פרסומת
דלג

נעצרו חשודים בפיצוץ מטען החבלה ברכב חונה באזור התיירות של אילת

מאת: רותם נועם למערכת ערב ערב באילת ● צילום: דוברות המשטרה ● 17/7/2019 18:20 ● ערב ערב 2924
למשטרה ישנם ארבעה עצורים בפרשת חיסולו של אבי טובול ובהזמנת חיסולו של שי אוחנה, שניצל במרץ האחרון מניסיון חיסול לאחר שמטען שהותקן ברכבו התפוצץ בלב אזור התיירות של אילת, בשעה שאיש לא היה ברכב
נעצרו חשודים בפיצוץ מטען החבלה  ברכב חונה באזור התיירות של אילת
תיעוד המעצר הדרמטי של החשודים

משטרת ישראל, היחידה המרכזית של מחוז חוף, עצרה לאחר חקירה סמויה, שישה תושבי צפון הארץ, הנחשדים כי היו מעורבים בהנחתם של מטעני חבלה בארבעה כלי רכב בחודשים האחרונים, באילת, נשר ומרכז הכרמל. המדובר בסכסוך עבריינים, שהביא בסופו של יום למותו של אחד מהם ולפציעות קשות של שניים נוספים. ששת החשודים שוהים במעצר לאחר שבית המשפט האריך את מעצרם.

 


כזכור, התפוצץ ב:23.3 בשעה 14:00, מטען חבלה ברכב שחנה בחניית מרכז פנינת אילת בלב אזור התיירות של אילת, שהביא לפציעתם של שבעה עוברי אורח ששהו בסמוך לרכב, בו לא היה, למרבה המזל, איש. שניים מהם פונו במצב קל לבית החולים יוספטל, אחד מהם עם כוויות קלות בגב והשני עם חבלה בעין, ובנוסף חמישה בני אדם שנפצעו קל מחבלות, בעיקר בעת מנוסתם מהמקום, חמישה מהפצועים הם תושבי אילת. 
4 מששת העצורים מוגדרים על ידי המשטרה כחוליית חיסול שלא היתה מעורבת ישירות בסכסוך בין הצדדים אלא נשכרה על ידי אחד מהם לבצע את החיסול. בנוסף עצרה המשטרה שני מעורבים חשודים נוספים. כעת מנסים החוקרים להבין מי היה האחראי לחיסולו של אבי טובול ומי הזמין את חיסולו של שי אוחנה. טובול, המוכר למשטרה במעורב בסכסוך בין כנופיות בחיפה, נרצח בשבוע שעבר בפיצוץ שאירע ברכבו, בעת שחנה ברחוב הזית בישוב נשר. מותו נקבע במקום. לפני כחודשיים ניצל טובול מניסיון חיסול כאשר רכבו עלה באש עקב תקלה חשמלית. שי אוחנה ובת זוגו נפצעו קשה לאחר שרכבם התפוצץ בשדרות הנשיא בחיפה. רכבו של אוחנה היה זה שהתפוצץ בחודש מרץ באילת.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש