הבריאותי של המשתתפים וילווה אותם בפן התזונתי.
דיקלה ששון - 'מים בששון'- מאמנת כושר במים, שתדריך את המשתתפים בשיעורי אירובי מים, תלווה אותם בשלבי הכניסה לכושר והירידה במשקל.
אוריין הרץ- פיט 4 יו אילת', מאמנת כושר ואשת ברזל, שתלווה את המשתתפים באימוני כושר ותלווה מאותם בדרך לכניסה לכושר כדרך חיים והורדה במשקל.
נדין קויטנר - 'אמהות על גלגלים', מדריכת יוגה ופילאטיס, שתסייע למשתתפים בהגמשת גופם ובלימוד רזי היוגה.
שף מאור כהן - 'אירועים קולינריים', שירכיב תפריטים למתחרים על בסיס הכוונתו של ליאונרדו שייגרודסקי, וינחה את המשתתפים בדרך לתזונה נכונה ויעביר אותם סדנת בישול בריא.
במהלך הפרויקט יידרשו המשתתפים לקחת חלק בשלושה שיעורי כושר שונים בשבוע, בסדנאות ובהכוונה מקצועיים של אנשי הצוות.
במהלך הפרויקט ילווה עיתון 'מה נשמע' את המתחרים ואף יביא טיפים ועצות בדרך להתמודדות נכונה עם בעיות המשקל של הצעירים.

תמונת כתבה


הזוכים בתחרות יזכו בפרסים יקרי ערך שיפורטו בהמשך.
את הבקשות יש להעביר עד ה - 22-6-14
למייל - merav@ereverev.co.il
ושיהיה לכולנו קיץ בריא.חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש