פרסומת
דלג

אפטרשוק

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 7/6/2017 09:31 ● ערב ערב 2814
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק

 

יש אנשים שבהחלט עומדים מאחורי המילים המשווקות שלהם ולא רק מבטיחים מסיבה חגיגית אלא גם מקיימים. צוות הביטלס חגג בשבוע שעבר לבעלים רועי חזן את יום הולדתו בהפקה ענקית כמו שהובטח בהחלט בפרסומים המקדימים. המקום קושט, הרקדניות של אורלי וקשת בלונים ענקית עיטרו את הכניסה החגיגית, המתופפים של שאנטי קיבלו את המבלים בקצב הנכון והשמח ומגשי פירות אקזוטיים, שמפניה ופינוקים אחרים חיכו לבליינים בכניסה. היה שמח.


 

חם בשאטו. ללא ספק חמישי ומוצ"ש בלילות הקיץ נטרפים כל החושים בשאטו על ידי הצוות של רוי טופז. בשבוע שעבר, התקיימה במקום תצוגת בגדי ים מהממת של המעצבת דנה כוכבי. מיד כשהדוגמניות עלו על הבר והחלו לדגמן, נשלפו הטלפונים הסלולארים ולא הפסיקו לתעד את הדגמים המהממים והדוגמניות המעלפות.


 

 מזל טוב לאיש והאגדה, אלעד גוזלן, הבעלים של מועדון הסלינה ושל הקרייזי אלפנט שחגג את יום הולדתו. מי שרצה לאחל לבוס שכולם אוהבים יום הולדת שמח, היה צריך לחכות כדי שאלעד ואשתו רחלי יחזרו מחופשתם המדהימה והרומנטית באיי סיישל, שם הם חגגו את יום ההולדת או להציף לו את הקיר בפייסבוק עם אלפי ברכות יום הולדת וזה אכן מה שקרה במציאות.


 

מזל טוב לקטי קיצ'קאילוב מנהלת הפאדיס שחגגה לאחרונה את יום הולדתה עם החברים הקרובים ובני משפחה. שולחן ענק עמוס בכל טוב נפתח בפאדיס, והחגיגות נמשכו עד השעות הקטנות של הלילה.


 

צבי הבטיח, צבי קיים. עדן פרקו מהבעלים של הספריה במרכז התיירות טס לאחרונה לסידורים בתל אביב. בטיסה חזרה התיישב לידו צביקה הדר. בין הא לדא הזמין אותו עדן לבלות בספריה וראו זה פלא...צביקה הבטיח להגיע ואכן בא, בילה ונהנה.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש