פרסומת
דלג

דרמה בנמל אילת: עגל נמלט וניסה לדרוס

מאת: עומר כרמון ● 8/5/2015 22:40 ● ערב ערב 2705
מנכ"ל הנמל, גדעון גולבר: "עגל שבורח ופוגש באנשים זה דבר מאוד מסוכן. אנו שוקלים כיצד לסגור את מקום הפריקה באופן הרמטי". עמותת 'ישראל נגד משלוחים חיים': "שלוש דקות של חופש - זה כל מה שהיה לעגל הזה עד שנורה ומת. שלוש דקות של חופש אחרי שלושה שבועות בים וחיים שלמים של סבל"
דרמה בנמל אילת: עגל נמלט וניסה לדרוסמחזה מפחיד בנמל אילת: עגל המיועד לשחיטה, שהגיע על סיפון אוניית בקר מאוסטרליה, הצליח להימלט בזמן הפריקה, שעט לכיוון היציאה מהנמל, וכמעט דרס אדם שישב במקום. מנכ"ל הנמל, גדעון גולבר, אמר ל'ערב ערב', כי וטרינר של משרד החקלאות ירה בעגל חץ הרדמה. "זה לא תקין ונלמד את הלקח", אמר גולבר. "עגל שבורח ופוגש באנשים זה דבר מאוד מסוכן. אנו שוקלים כיצד לסגור את מקום הפריקה באופן הרמטי"

מעמותת 'ישראל נגד משלוחים חיים' הנלחמת בשליחת בעלי חיים לשחיטה במדינה אחרת, נמסר בתגובה: "שלוש דקות של חופש - זה כל מה שהיה לעגל הזה עד שנורה ומת. שלוש דקות יותר מכל מה שזכו לו משפחתו וחבריו. שלוש דקות של חופש אחרי שלושה שבועות בים וחיים שלמים של סבל. שלוש דקות של חיים".

אין זו הפעם הראשונה בה מצליח עגל או טלה להימלט בזמן הפריקה בנמל אילת. בדרך כלל, וגם השבוע, מסתיים הניסיון במוות או בירי חץ הרדמה. לפני שלוש שנים ניצלו חייו של כבש ששחה ל'ריף הדולפינים'. עובדי הריף משו את הכבש מהמים, פדו אותו מהיבואן, והעניקו לו בית חם בקיבוץ נאות סמדר.

חדשות אילת