פרסומת
דלג

ספורטיזי

מאת: ● 19/1/2011 15:23 ● ערב ערב 2481
ספורטיזי

הברכה של קהאתמונת כתבה


מיד לאחר זלילת הפיצה (ויש לציין... פיצה טעימה במיוחד), היה מי שלקח את העניינים יותר ברצינות. החוזר בתשובה, הכדורגלן דניאל קהא, הוכיח לכל הנוכחים שהסטטוסים שלו בפייסבוק הם לא רק עניין חולף. קהא אילתר כיפה מנייר ובירך את ברכת המזון. בלט בהיעדרו, רב הקבוצה, אבישי אטיאס.

שמח בחדר ההלבשהתמונת כתבה


אווירה טובה יש במועדון הכדורגל של בני אילת. אחרי שסיימו את הסיבוב הראשון עם ניצחון וטעם מתוק בפה, קיבלו שחקני הקבוצה הבוגרת צ'ופר. חבר ההנהלה, שמעון חזות דאג לפנק אותם ואם תגיעו לחדר ההלבשה של הקבוצה ותשמעו מוזיקה בקולי קולות, זה בגלל מערכת הסראונד החדשה שנרכשה והותקנה על ידי איש המשק, ראובן בוהדנה. יחד עם קפטן הקבוצה, אדר זינו הם דאגו לעשות שמח בחדר ההלבשה, במהלך השבוע. נתי בן דהן, שוער הקבוצה היה הדי. ג'יי. המדור מקווה שאת האירוע הראשון תחגוג הקבוצה בחדר ההלבשה את העלייה לפלייאוף העליון.

מחיר יקרתמונת כתבה


הכדורגלן - דוגמן של בני אילת, לי זליאט נעלם לאחרונה מהמכ"מ של המדור ושל שאר שחקני הקבוצה. בדיקה שעשינו העלתה כי מאז שהשחקן שובץ לעבודה כמחסנאי במלון 'הילטון מלכת שבא', בלעה אותו האדמה. אומנם, הכדורגלן שילם מחיר יקר, איבד מקום בהרכב הפותח וירד לספסל, אבל צריך גם להסתכל על חצי הכוס המלאה, לפחות דבר אחד טוב יצא מזה, או אולי שניים, עכשיו הוא לא מחליף עבודה כל יומיים ומי שהכי מרוצה מהסידור החדש היא הצמודה שלו, זיווה גיליידוב.
זליאט, לאן נעלמת?"
אני עובד קשה, בית- עבודה- מגרש, צריך להתחיל לחשוב על העתיד, לא?"

ברוח טובהתמונת כתבה


ביום ראשון, מיד לאחר אימון בני אילת, קבוצה של שחקנים יחד עם מאמן הקבוצה, איברהים אבו רקייק, מנהל הקבוצה, תמיר נופי ואיש המשק, ראובן בוהדנה מתנחלים יחד עם השחקנים: אדר זינו, דניאל קהא וניקיטה פרייברג בפיצריית 'זאזא' אצל הבעלים, ערן 'זאזא' מזרחי. הסיבה: מזרחי הפסיד בהתערבות. במהלך ההמתנה לאוכל, מצליח אבו רקייק, בשיתוף פעולה מלא עם השחקנים להרחיק מהמחשב את ערן מזרחי, להסיח את דעתו בצילום שלפניכם ולהשתלט על חשבון הפייסבוק שלו, כדי לשגר הודעה מצחיקה: "נמאס לי מהחיים האלה...". עד מהרה מקבל השחקן שיחות טלפון לנייד והודעות ששואלות מה בדיוק עובר עליו, עד שהוא עולה על המזימה וכולם מתפרצים בצחוק... כבר מאוחר מדי.

פתח את השנה ברגל שמאלתמונת כתבה


ליאור בקמן, כדורגלן לשעבר וגם בהווה בליגת השביעיות יפספס כנראה גם את משחקי הליגה למקומות עבודה, שבה הוא נוטל חלק מדי שנה. את הסיבה אתם כבר רואים בתמונה. הבחור שבר את הרגל במהלך משחק ליגת שביעיות. בקמן, הבעלים לשעבר של 'הרונלדיניו בר' חגג את מסיבת הפרידה של המועדון מחיי הלילה, בערב הסילבסטר. את פתיחת השנה האזרחית החדשה הוא פתח עם גבס ובניגוד לחברו מהאייטם הקודם, אנחנו נאחל לו קצת יותר מטיפת מזל.

אלוף בניחושיםתמונת כתבה


כדאי לכם למלא טוטו עם משה אבני, גזבר קבוצת הכדורסל של הפועל אילת. הבחור שהצטרף למשחק קבוצת הכדורסל של הפועל אילת בדרבי ביוטבתה נגד חבל אילות ניחש מה בדיוק יהיה במשחק הזה ולתדהמת המדור פגע בול! אבל, אם אבני יגיד לכם היכן להחנות את הרכב, כדאי שלא תקשיבו לו. הבחור החנה את הרכב השכור שלו בחניה, במקום שבו אסור להחנות וקיבל דו"ח מחברו הטוב, פקח העירייה, ערן חיון, שלא ממש זיהה את הרכב.
אבני, אני מתפלא עליך...
"הכל זה מלמעלה..."

פינת הפייסבוק


מדי שבוע נביא לפניכם בפינה החדשה סטטוסים שמפרסמים בפייסבוק ספורטאים אילתים. והנה כמה פנינים של שחקני בני אילת ונציגי חוג האוהדים, שאספנו עבורכם השבוע מהפייסבוק.

פרשת התפטרותו של איברהים אבו רקייק העסיקה השבוע לא מעט את השחקנים, אוהדים ועסקנים, אפילו בפייסבוק. הכי יצירתי היה ליעד יהודה, יו"ר חוג האוהדים שצירף לסמל בני אילת את פרצופו של אבו רקייק (בתמונה) וכתב: "סמל למקצועיות, למשפחה, להישגים, לאהבה לכדורגל, לאמונה, להערכה, להגשמה, לטיפוח, להקרבה. אוהבים אותך איברהים..."

"ואני עדיין ממתינה קח את הזמן כן??... רק אל תשכח לקחת מספר ולהמתין בסבלנות בתור לשלם ארנונה טוב?? כי תמר לא תצא להושיע אותך הפעם..."
אחת הידידות של ערן 'זאזא' מזרחי מזכירה לו שהיא עדיין קיימת.

"יש אלוהים בשמיים ואני אוהב אותו!!! תודה לך איברהים שאתה לא עוזב ... לא היה לי את אותה ההרגשה לבוא לבני אילת ולדעת שאיברהים לא נמצא. איתי כץ, כדורגלן נערים ג' פורק את כל אשר על ליבו ברשת החברתית.

"שיקרתי שאמרתי שהכל כל כך נפלא, שכירים של חרב מתכנסים בתוך האפלה ובניו יורק המציאו זן חדש של מחלהההה, מרגיש כל כך נפלאאא... אנחנו עם סגולהההה..."
לכדורגלן דניאל קהא לא נמאס לצטט בפייסבוק את הלהקה האהובה עליו... משינה.

כשאדם בא לעולם, ידיו קפוצות, כאומר: כולו שלי ואני נוחל אותו. וכשהאדם נפטר מן העולם, ידיו פשוטות, כאומר: לא נחלתי מן העולם הזה כלום". ושוב פעם הרב דניאל קהא מצטט את רבי מאיר בעל הנס.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש