פרסומת
דלג

נגמר המזל? 'הפועל כפר שלם' – 'בני אילת' 2: 2

מאת: ● 4/5/2011 21:54 ● ערב ערב 2496
יום לפני המשחק, השביתו שחקני 'בני אילת' את האימון, למאמן נותקו החשמל והמים בגלל שהאגודה לא שילמה את דמי שכירות הדירה והיו"ר איים שהקבוצה תעלה לשחק עם קבוצת הנוער. בסופו של דבר, ברגע האחרון, הגיעה ההנהלה להסדר עם השחקנים. 'בני אילת' הופיעה למשחק המתוכנן ואף הובילה 2: 0, אך בהמשך, כפר שלם השוותה והדיחה את 'בני אילת' מהמקום השני. עכשיו, כדי לחזור לשם ולהימנע ממפגש עם 'מכבי יפו', צריכה 'בני אילת' לנצח בבית (שישי, 00: 15 במגרש העירוני) את 'מכבי כפר יונה' ולחכות למעידה של קריית מלאכי
נגמר המזל? 'הפועל כפר שלם' – 'בני אילת' 2: 2

ברגע הכי קריטי של העונה, הכי חשוב ל'בני אילת' מבחינה מקצועית, קרה משהו שלא היה צריך לקרות. בהנהלת 'בני אילת' הבטיחו להיפגש עם השחקנים במהלך השבוע, וכאשר זה לא התממש, החליטו השחקנים להשבית את האימונים. בהנהלת האגודה אף סירבו להגיב על הפרשה, אך רק בעקבות הכתבה שפורסמה באתר האינטרנט של 'ערב ערב' ובעקבות לחץ כבד שהפעילו גורמים שונים, המקורבים לאגודה, השכילו בהנהלה להיפגש עם השחקנים ולהגיע להסדר ביניהם. הפגישה המשולשת בין היו"ר, שמעון אבו, לקפטן, אדר זינו והמאמן, איברהים אבו רקייק, החליטו השחקנים לחזור ולהתאמן, ערב לפני המשחק בכפר שלם.

כנראה שכל הפרשה השפיעה על השחקנים גם במגרש. בני אילת אומנם עלתה ליתרון 2: 0 משערים של אבי מלכה ומוחמד עמרייה, אך שחקני כפר שלם השוו ל- 2: 2, תיקו שבגללו איבדה אילת את המקום השני לקריית מלאכי, שניצחה בכפר יונה.


זקוקים לניצחון וגם להפסד


'בני אילת' תארח ביום שישי (00: 15, במגרש העירוני) את 'מכבי כפר יונה' במשחק שיחתום את משחקי הליגה לעונה הנוכחית ובתקווה לסיים את העונה עם ניצחון, ובמקביל לחכות לנס במשחק של קריית מלאכי נגד ערד. הסיכויים שזה יקרה קלושים, מה גם ש'מכבי כפר יונה' תעשה חיים קשים ל'בני אילת', מאחר והיא נמצאת במרחק של נקודה אחת בלבד מהמקום החמישי, שמוביל לפלייאוף העליון. בלי קשר לתוצאה באילת, במידה וקריית מלאכי תנצח, היא תסיים במקום השני, ו'בני אילת' תיפגש במשחק הראשון בפלייאוף העליון מול 'מכבי יפו', משחק שממנו רצתה להימנע. באגודה יצאו בקריאה לאוהדים, שיבואו לעודד את הקבוצה. אנחנו נחזיק להם אצבעות.

נערים ג' גם אלופה!


שבועיים אחרי שקבוצת נערים ב' זכתה באליפות, גם קבוצת נערים ג' בהדרכתו של אשר אדרי מאגודת בני אילת הבטיחה את זכייתה באליפות, שני מחזורים לסיום משחקי הליגה. נערים ג' גברה במשחק חוץ על מכבי קרית גת בתוצאה 2: 4. קבוצת ילדים ב' בהדרכתו של תמיר נופי הביסה בבית את נחלת יהודה בתוצאה 11: 0.
ילדים ב' תצא בעוד כשבועיים למשחק גורלי נגד הפועל באר שבע. ניצחון במשחק הזה יכול להעניק גם לקבוצה הזאת אליפות.
ביום שישי, במהלך משחק הליגה של הקבוצה הבוגרת, תערוך אגודת בני אילת את טקס ההכתרה של קבוצות נערים ב' ו- ג', שבמהלכו תוענק להם צלחת האליפות.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש