פרסומת
דלג

חדש בתאגיד התיירות: משרד יח"צ ועוזרת למנהלת השיווק

מאת: עומר כרמון ● 8/8/2014 22:31 ● ערב ערב 2666
יו"ר דירקטוריון תאגיד התיירות, מ"מ וסגן ראש העירייה, אלי לנקרי: העובדת החדשה תועסק בידי תאגיד התיירות בהיקף של רבע משרה בלבד. מי שתישא במרבית עלות שכרה של העובדת, היא חברת 'פיונט' שזכתה לפני שנתיים במכרז של החברה הכלכלית לאילת (חכ"א) להקמה ואחזקת של אתר האינטרנט התיירותי של העיר, 'אילת פלוס'
חדש בתאגיד התיירות: משרד יח''צ ועוזרת למנהלת השיווק

תאגיד התיירות מוסיף להתרחב ולהגדיל את הוצאותיו: שכר את שירותיו של משרד 'בועז ליברמן תקשורת יחסי ציבור' והוסיף למצבת עובדיו עוזרת חדשה למנהלת השיווק.

יו"ר דירקטוריון תאגיד התיירות, מ"מ וסגן ראש העירייה, אלי לנקרי, אמר ל'ערב ערב' כי העובדת החדשה תועסק בידי תאגיד התיירות בהיקף של רבע משרה בלבד. מי שתישא במרבית עלות שכרה של העובדת, היא חברת 'פיונט' שזכתה לפני שנתיים במכרז של החברה הכלכלית לאילת (חכ"א) להקמה ואחזקת אתר האינטרנט התיירותי של העיר, 'אילת פלוס'.

"ניצלנו את ההזדמנות"


"העובדת החדשה אינה של התאגיד, אלא של חברת 'פיונט' שזכתה במכרז להקמת ואחזקת אתר האינטרנט", הסביר לנקרי ל'ערב ערב'. "מנהל התוכן של האתר ישב בתל אביב. זה גרם לכך שעדכוני התוכן ועדכונים יומיים ושוטפים, לא עודכנו בזמן, אם בכלל. לכן דרשנו מ'פיונט' להעסיק מנהל תוכן באילת וזה מה שקרה. ניצלנו את ההזדמנות, כי היינו זקוקים לעוזרת למנהלת השיווק, ואותה עובדת עושה ברבע משרה עבור התאגיד, את העזרה לשיווק. התאגיד משלם לה סדר גודל של כ-2,500 שקלים בחודש"

מדוע להקל על פיונט ולתת לעובדת שלהם לשבת במשרדי תאגיד התיירות?
"'פיונט' עושים כרגע עבודה טובה. לא לאורך כל הדרך עשתה עבודה טובה לכן העמדנו אותה במקום. אני חושב שהחברה עלתה על דרך המלך. המבחן הוא מבחן התוצאה. נכון לחודשים האחרונים, אתר האינטרנט של התאגיד מתקדם יפה מאוד. ניהול התוכן לקה בחסר ולכן מנהלת התוכן עכשיו יושבת כאן".

לא היה צריך לפרסם מכרז לרבע המשרה?
"לא חושב שצריך לפרסם מכרז על רבע משרה. חברת 'פיונט' קלטה את העובדת. אני חושב שנעשה כאן שילוב שבו משתמשים בתשתית הזאת בהסכמה עם 'פיונט'".

'פיונט' משתתפת בתקורה המשרדית?
"היות ולא יצרנו משרד נוסף וזה אינטרס שלנו, אני לא חושב שהיא משתתפת. אבל את הפרטים המדויקים אתה צריך לקבל ממנכ"ל תאגיד התיירות, יוסי חן".

"רכזת מדיה תשדרג הפעילות באתר"


מנכ"ל תאגיד התיירות, יוסי חן, מסר בתגובה: "אתר האינטרנט התיירותי של העיר אילת, 'אילת פלוס', עבר לטיפול של התאגיד העירוני לתיירות עם הקמתו, כחלק מכלי השיווק והפעילות השוטפת של תאגיד התיירות לקידום ושיווק העיר אילת בארץ ובחו"ל. אתר 'אילת פלוס' מהווה כלי פרסומי ושיווקי מרכזי בפעילות השיווק של תאגיד התיירות ושל משרד התיירות באירועי העיר אילת. את האתר מפעילה ומנהלת חברת 'פיונט' עבור התאגיד. על מנת לשדרג את הפעילות באתר, לוודא כי הוא מעודכן בכל עת ופועל ברוח העיר אילת ותאגיד התיירות, הוחלט בשיתוף פעולה של 'פיונט' ותאגיד התיירות להעסיק רכזת מדיה באילת. תאגיד התיירות העירוני ועיריית אילת עוסקים בימים אלה באופן מאומץ בהעצמת השיווק והתדמית של העיר אילת באפיקים רבים כגון יחסי ציבור, פרסום ושיווק אינטרנטי. במסגרת תוכנית העבודה לשנת 2014 של תאגיד התיירות תוכננה התקשרות עם משרד יחסי ציבור מוביל בישראל אשר מטרתו לקדם את אילת בקרב עיתונאים, מקבלי החלטות והציבור בישראל, לדוורר לשווק וליחצן את אירועי התאגיד והעיר, ובכלל זה אירועי התרבות, הספורט והכנסים. לטפל בתדמית העיר אילת ולוודא שהעיר אילת תופיע באופן חיובי בתקשורת ותקבל במה ראויה במדיה בישראל. התאגיד עושה וימשיך לעשות כל שיידרש, על מנת לשווק את העיר אילת, לשפר את תדמיתה ומעמדה כעיר תיירות וספורט בינלאומית ובתוך כך, להגדיל את התיירות הנכנסת לעיר אילת. אנו מציעים לכל הגורמים הרוצים בהצלחת מטרה זו לאחד כוחות ולעבוד יחדיו בשיתוף פעולה כדי להציב את אילת בחזית ערי התיירות הבינלאומיות".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש