פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 14/4/2011 16:56 ● ערב ערב 2494
אפטר שוק

תמונת כתבה


רחלי בן שיטרית מה'ארליך' אוהבת לפנק. רגע לפני שהיא הגיעה לבלות ב-JOYA בשבוע שעבר, היא דאגה לצייד את עצמה באחת מהמנות המיוחדות של ה'ארליך' - 'הקציצות של רחלי' ולהביא את זה ליחצן אבי תורג'מן כדי שגם הוא ילקק את האצבעות. בהחלט היה מגרה. באותו ערב, עלינו גם אנחנו לקנח את הלילה באחת מהמנות המיוחדות במקום וגילינו שם בין כולם גם את הזמר לירן אביב שרבים מנסים להשוות אותו ואת יופיו עם הזמר משה פרץ.... נו מה דעתכם? מי לוקח?

תמונת כתבה


מזל שיש את ה'פייסבוק', אחרת לא היינו יודעים שאנחנו צריכים להגיד מזל טוב לגיא מונסונגו שהתארס לאחרונה לדנה רחמימוב, פליטת 'האח הגדול', העונה השנייה. אגב מונסונגו, אתם רואים אותו יותר ויותר באילת לאחרונה, ואם עדיין לא הבנתם למה, אז זה הזמן לספר לכם שהוא לקח את חוף 'נביעות' לשעבר, שינה את שמו ל'גלינה', והוא הולך, יחד עם דנה מונסונגו, לעשות לכם את הקיץ הרבה יותר חם ממה שתכננתם.

תמונת כתבה


לתימור זגורי, יחצנית ה-JOYA , הייתה שאיפה: היא ביקשה לנסוע לכמה ימי חופשה באמסטרדם שבהולנד, ולכן פנתה בבקשה לביג בוס אלעד גוזלן כדי שיאשר לה את החופשה. אלעד אמר לה כן-כן, בטח והבטיח לה שאת אמסטרדם היא יכולה לראות רק על לוח הטיסות המעוצב שנמצא בכניסה ל- JOYA . הוא מבטיח שרק בשבילה, במהלך שנת 2011, הוא יעצב את הטפט הזה מחדש ויכניס את אמסטרדם ללוח הטיסות הקבוע. תימור -אז מה, ה'ג'ויה' שלך עכשיו?

תמונת כתבה


ליין ימי ראשון ב'מועדון' הוא במסגרת המותג- לפנק, לפנק, לפנק, על אחת כמה וכמה כשבמקום חוגג יום הולדת אחד הברמנים. כך היה בראשון שעבר, כשהברמן קובי חזן חגג את יום ההולדת שלו והמדור, שחשב שמסורת הדבקת העוגה לפנים חלפה לה מהעולם, התבדה, ויקיר פוזה אוחיון שוב הוכיח לנו אחרת.

תמונת כתבה


עומר אדם, אחד מהזמרים המועדפים על המדור, הגיח במוצאי שבת האחרונה להופעה חיה ב'שאטו'. למרות הגשם שירד כמה שעות לפני, הגיעו מאות אילתים לבלות וליהנות במקום. בין אלה שהגיעו מצאנו גם את האילתי לשעבר רועי קליין מהסדרה 'האלופה' שהפעם הגיח לאילת כשהוא כבר נשוי. אגב עומר אדם, במוצאי שבת ה-23.4, הוא יגיע שוב להופעה באילת, והפעם ב-VIEW שייפתח בחג באופן חד פעמי במוצאי שבת.

תמונת כתבה


ב'שאטו' יותר משמחו לארח במוצאי שבת האחרונה את חן בן אפריים מדפוס 'אלדן' שחגג במקום את חגיגות יום ההולדת שלו עם החברים הרבים והרבה פינוקים.

תמונת כתבה


עובדי חנות המותגים 'פקטורי 54' נמצאים בהכנות לקראת חופשת הפסח ההולכת וקרבה ולקראת מתקפת הקונים הפוטנציאלים, אבל הדבר לא מונע מהם לצאת כרגע בכל סוף שבוע ל'גהה' ולהתפנן על איזו כוס משקה טובה.

תמונת כתבה


צמד התאומות שני ומעיין סבג חגגו את יום הולדתן המשותף עם הרבה שמח, חברים וים של אלכוהול וזיקוקים. השתיים לא הפסיקו לחגוג גם לילה אחר כך כשהגיעו עם אותו הצוות להמשך החגיגות ב'פנטגון'.

תמונת כתבה


מזל טוב לאושרת בן לולו שחגגה יום הולדת ב'ג'ויה' עם החברים הקרובים. צוות המקום הידוע בפינוקים הרבים שהוא מרעיף על הבליינים החוגגים לא הפסיק לפנק כל הערב. אגב הצלחנו לקבץ לתמונה נדירה אחת גם את כל העוסקים בליין ההיפ הופ הכי מצליח בארץ בכלל ובאילת בכלל בכל מוצאי שבת ב'ג'ויה'. נצפו - ערן היפ הופ עוזייה, די ג'יי פאשי, די ג'יי מאור ג'יי שהגיע להתארח בשבת האחרונה במקום ודי ג'יי וייזמן.

תמונת כתבה


מזל טוב לאורלי סובול מחנות הנעליים TOGO, בת זוגו של הצלם שיר גולני, שחגגה בשבוע שעבר את יום ההולדת שלה. האיבנט התחיל בארוחה טובה שהתקיימה ב'פארק אבניו', שם פונקו והתפנקו על ידי הצוות והבעלים והמשיך מאוחר יותר עם החברים הקרובים ב-JOYA וב'שאטו'.

תמונת כתבה


הברמן שלומי אבוהרון החליט שלא די לו בתחביב האלכוהול והתחיל לאחרונה לעסוק בתחביב חדש - איסוף בולים להנאתו. המדור יותר משמח לדעת מה הביא אותו לעסוק בזה.

תמונת כתבה


עוזי הברמן מה'ויו' חגג במוצאי שבת האחרונה את יום ההולדת שלו. מתחם ה-VIP של ה'שאטו' נסגר כולו במיוחד בשבילו ובשביל החברים הקרובים שעובדים יחד איתו. כמויות האלכוהול שזרמו לשם רק הגדילו עוד יותר את השמח והאווירה. משם עברה כל החבורה להמשך החגיגות בליין ההיפ הופ של ה'ג'ויה'. אגב, אל תנסו לחפש את עוזי ב'פייסבוק' כי הבחור משום מה מפגין היעדרות בלתי אופנתית בעליל מהרשת החברתית.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש