פרסומת
דלג

אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 3/10/2018 10:51 ● ערב ערב 2883
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק - מדור הלילה של אילת

כמה ימי חג עמוסים בפעילויות עברו עלינו, אבל בראש ובראשונה ניתן את הכבוד לקבוצת הפסטיבלים של אילת הלא הם: חן לבון, שגי אדרעי, אליאב לוי, שוקי זילברמן, שרון ברשן ושי משה שקיימו בפעם ה-6 את פסטיבל הבירה בטיילת במהלך חול המועד סוכות, כמובן בעזרתם של גופים שונים ורבים ברחבי העיר שהיריעה קצרה מלהזכיר, ואת רשימת הקרדיטים המלאה תוכלו למצוא בדף הפייסבוק של קבוצת הפסטיבלים של אילת. את התודה שלנו אנחנו אומרים עם מדור שלם שמוקדש רק לפסטיבל המוצלח מבין כולם.

אז מה היה לנו שם: ארבעה לילות של שכרון חושים ובהם הופעות רוק ישראליות של הרכבים מקומיים וארציים כמובן וביניהם: דודו טסה, חנן בן ארי, מוקי, היהודים, הזמר האילתי אפיק איובי, להקת 26 רוד והלהקה הבריטית OKTC המופיעות במאנקיז, להקת התבלינים, השחפים, יו לייב באנד ולהקת גרוב רשרש שאירחו על הבמה את רועי לביא וג'ון סוויסה.

בין הופעה להופעה ואחריה במסיבת רחוב אחת גדולה ניגן די ג'יי נמרוד, רזדינט אירועי הפסטיבל באילת שהפך את המתחם למסיבת רחוב אחת גדולה.

ברחוב הבירה הענק שנפתח במקום נמכרו כ-50 מותגי בירה כשעשרות ברמנים מאיישים את העמדות ופינקו את הלקוחות עם המון קצף והרבה אהבה.

היה שווה בהחלט להיתקע בפקק האין סופי לאחר מכן כדי לחזור הביתה ועוד יותר שווה להיות מוכן כבר לפסטיבל הבא. הם בהחלט השאירו טעם של עוד. התמונות מדברות בעד עצמן. צילומים: אייל רבינוביץ' וקבוצת הפסטיבלים של אילת


חדשות אילת - ערב ערב באילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש