פרסומת
דלג

''רק המוות שלי יניח לך''

מאת: איה פלשקס ● צילום: עומר כרמון ● 1/12/2017 11:05 ● ערב ערב 2839
מאסר בפועל, קנסות ופיצוי נגזרו על גבר בן 62 ששלח לבת זוגו לשעבר מאות איומים במסרונים, שיחות טלפון, ואף הגיע לביתה באישון לילה ● השופט: '' סבורני כי אין המדובר בחרטה אמיתית וכנה''
''רק המוות שלי יניח לך''

ז'ק פדידה בן ה-62 הורשע בהסדר טיעון על איומים והטרדה של בת זוגו לשעבר. הוא שלח לה ביוני-יולי השנה מאות הודעות טקסט, והתקשר אליה עשרות פעמים. הגיע אליה פיזית ואיים "עד המוות לא אוותר לך כהוא זה". נגזרו עליו חמישה חודשי מאסר, קנס, מאסר על תנאי ופיצוי לבת זוגו לשעבר.

לאחר שז'ק פדידה ו-צ' בת זוגו נפרדו המשיך זה לקנא לה. הוא שלח לה במשך חודשיים, יולי-אוגוסט השנה, מאות הודעות טקסט בהן איומים הן עליה והן שיתאבד. הוא שב והתחנן "מאמי תעני לטלפון אני בקצה האיפוק שלי בבקשה אל תגרמי לאסון שלא יהיה אפשר לתקן" ועוד "הלילה. אם לא תדברי איתי אתאבד". הוא התייצב בביתה בארבע בלילה, התקשר אליה עשרות פעמים, התחנן שלא תצא עם גבר אחר  ולא חדל  למרות ש-צ' התחננה לפניו שיפסיק. בהמשך אף הגביר את איומיו "יש לי את כל האינפורמציה על המשפחה שלך בדימונה.... לא רצית בטוב תקבלי את זה בדרך הקשה".
בבית המשפט טען פדידה כי צ' והוא היו בני זוג משך כמה שנים לדבריו היא "ניצלה אותו, רימתה אותו ופיתתה אותו"  השופט תומר אורינוב ציין בדיון על גזר הדין כי "הנאשם הביע צער, אולם לא על מעשיו אלא על כך שהכיר את המתלוננת, וכלשונו: "אני מתנצל ומתחרט על כל רגע שהכרתי אותה". ועוד הדגיש השופט באומרו: "הנאשם גם האשים את המתלוננת במצבו ובמעשיו... סבורני כי אין המדובר בחרטה אמתית וכנה".

על פדידה נגזר מאסר בפועל של חמישה חודשים ובנוסף לו מאסר על תנאי וכן 1,000 ₪ קנס ופיצוי של 3,000 ₪ ל-צ', בת זוגו לשעבר.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש