פרסומת
דלג

להתרחץ בסטייל אחר

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 6/9/2017 08:38 ● מה נשמע 512
אם בעבר הלא ממש רחוק, אריחי החיפוי במקלחות שינוי בעיקר צבעים וצורות, הרי שעכשיו הם גם משנים טכסטורות ● קבלו את הדור החדש של האריחים- בסיגנון תלת מיימד, וינטאז' ואפילו במגע של בד ● והרי לכם חדר מקלחת מעולם אחר
 להתרחץ  בסטייל אחר
צילום: יח"צ. מתוך גלריית 'חול'

תארו לעצמכם את חדר המקלחת שלכם משנה צורה ולובש אריחי תלת מיימד, כאלו שבולטים מהקיר ומשווים לחדר הרחצה מראה מיוחד. ומה אם נספר לכם שאגף האריחים למקלחת כולל היום גם אריחים שאם תלטפו אותם תרגישו מגע של בד? קטיפה למשל או משי. ומה אם נספר לכם שחדר האמבטיה שלכם יכול לקבל מראה של וינט'ז בזכות אריחי הדור החדש? חשבתם שלעצב מקלחת זה ככה סתם? תשכחו מזה. אלו בדיוק הלהיטים שתמצאו היום באגף אריחי המקלחת.אחד הטרנדים החמים המוצעים היום בשוק עיצוב הבית והשיפוצים הוא אגף חיפויי הקיר שלובש חג וסגנונות שונים. חברת 'אלוני' לדוגמא, משיקה את הטרנד הלוהט לסתיו 2017- אריחי תלת מימד 'פיראמיד'. הודות לטכנולגיות ייצור מתקדמות, תקבלו היום לא עוד אריחים שטוחים וחלקים, אלא משחקי נפח ותבליטים שאפשר ממש להרגיש. המעבר מאריח שטוח לתלת מימד, יוצר אפקט חושי, היוצא מהסטנדרט. "אריחי התלת מימד מפיחים חיים חדשים בכל קיר ומוסיפים לו עומק וממדיות", מבהירה בתיה מורנו, מנהלת תחום רכש קרמיקה בחברת 'אלוני'. "הצורות הגיאומטריות שוברות את המוסכמות ונותנו תלנו אפשרות לשבור את העיצוב הסטנדרטי ולהבליט נקודות בבית או ליצור קיר כוח". באמירה 'קיר כוח', היא מתכוונת לבחירת קיר אחד בחדר אותו מעצבים על ידי אריחי התלת מימד. כמה? 562 ₪ למ"ר.

 

וינטאג' בייבי


אבל אריחי התלת מימד הם לא היחידים שמשנים את שוק אריחי המקלחת. בהשראת המראה האורבני, תמצאו היום בשוק גם אריחי מקלחת שיביאו אליכם את הוינטאג' בשילוב עם הלוק המודרני. אספלט, מתכת, חלודה, שיש או עץ מאסיבי שמזכירים במשהו מראות מחתרתיים ויהפכו את המקלחות שלהם למשהו אחר. להשיג ב'נגב'. כמה? החל מ- 250 ₪ למ"ר.

 

צילום : יח"צ. מתוך גלריית 'נגב'

 

הבד נכנס למקלחת


ואם אתם אנשים תחושתיים שיכולים רק לפנטז על ליטוף אריחי המקלחת שלכם ואוהבים תחושת בד, הרי לכם שוס חדש- אריחים בטקסטורת בד. לא לחובבי הטקסטיל בלבד. אריחים שאם תלטפו אותם תרגישו מגע משי, תחרה, או קטיפה, נעים ורך. האריחים יוסיפו אליכם לא רק נעימות תחושתית אלא גם רכות בעין. להשיג ב'זהבי עצמון'.
 כמה? החל מ- 170 ₪ למ"ר.

 


המקלחת האולטימטיבית


ואם אתם חובבי עידן הדיסקו ותוהים איך אפשר להכניס את הימים ההם היישר אל המקלחת שלכם, רבותיי זה כבר לגמרי לא בשמיים. אחרי ראש הטוש המנגן ומחליף הצבעים, היום תוכלו למצוא מערכות שיהפכו את חדרי המקלחת שלכם לאור קוליים, עם מערכת סאונד ומערכת תאורה מחליפה צבעים. שלושת הצבעים המשתנים יסמנו את דרגות החום השונות. המים התקררו? הצבע ישתנה. המים התחממו? צפו לשינוי צבע והכל תודות למערכת נורות לד שישנו לכם את צבעי המים ואת הצבע השולט בחדר בכלל. דיסקו כבר אמרנו?
להשיג ב'אלוני'. כמה? החל מ- 7000 ₪.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש