פרסומת
דלג

הוכו במהלך משחק כדורגל

מאת: איה פלשקס ● צילום: אילוסטרציה ● 2/10/2017 20:23 ● ערב ערב 2831
משחק כדורגל של נערים בבי''ס 'עציון גבר', התדרדר לריב עם שכן ● שנגמר בתקיפה של שני נערים ● התוקף הורשע במסגרת הסדר טעון ונשלח למאסר בפועל ● לא מעט משום שלא התייצב לדיונים ובית המשפט נאלץ להוציא כנגדו צו הבאה
הוכו במהלך משחק כדורגל

חודש ויום מאסר בפועל, מאסר על תנאי ו-1,250 ₪ פיצוי זה העונש שקיבל יוסי אלוש על שהכה שני קטינים והתחזה לשוטר.
תחילתה של הפרשה במשחק כדורגל ששיחקו מספר בני נוער במגרש של בית הספר 'עציון גבר', שהיה אז סמוך לביתו של אלוש. בתגובה הוא סנוור אותם עם לייזר ואחד הקטינים קילל לכיוונו, בלי לראותו. אלוש ואדם נוסף ירדו למגרש והנערים ברחו משראו אותם. אלוש תפס אחד מהם, הטיח אותו ארצה בעט בו ואחר הדף אותו לעבר מכונית תוך שהוא אומר לו שהוא שוטר. הוא המשיך ורדף אחרי נער נוסף שברח לחנות סמוכה תוך שהוא מורה לחברו לשמור על הראשון. גם כאן צעק לעבר הנוכחים בחנות שהוא שוטר ודחף את הנער.
כתב האישום הוגש כבר לפני תשעה חודשים אך אלוש לא התייצב לדיונים, אף הפקדת ערבות להגעתו – לא הביאה אותו לבית המשפט והשופט נאלץ להוציא צו הבאה. לפני כחודש הובא אלוש לבית המשפט כשהוא בעצם נתון במעצר על תיק אחר: עוד הוא אמור להישפט בתיק הנוכחי, נתפס כשהוא נוהג ברכב ללא רישיון. כך הגיע מהמעצר למשפטו, מונה לו סנגור מהסנגוריה הציבורית שביקש דחייה לצורך לימוד התיק. הדחייה אמנם נקבעה לשלושה שבועות לערך, אך כבר למחרת התייצבו הצדדים בבית המשפט והודיעו שהגיעו להסדר טיעון. בעקבות הסדר הטיעון אלוש הודה והורשע והשופט קיבל את הסדר הטיעון: מאסר בפועל של חודש ויום, מאסר על תנאי ופיצוי לשני הנערים שהכה.
"אלמלא היה הנאשם עצור בגין אי התייצבות לדיונים, לא מן הנמנע שתיק זה היה מסתיים בענישה מקילה יותר, ואף אולי בענישה שיקומית" ציין השופט תומר אורינוב כשגזר את דינו.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש