פרסומת
דלג

תושבת אילת טוענת: ''השחקן והמגיש קובי מחט אנס אותי''

מאת: אהובה מאמוס ● צילום: ווקיפדיה ● 22/8/2019 18:44 ● ערב ערב 2929
מ' תושבת אילת, הגישה לפני כשמונה חודשים תלונה על עבירות מין, נגד השחקן והמגיש קובי מחט ● התלונה הוגשה על ידה דווקא לאחר שמחט הזמין את המשטרה וביקש להרחיק ממנו את מ' בטענה כי היא מטרידה ומאיימת עליו ועל בני משפחתו ● מ': ''תוך כדי החקירה החוקרים הגיעו למסקנה שהמעשים שהוא עשה נגדי הם בגדר עבירות מין...החוקרים שחקרו אותי אמרו לי שיש פה משהו גדול יותר.... הייתי בהלם. הוא ביקש שנפגש לסגור מעגל ושוטרים אזקו אותי'' ● בפוסט שהעלה מחט בפייס בוק כתב: ''עד כדי כך בטוח אני בצדקתי שהגשתי תלונה בגין האיומים וההטרדות. אדם בר דעת שיודע שיש מאחוריו קופת שרצים לא היה עושה כן''
תושבת אילת טוענת: ''השחקן והמגיש קובי מחט אנס אותי''

מ' רווקה בת 39 תושבת העיר אילת, הכירה את מחט במסגרת הופעה באחד מבתי המלון בעיר בו עבדה בצוות בידור. באחד הערבים לאחר שסיימו להופיע יצאו השניים לטייל בעיר אילת ולאחר מכן הזמינה את מחט לבקר בבית הוריה, שם לטענתה ביצע בה עבירות מין לכאורה. "ישבנו ודיברנו במשך שלוש שעות והוא ממש השתפך בפני. פתאום הוא נישק אותי והחל לנגוע בי. ביקשתי ממנו שיפסיק, אמרתי שאני לא מעוניינת, אמרתי לא עשרות פעמים, אך הוא הפעיל כוח ונהיה אגרסיבי. לא יכולתי להילחם בו והוא אנס אותי". כך מתארת מ' השבוע את השתלשלות העניינים. לאחר האירוע מספרת מ' כי ביקשה למחוק את האירוע מזיכרונה והחליטה "למחול לו".  "לא רציתי להרוס לו את החיים, החלטתי להתמודד עם זה בעצמי. אמרתי לעצמי שנה חדשה, יש לך חלומות, תשאירי את זה בצד". מ' שהייתה אז שחקנית בתחילת דרכה מספרת כי לאחר המקרה שארע לכאורה "קובי התחיל לחזר אחרי. הוא התקשר, החמיא לי, אמר לי בואי לפה, בואי לשם, אני יעזור לך, אני יפיק לך סדרה". מ' טוענת כי בהתחלה היא לא רצתה בקשר הזה, אך עם הזמן התאהבה בו ולטענתה "הקשר התפתח לקשר רומנטי". 
עוד מספרת מ': "הוא ניסה לשמור אותי קרוב אליו כדי שלא אדבר. אמר לי כי יפיק לי סדרה, כל פעם שרבנו הוא אמר לי שאני מאיימת עליו, בזמן שהוא איים עלי שאני לא אצליח בתעשייה. מצד אחד היה קובי הנעים, המפנק, המחמיא, האוהב, ומצד שני הוא הפך אותי לבובת המין .. הוא שלט בקשר הזה לגמרי". לדבריה "לפני כשמונה חודשים הוא ביקש כי אפגש אתו כדי לסגור מעגל.. ידעתי מה זה לסגור מעגל אצלו ולכן אמרתי לו שאני לא מעוניינת להיפגש. הרגשתי שאני לא צריכה לראות אותו. כתבתי לו "קובי נמאס לי. או שאני מתאבדת או שאני הולכת לתקשורת. כשהגעתי לנקודת המפגש שקבענו, הגיעו אלי שוטרים. לא הבנתי בהתחלה מה הם רוצים ממני וסימנתי לקובי עם היד רגע. חשבתי שהשוטרים רוצים לבדוק רישיונות. ואז השוטר אמר לי את עצורה בגין הטרדות ואיומים. שמעתי את קובי צועק: "זה מה שקורה למי שמאיים על המשפחה שלי". הייתי בהלם. שנתיים וחצי שתקתי על מה שעשה לי. לא האמנתי שזה מה שהחזיר לי". לדברי מ': "תוך כדי חקירה, הראיתי לחוקרים מסרונים, שהוא שלח לי .. החוקרים הגיעו למסקנה שהמעשים שהוא עשה לי הם בגדר עבירות מין .. אמרו לי יש כאן משהו גדול יותר". בשלב זה החליטה מ' להגיש נגדו תלונה. 
לאחר בחינת החומרים על ידי המשטרה, זומן מחט לפני כשבוע לחקירה באזהרה בסיומה שוחרר. 
מחט עצמו התייחס לחקירה שעבר במשטרה ובפוסט שהעלה ברשת החברתית פייס בוק ב-14 באוגוסט:" יום קשוח עובר על כוחותינו, בשנתיים האחרונות אני ומשפחתי נמצאים תחת מסכת הטרדות, איומים וניסיונות סחיטה קשים. בגין איומים אלה אשר כללו איום בפגיעה פיזית באשתי הגשתי לפני כשמונה חודשים תלונה למשטרה . למשטרה הוגש באותו מעמד הארד דיסק מלא בראיות מצולמות, כתובות ומוקלטות, המתעדות את העבירות המיוחסות לה ואינן משתמעות לשני פנים. כמובן שמטעמי חשש לשיבוש חקירה לא אוכל לפרטן". עוד הוא כותב: "בית המשפט הטיל על המטרידה צו הרחקה ושהייה במעצר בית .לצערי, כמה ימים אחרי הגשת התלונה מצידי החליטה הנאשמת לבדות תלונת שווא נגדי ולנצל ניצול ציני את הקמפיין החשוב ביותר בעשורינו, קמפין me too. תפוח רקוב אחד, שעלול לגרום לבני אדם לאבד אמון במאות תלונות של נשים וגברים אשר סבלו וסובלים באמת מהטרדות מסוג זה.

 

צילומי מסך ווטסאפ


כמובן שכעבור יממה קיבלה משטרת ישראל פוליגרף מפורט אשר מאמת את כל החשדות שהועלו נגד ה"חשודה" ומפריך בקלות כל טענה לפגיעה מינית בה. במשך כל החודשים האחרונים באמצעות עורך דיני פנינו למשטרה ברצון לחשוף את החומרים המרשיעים שברשותי ולענות לכל השאלות ואתמול אכן עשינו זאת . שיתפתי פעולה באופן מלא וזכיתי לחקירה הוגנת קשוחה ואנושית עד מאוד.
לשמחתי, מבעוד מועד הזמנתי חופשה עם משפחתי המורחבת , אליה אני יוצא מחר וכולי תקווה שעד חזרתי , המשטרה תמצה את החקירה ואת הדין ותביא לסיומה תקופה של סיוט אמhתי לי ולמשפחתי. עד כדי כך בטוח אני בצדקתי שהגשתי תלונה בגין האיומים וההטרדות. אדם בר דעת שיודע שיש מאחוריו קופת שרצים לא היה עושה כן. אין כמה אמיתות חברים. יש רק אחת. והעובדות יצאו לאור במהרה. מעריך את התמיכה ומאחל לכולכם חג אהבה שמח".

 


מ' ביקשה להגיב על הטענה כי הייתה במעצר בית וטוענת: "לאחר החקירה שוחררתי למעצר בית, בו שהיתי יום אחד. מעצר בית ניתן באופן אוטומטי כאשר מודיעים על איומים". 

עו"ד אורנת קמרון המייצגת את מ' מסרה: "אם המתנו שמונה חודשים למיצוי החקירה והמטה הארצי החליט להמשיך בחקירה, עובדה זאת לכשעצמה בוודאי ומחזקת את הטענה של הלקוחה שלי". 

עו"ד יניב שגב המייצג את מחט מסר : "העובדה שקובי שוחרר, לאחר חקירתו ללא כל תנאי מדברת בעד עצמה. בידי המשטרה ראיות למכביר, שיובילו רק לתוצאה אחת אפשרית, והיא סגירת התיק כנגד קובי מחוסר אשמה פלילית, והגשת כתב אישום כנגד החשודה על עבירות קשות כגון : איומים, סחיטה, הטרדה וכו". 


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש