פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 19/1/2011 18:41 ● ערב ערב 2481
אפטר שוק

תמונת כתבה


קוראים יקרים. בזמן שאתם קוראים את הגיליון הזה, המדור יחד עם קבוצה נכבדה מאוד של אילתים יעשה כבר בטן גב בפוקט שבתאילנד. אבל אתם תמשיכו להיות מעודכנים במה שקורה כאן כרגיל. לפני שאנחנו מתחילים המדור, מאחל מזל טוב לאורלי שיש הקוסמטיקאית מה'קומפלקס' שחגגה בשישי שעבר ב'שאטו' באירוע סולידי לכבוד הולדת בנה בכורה שליו. המדור מאחל מזל טוב והרבה נחת. איתה בתמונה: ארי גירוני, שימשיך לצלם אתכם בזמן היעדרות המדור.

תמונת כתבה


ליין ההיפ הופ של מוצאי שבת ב-JOYA ממשיך להוכיח שהוא אחד מהליינים הכי חזקים בעיר, וערן אוזייה, שהוצמד לו כבר הכינוי ערן היפ הופ אוזיה, מארח בכל שבת את מיטב האמנים בתחום. בשבת האחרונה, התארח מלך ההיפ הופ הבלתי מעורער של ישראל, הלא הוא סאבלימינל שהגיע להופיע במקום וסחף אחריו מאות אנשים. יחד איתו הופיעה על הבמה גם סיון ממשפחת תאקט, והשניים הצליחו לסחוף אחריהם אפילו את המדור, שדעתו על מוזיקה מהסוג הזה ידועה לכל.

תמונת כתבה


גשם של סלבס נחת באילת בסוף השבוע, ועל חלק מהם הצלחנו להתביית ולעשות אף פפראצ'י. נתחיל עם דוגמנית העל אסתי גינזבורג, שרק בשבת האחרונה התקיים ראיון איתה בחדשות, ונדמה שכל פעם מחדש השאלות נעות סביב אי היותה דוגמנית אנורקטית. אולי שיירדו מזה כבר?! אסתי הגיעה לצלם קמפיין חדש באילת וגם לקחת חלק בפעילות התנדבותית. עוד פגשנו גם את אייל קיציס ואסי כהן מ'ארץ נהדרת'. השניים הגיעו לחופשה באילת, ועוד בכניסה למלון, הצלחנו לתפוס אותם ובמיוחד את הטיפ הנדיב שהשאיר קיציס לנהג המונית. ואילו משה פרץ, יקיר המדור, הוא הגיע לעוד הופעה באילת, ויום למחרת, נתפס בעדשת המצלמה שלנו מנשנש ארוחת בוקר מזינה ב'גלרי קפה'.

תמונת כתבה


אשכול לוי, הבעלים של ה'ביטלס' בר, הבטיח וכשאשכול מבטיח, מן הסתם הוא גם מקיים. חגיגות יום ההולדת שלו התקיימו במוצאי שבת האחרונה ב'ביטלס' בהשתתפותם של מאות חברים, קולגות, בליינים וכמובן מעריצים שרופים של הלהקה המרוקאית המובילה 'שפתיים' שהגיעה במיוחד להופעה באילת. האווירה הייתה בשמיים, ים של זיקוקים, שאטים והרבה שמח. שיהיה במזל טוב.

תמונת כתבה


מזל טוב לצלם טל סלב שחגג לאחרונה את יום הולדתו. זה התחיל ביום חמישי במסיבת רבת משתתפים ב'גהה' בהשתתפות החברה, החברים הקרובים והמשפחה ונמשך במסיבה נוספת שהתקיימה ערב למחרת ב-JOYA

תמונת כתבה


מזל טוב לברמן השועל יניב אוקנין, אותו פגשנו בעיצומן של חגיגות יום ההולדת שלו שהתקיימו ב'גהה'. איך שאנחנו מכירים את הבחור, אנחנו בטוחים שהיה שם שמח.

תמונת כתבה


בזמן שב'גהה' חגגו את יום ההולדת למקום, היו נוספים שחגגו שם את יום הולדתם. הראשון הוא עידו דוד 'השועל', שחגג עם החברים הקרובים עד אור הבוקר וזכה לפינוקים אלכוהוליים מהצוות.

תמונת כתבה


טוב, זה נכון שהיא חגגה לאחרונה בתל אביב את מסיבת השחרור שלה, אבל היא לא יכלה להזניח את הקהל והחברים הקרובים באילת, וב'שאטו' פגשנו את שחף יוספזון לבושה בשחור צמוד שרק מחמיא לה עוד יותר, חוגגת עם החברים הקרובים. צה"ל הפסיד, אנחנו הרווחנו.

תמונת כתבה


את די ג'יי ספארו פגשנו מנצל את הזמן החופשי שלו ומבלה (כשהוא יכול!) ב'מועדון'. זה שספארו (שלומי ערוסי) הוא תותח, כולם יודעים, זה שהוא גם יוצר כשרוני, למי שלא ידע, יודע עכשיו , זה שהוא הדי ג'יי בליין המפנק של ה-JOYA בכל יום שני, לבטח הספקתם לגלות. כל מה שנשאר לנו לחדש לכם זה שבימים אלה, הוא עובד על הוצאת הדיסק הראשון שלו שיכלול טראקים פרי יצירתו ורמיקסים ליוצרים מוכרים מהם קיבל אישור בלעדי להכנסתם לדיסק. שיהיה בהצלחה. המדור עומד ראשון בתור לקבל את הדיסק לכשייצא. אגב ספארו, לאחרונה הוא חגג את יום ההולדת שלו, ואנחנו היינו שם כדי לתעד למרות שהבחור לא היה מוכן לשמוע על ירידה מהעמדה לטובת חגיגה והעדיף להמשיך לעשות לקהל הבליינים שמח.

תמונת כתבה


מזל טוב לנחום מ'קסטרו' שחגג ב-JOYA את יום ההולדת שלו. החברים הקרובים דאגו לעשות הרבה שמח בפינת ה-VIP שבה ישבו ולא פחות נהנו גם מקרב הדי ג'אים שהתחולל שם בין די ג'יי פאשי לדי ג'יי ג'וני קיי.

תמונת כתבה


רשימת התיירים הישראלים הולכת ומתארכת, וכל יום אנחנו שומעים על מישהו חדש שהולך להעביר את החורף הזה בחו"ל. בחמישי האחרון ב'שאטו', פגשנו את הנשמאמי האילתי הרשמי, אלדר סקירה, שיעשה בסוף החודש את דרכו עם החברים הקרובים לחופי קו-פנגן שבתאילנד. אגב, זה הזמן, למי שלא הספיק, להגיד מזל טוב לאלדר שחגג באותו ערב את יום הולדתו. זה התחיל בישיבת אלכוהול שמחה במיוחד עם החברים הקרובים, נמשך ב'שאטו', שם אלדר לא עמד בעומס הנשיקות של האנשים שביקשו לנשק אותו ונגמר באותו ערב ב'פנטגון' במסיבה עד אור הבוקר וריקודים על הבר. אגב, זה בדיוק הזמן להגיד לאלדר לחטב עוד יותר את הריבועים בבטן כדי שלמדור יהיה מה לצלם בתאילנד.

תמונת כתבה


מזל טוב לשי מזרחי, קב"ט במלון 'קלאב הוטל', שחגג ב-JOYA את יום ההולדת שלו. שמפניירות, זיקוקים והרבה פינוקים במהלך הערב נשלחו לכיוונו על ידי צוות המקום. אגב, המדור מציע לכם לחטט לו בפרופיל האישי שלו ב'פייסבוק' ולגלות את עברו כדוגמן. יש לו שם תמונות מעלפות.