פרסומת
דלג

שיא ישראל בלחיצת חזה לאילתי רועי קריספין

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 31/7/2019 16:11 ● ערב ערב 2926
אחרי ששבר את שיא ישראל ב'פאוור ליפטינג' והעמיד אותו בשנה שעברה על משקל של 320 ק"ג (פי 3 ממשקל גופו), רועי קריספין לא עוצר ● הפעם הוא שבר את שיא ישראל בלחיצת חזה והעמיד אותו על 197.5 ק"ג ● בגיל 36 מבטיח בעל הסטודיו לאימונים אישיים כי עדיין לא אמר את המילה האחרונה בתחום ● "היום אני קוצר את הפירות אחרי שנים של אימונים והשקעה"

מי שחשב שרועי קריספין, מפתח גוף, בעל סטודיו לאימונים אישיים ויועץ תזונה, יעצור בשנה שעברה לאחר ששבר את שיא ישראל ב'פאוור ליפטינג', כדאי לו לחשוב פעם נוספת. לאחרונה, חתם קריספין על שבירת שיא ישראל נוסף, הפעם בלחיצת חזה בשכיבה, כשהוא מעמיד את השיא הקודם שעמד על 195 ק"ג על שיא חדש של 197.5 ק"ג. שנה שלמה התאמן קריספין על המטרה הזו שלו, לאחר שבשנה שעברה לא הצליח לעמוד בה. "זה לא פשוט לשבור שיא ישראל", הוא מסביר כשאני תוהה למה לא הצליח לעשות את זה כבר בשנה שעברה. 

 

מה קרה שהפעם הצלחת?
"המשכתי לעבוד קשה, התחזקתי ובעיקר עבדתי שנה שלמה על התרגיל", הוא מספר.
זה קרה לאחרונה במסגרת אליפות ישראל בהרמת משקולות של איגודI.N.T.S  העולמי שהתקיימה בראשון לציון. קריספין שבר את שיא ישראל בקטגוריית המשקל שלו 100 ק"ג וגם ניצח בתוצאה הזו במקצה ה'מנצח האבסולוטי' וזכה בגביע אלוף האלופים של התחרות עם ההישג הטוב ביותר מבין כל המתחרים בכל המשקלים. "אני אוהב את התחום הזה", הוא מודה. "תמיד רציתי להגיע להישגים ועכשיו זה קורה. זו תוצאה של שנות אימונים רבות, המון התמדה והרבה פציעות שעברתי בדרך", אומר קריספין בן ה–36 שמסביר שדווקא בגיל כזה מתחילים לקטוף את פירות ההשקעה. בשנה שעברה, לאחר שניצח באליפות אירופה, הוא פרק את עצם הבריח ונאלץ להיעדר מאימונים מספר חודשים. למרות זאת הוא חזר אחרי הפציעה נחוש וגם הגיע להישג  המיוחל.

מה עכשיו?
"אני רוצה להעלות את הרף של השיא החדש שקבעתי ולשבור את השיא של עצמי", הוא מבהיר. "להקפיץ את המשקל ל–200 ק"ג פלוס פלוס".

ומה על סגנון ה'דד ליפט' בו שברת את השיא בשנה שעברה?
"לצערי אני סובל מפציעה חוזרת וחמורה ברגל שמאל כך שקשה לי לבצע את התרגילים שמצריכים עבודת רגליים כמו דד ליפט וסקווטים, אז עכשיו אני משקיע בעיקר בעבודת החזה, בדיוק כמו שכל הישראלים אוהבים", הוא צוחק. ומבטיח שעוד נשמע עליו שובר שיאים.

 

חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש