פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 15/11/2017 08:33 ● ערב ערב 2837
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

אם נעשה חידון קטן ברחבי העיר ונשאל בליינים מקומיים היכן הצוות הכי מטורף שתמיד עושה לכם שמח? איפה ניתן למצוא את האנשים היפים שכיף להרים איתם לחיים? מי ה-   DJהתותח ששם בדיוק את השיר שאתם הכי אוהבים? ואיפה אתם שותים הכי הרבה אלכוהול במחיר הכי שווה? ללא ספק נקבל תשובה מוחצת – ביטלס מגה בר שבמרכז התיירות. ואם כבר בביטלס עסקינן אז... לאלה שהצליחו להגיע אל העיתון כבר היום (חמישי) נספר, שאתם חייבים להגיע הערב אל הביטלס, שם יחגוג הצלם אייל רבינוביץ' את יום הולדתו. כמי שמפרגן לכם כל השנה, הגיע הזמן שלכם להחזיר לו אהבה. תמונות נביא כמובן בשבוע הבא.

 


מזל טוב לבנצי זיזובי, האיש שסצנת הלילה לא יכולה בלעדיו, שחגג בשבוע שעבר את יום הולדתו. הפקת יום ההולדת התקיימה בבוילר שבמרכז התיירות לשם הגיעו אילתים רבים, חברים ובליינים לאחל לאיש מזל טוב. על הדרך שמעו הבליינים את הבשורה כי ליין שנות ה-80 האגדי חוזר לפעילות בכל מוצ"ש וזו סיבה מספיק טובה לבליינים הבוגרים יותר לכבות את הטלוויזיה ולצאת מהבית.

 

מזל טוב למיכל אמסלם מלכת הקוסמטיקה שחגגה בשבוע שעבר את יום הולדתה. מיכל התחילה את החגיגות בבוילר ומשם עברה למועדון הקרייזי אלפנט, שם אירח אותה אלון ניצן מנהל השיווק של המקום יחד עם הצוות המפנק של הקרייזי.

 

המשותף למיכל אמסלם ולבנצי זיזובי זה ששניהם נולדו ב-9.11. תוסיפו על זה שגם המדור כותב שורות אלה נולד בתאריך זה והנה חגיגה עקרבית אילתית טיפוסית שמתקיימת מזה שנים באילת, רק שהפעם בחר המדור לחגוג בקטנה על כוס בירה מפנקת עם חברים קרובים בפאדיס שבמרכז התיירות.

 

בדיוק בעוד שבועיים, תתקיים הפקת ענק בשאטו מבית היוצר של מאסטרו תכשיטים שאחד מבעליו הוא רוי שאטופז מהשותפים בשאטו. החגיגה של מאסטרו נמרוד ורוי טופז הינה בסימן 3 שנים ו-3 סניפים ברחבי אילת לתכשיטי מאסטרו, ואלה מבטיחים לפנק את האילתים בהפקה יוקרתית ומיוחדת ששווה לכם לעקוב אחר הפרסומים שלה בפייסבוק.

 

עדן פרקו מהבעלים של הספריה במרכז התיירות כינס את עובדיו לערב צוות מפנק במיוחד אצל רוי טופז בשאטו. הצטרפו למפנקים גם רמי לגזיאל ויוחאי שטרית מהשאטו שדאגו לצוות לבילוי איכותי, טעים ומהנה במיוחד.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש