פרסומת
דלג

בעקבות ציון סויסה: גם דני שועה התלונן במשטרה נגד הנהלת העירייה

מאת: עומר כרמון ● 13/6/2014 21:23 ● ערב ערב 2658
דניאל (דני) שועה, שהעירייה דורשת כי ישיב לה 375 אלף שקלים שהעבירה לו בעשר השנים האחרונות ואת פינויו מהמתחם בפארק המרכזי בו היה אמור להקים את 'בית האמן', הגיש השבוע תלונה במשטרת אילת נגד בכירים בעירייה

שועה טוען כי מכתבים נכתבו בשמו, ביטוח נעשה ל'בית האמן' ללא אישורו, וכספים הועברו אליו באופן בלתי חוקי. "ביקשתי מהמשטרה לחקור מי בהנהלת העירייה ידע על מה שנעשה", אמר שועה ל'ערב ערב'. תלונתו הועברה ליחידת ההונאה במחוז דרום.

בתוך כך, הגיש השבוע ציון סויסה, שהעירייה דורשת ממנו להשיב לה 35 אלף שקלים שקיבל, בשל מה שהגדירה, "שיקול דעת מוטעה", בקשת רשות להתגונן מפני התביעה שהוגשה נגדו. כזכור, גם סויסה הגיש לפני כחודש תלונה במשטרת מרחב אילת נגד בכירים בעירייה. גם התלונה זו הועברה ליחידת ההונאה במחוז דרום.

בכתב ההגנה שהגיש סויסה באמצעות עורך הדין, אלמוג נוריאל, מצוין, בין השאר: "הצגתו של ציון סויסה בכתב התביעה כאילו 'גזל' את כספי העירייה שניתנו לו בשל דרישותיו הלגיטימיות, כשהתשלומים ניתנו באישור גזבר העירייה והמחלקה המשפטית המונה מספר עורכי דין, אינה אלא עלבון וזלזול באינטליגנציה... לא יעלה על הדעת, כי אזרח, כל אזרח, יפנה לרשות העירייה, ידרוש כספים, והעירייה מיוזמתה תשלם לו הכספים ללא הצדקה. לא רק שהכספים הועברו לסויסה כדין על פי סיכום עם גזבר העירייה, אלא שאלה הועברו בחסר ועל העירייה להשלים הסך למבקש בשיעור של 51 אלף שקלים נוספים".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש