פרסומת
דלג

ספורטיזי

מאת: ● 23/11/2010 20:39 ● ערב ערב 2473
ספורט באילת
ספורטיזי

בכח המטאטאתמונת כתבה


מי אמר שאי אפשר לעשות נפלאות גם עם מטאטא? המקל עם השערות משמש אומנם לניקיון, אבל את שירן שושן, מנהל מגרשי הכדורגל בעיר, זה משמש לכמה דברים. ומה עושה שירן כשהוא צריך לתקוע את דגלי הקרנות לפני משחק בית? מכין חור לדגלים עם מטאטא. מה קרה? גם תקציב לכליי עבודה אין?

קיבלו תיאבוןתמונת כתבה


שחקני קבוצת נערים ב' בהדרכתו של רענן גולדברג (ימני בתמונה התחתונה), ניצחו בשבת האחרונה את הפועל מרחבים וביססו את מעמדם במקום הראשון. לכבוד הניצחון, התרים מנהל הקבוצה, אילן בן דוד (שמאלי בתמונה התחתונה) את אבי כראל, שהעניק לשחקנים ארוחה און דה האוס, כוללת כל הפינוקים והקינוחים במסעדת 'קאזה דו ברזיל', כדי שיהיה להם עוד יותר תיאבון במשחקים.

קצר ולעניין...תמונת כתבה


האייטם ההזוי של השבוע חתום על ידי אבי מלכה, חלוץ בני אילת. מלכה שבר את שיא השיאים של הכדורגלנים באילת. ביום ראשון, בשעה שמונה בבוקר הוא התחיל עבודה חדשה בתחנת שטיפת מכוניות ובדיוק אחרי כמה שעות הוא התקשר לחברו לקבוצה, בני סימן- טוב וביקש שיבוא לאסוף אותו הביתה. הסיבה: הוא התפטר מהעבודה, מה נראה לכם?

הימור גרועתמונת כתבה


אוהדי בני אילת, שהקדימו להגיע לתפוס מקום ביציע, רגע לפני פתיחת המשחק נגד נתיבות, הימרו דווקא על ניצחון לאילת. אחד סימן ניצחון בשלישייה והשני סימן ניצחון ברביעייה. בסופו של דבר זה נגמר בתיקו 1:1. במחשבה שנייה, אולי הם התכוונו שנספור את הידיים ולא את האצבעות?

מסורת חדשהתמונת כתבה


שמעון אבו, יו"ר בני אילת, ממשיך לעשות לו מנהג קבוע ולפני כל משחק הוא מחלק מסטיקים לשחקני הקבוצה הבוגרת ולחברי ההנהלה. אלא שהפעם, למסורת הזו נוסף חידוש - בנוסף למסטיק הוא גם מעניק חיבוק דוב לכל אחד. כאחד כמוהו שמבין באמונות תפלות, המדור תוהה, אולי הוא צריך להפסיק את המנהג הזה במשחקי בית, כדי שהקבוצה תיפטר מהנאחס של התיקו? נגד ירושלים זה כבר עבד, לא?

העיקר הבריאותתמונת כתבה


בשבוע שעבר סיפרנו על התאונה הימית שבה נפצעו מאמן הנוער, רז חיים וג'קי טובול. השניים ניצלו ברגע האחרון כאשר יאכטה התנגשה בהם. אחרי שהשותף שלו לדייג, רז חיים נפצע ברגלו, תיעדנו השבוע את ג'קי טובול מסתובב עם קיבוע על הצוואר.

כבר לא בלתי מנוצחתמונת כתבה


והשבוע בגזרת הפלייסטיישן הפתעה גדולה. עידו אליהו, שבינתיים מוביל את טבלת מלך שערי ליגה א' ושהיה עד היום שחקן הפלייסטיישן הבלתי מנוצח של הקבוצה, הפסיד השבוע לאדר זינו שתי פיצות ענקיות ובקבוק קולה, שנרכשו בפיצה 'זאזא' שבמרכז התיירות. למי שמעוניין לדעת, הנזק: 82 שקלים, וזה אחרי הנחת וי.איי. פי שעשה לו הבעלים של הפיצרייה, ערן 'זאזא' מזרחי.

ותודה לרני!תמונת כתבה


אם אתם נכנסים למועדון הכדורגל של בני אילת ונתקלים (אי אפשר שלא...) בפוסטרים המיוחדים, דעו לכם שאיש העסקים, רני דוד, האיש למבצעים מיוחדים בבני אילת, שהפתיע השבוע כאשר הגיע עם לא פחות משישה פוסטרים ענקיים של שחקני כדורגל מבד ברזנט, דאג שיתלו אותם על קירות המבנה במועדון. יישר כח.

עבודה בעינייםתמונת כתבה


מי שלא הבין למה הכדורגלן, לי זליאט נראה בזמן האחרון מדוכא, זה בגלל שהוא עדיין מחפש את עצמו, ואם אפשר, אז גם מקום עבודה. הבחור מובטל מהשנה שעברה וישתגע, אם לא ימצא עבודה במהרה.
זליאט, מה יהיה איתך?
"מה אני אעשה, צריך משהו שיתאים לכדורגל".
ומה אומרת על זה הצמודה, זיווה?
"בוא נאמר בעדינות, לא בטוח שיהיה לי לאן לחזור..."

גיבוש בטעם מיוחדתמונת כתבה


היום: רביעי שעבר. המקום: מסעדת 'אגאדיר בר בורגר' באילת. שחקני בני אילת מוזמנים לערב גיבוש במסעדה על ידי הבעלים, איתן טרבלוס, שהפך השנה לספונסר של הקבוצה. השחקנים התענגו על מנות הבורגר המיוחדות של 'אגאדיר'. המדור השתדל מאוד לא להיכנס לתוך הצלחות של השחקנים (אבל... איך אפשר?) ואם זה מעניין אתכם, מאמן הכושר, שרון הרמב"ם אוהב את הבורגר שלו עם תוספת של חזה אווז, ערן 'זאזא' מזרחי ששדרג מפיצה לתוספת עם ביצת עין, לי זליאט עם בצל מטוגן ואבי כהן שהכי שיחק אותה עם פטריות פורטובלו.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש