פרסומת
דלג

לגעת באמנות

מאת: אביבה דקל ● 12/3/2015 09:59 ● ערב ערב 2697
איך הם מציירים, איך הם מפסלים, אופים, תופרים, רוקמים וסורגים?. את תהליכי היצירה של מיטב מאמני אילת תוכלו לראות בהצצה מקרוב בשבת הקרובה ה – 14-3-15 (בין השעות 10:00-15:00). לרגל חגיגות אילת ה- 66, יזמו עירית אילת ומתנ"ס 'בית רובין'- בית פתוח, מפגש עם יוצרים ואמנים אילתים בבתיהם. אתם מוזמנים לראות, לשאול וגם לרכוש
לגעת באמנות

מה משותף לפרופסור בגמלאות, למנהלת חנות, למורה, לגננת, למורה לאמנות, למורה לקרמיקה, למטאורולוגית ולעקרת בית חובבת אפיה? המשותף לכולם הוא הדחף ליצור, והאש הבוערת בהם, הגורמת להם לגעת באמנות מסוג כלשהו והעובדה שאינם יכולים לחיות בלי ליצור.
הם יוצרים בתחומים שונים: ציור, פיסול, ויטראז', סריגה, אפייה, מחזור, ייצור יין, אמנות עיסת נייר ועוד- וכולם יפתחו בשבת הקרובה ה - 14/3/2015, בין השעות 10:00-15:00 את בתיהם ויפרשו בפניכם את פרי יצירתם. חלקם עוסקים באמנות כתחביב מאז שהם זוכרים את עצמם, חלקם החלו ליצור אחרי שיצאו לגמלאות, ואילו אחרים נגעו באמנות בעקבות טראומה שחוו ומצאו מפלט ונחמה ביצירה.
לראשונה, ישתתפו באירוע אמנים ויוצרים מהמגזר הדתי, שבבתיהם אתם מוזמנים לבקר אחרי צאת השבת.

לחיות את היצירהבין המציגים ב'בית הפתוח', אמנים המקדישים את כל זמנם ליצירה:

יולנדה אנטל - פסלת וציירת
כתובת: סמטת אדום 184/2
טלפון: 052-4734141

תמונת כתבה


תמונת כתבה


יצירותיה של יולנדה מוצגות בארץ ובעולם. לאחרונה היא זכתה במקום שלישי בפיסול בביאנלה הבינלאומית של פלרמו. יולנדה, פסלת וציירת מציגה עבודות בברונזה בהן היא יוצקת חיים, ציורי שמן ואקריליק ועבודות דיגיטאליות. היא משלבת ציור בפיסול בקונספט חדשני ובשלל צבעים. משלבת בין הסגנון הקלאסי למודרני. האשה והטבע משתלבים ביצירותיה, ומעבירים מסרים על הצורך בהרמוניה בין האנושות והטבע. למדה אמנות באקדמיה לאמנויות יפות באיטליה ובאוניברסיטה העברית.
לאתר של יולנדה : www.yola-art.com ,Yolanda_antal@yahoo.com

אמיר אלקיים – צייר
כתובת: שכונת יעלים 344/1 (ליד המרכז להתפתחות הילד).
טלפון: 052-2884779.

תמונת כתבה


הצייר והפסל אמיר אלקיים הוא אמן שתערוכותיו מוצגות מזה שנים רבות בארץ ובחו"ל, ושאותו כולנו מכירים מתערוכות שהציג באילת, מהגלריה המופלאה שהקים בעיר ומעבודתו בתחום האמנות למען הקהילה כמנהל גלריית אמני אילת. אמיר, מורה לאמנות, הקים דורות של תלמידים ובסטודיו שלו לומדים ציור בני כל הגילאים.

דליה רובין – פיסול קרמי
כתובת: פטיו 1162, סמטת קטורה (חניית הבית המדברי)
טלפון: 050-2168557

תמונת כתבה


דליה רובין אילתית משנת 1988, בוגרת בית ספר אבני בתל-אביב, חברה באגודת הפסלים ומזה חמש עשרה שנים בעלת סטודיו פרטי בו היא מלמדת ציור ופיסול. מזה עשר שנים היא מלמדת בבית ספר 'עציון גבר', היא השתתפה בתערוכות יחיד וקבוצתיות רבות. דליה מציגה פיסול קרמי ברמה הגבוהה ביותר ובטכניקה מעולה. פסליה מיוחדים ומלאי דמיון.

ויטה ארז - ציירת
כתובת: שחורת 13 (מרכז 'אופיר')
טל: 053-7351123

תמונת כתבה


פנסיונרית של משרד החינוך, מאחריה 37 שנות וותק כמורה לאומנות ומגישה לבגרות במסלול של חמש יחידות. כיום היא מקיימת סטודיו לאומנות שבו היא מעבירה חוגים למבוגרים, כולל הכנה ללמודים גבוהים באומנות, עיצוב ואדריכלות. ויטה השתתפה בתערוכות רבות, כולל תערוכת יחיד בגלריה של אמני אילת.

נעים להכיר


במסגרת 'הבית הפתוח', יקחו חלק גם אמנים אילתים, היוצרים בעיקר בשעות בהן הם מצליחים להתפנות מסדר יומם העמוס. רבים הסיכויים שלא פגשתם בהם עד כה ואולי אפילו לא ראיתם עדיין את מעשה ידיהם:

חנה הולנדר- עיסות נייר
כתובת: רודד 1, קומה 4 דירה 14
טלפון: 0509824262

תמונת כתבה


חנה פגשה את האמנות אחרי שהתאלמנה מבעלה בשנת 2008. היא חיפשה איך למלא את הריק שנוצר בחייה, והחליטה ללמוד אמנות ב'בית ברל'. משך שלוש שנים למדה אמנות, וכדי שיהיה ללימודים ערך מוסף, למדה אמנות משקמת על מנת שתוכל לעזור לאנשים עם מוגבלויות, לקשישים, לאנשים אחרי ניתוחים, או לאנשים החווים משבר. חמש שנים עבדה בסניף 'מיוחד' באילת, עשתה הפסקה הפסקה ועברה לעבוד בבי"ס 'מעלה שחרות' ביטבתה, תוך שהיא לומדת הנחיית קבוצות במרכז נגישות בתל אביב. השנה היא עובדת דרך 'קרן קרב' ב- 17 גנים בעיר, במסגרת פרויקט 'חוש וחומר' של משרד החינוך – פרויקט שעוזר לילדים לפתח חושים כמו: מישוש, ריח, שמיעה, ראיה, באמצעות עבודה בחומרים שונים. מערבבים יוצרים ועובדים על חושים". בשעות אחר הצהריים עובדת חנה במתנ"ס 'יעלים', מתנ"ס 'שחמון' ומתנ"ס 'בית רובין' - שלוש פעמים בשבוע – כרכזת מועדון 'מעגלים', מועדון חברתי לאנשים עם צרכים מיוחדים.
בכל רגע פנוי שיש לחנה היא עוסקת בתחביב שלה – עיסות נייר, 'קווילינג', גלגולי נייר וקיפולי נייר. את עבודותיה אפשר לראות כעת בתערוכה בגלריית אמני אילת. בנוסף היא מעבירה חוג פיסול בעיסת נייר במתנ"ס 'יעלים', אחת לשבוע, לגילאי שישים פלוס.
בבית הפתוח אצל חנה, תוכלו לראות את עבודות עיסת הנייר, והקווילינג וגם ציורים. כל העבודות מאוד צבעוניות. "בשבילי צבעים הם החיים. אני אוהבת שמחת חיים ואני מביעה את זה בעזרת הצבע. האמנות הייתה כנראה בתוכי במצב רדום מאז ומתמיד. ברגע שהתחלתי ללמוד ב'בית ברל', כל מה שהיה רדום משך שנים פרץ החוצה. אני אוהבת ללמוד ולהתחדש – הכל בשביל הנשמה".

בביתה של חנה תוכלו לפגוש שתי משתתפות נוספות:

רבקה לוגסי- אפיה
כתובת: רודד 1, קומה 4 דירה 14
טלפון: 053-8708329
רבקה היא תושבת אילת ותיקה, נצר למשפחת מייסדי אילת, שהתחביב שלה, אותו גילתה בגיל צעיר מאוד הוא אפיה. רבקה תציג מגוון מאפים, בעיקר מאפים מקמח מלא ואגוזים, שטעמם טעם גן עדן.

ריקי אברג'יל- תכשיטים ופיסול
כתובת: מתארחת בביתה של חנה הולנדר - ברודד 1, קומה 4, דירה 14
טל: 050-7427927
ריקי מעצבת תכשיטים בעיצוב אישי וקלאסי. בשילוב אבני חן, פנינים מתורבתות, זכוכית ועוד. ריקי מציגה את התכשיטים פרי עיצובה המקורי וגם את פסלי החמר שהיא יוצרת.

דורית היימן – פיסול וציור
כתובת: תפוז 1 (מול בית ספר 'גלים'), בית ראשון מצד שמאל. טלפון: 052-8701442

תמונת כתבה


דורית היימן יוצרת בתחום הציור, הפיסול והצילום. חברה באגודת הציירים והפסלים בישראל. השתתפה עד כה במספר תערוכות קבוצתיות באילת וברזומה שלה גם תערוכת יחיד אחת. במשך שנים רבות עבדה כסייעת בכיתות חינוך מיוחד ועבדה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים בבית הספר 'עציון גבר'. מאז שהיא זוכרת את עצמה היא מציירת. גם בשנים בהן עבדה, היא לא הפסיקה לצייר. דורית מציירת כבר כשלושים שנה. התחילה לצייר בחוג אצל אמיר אלקיים וכיום היא מציירת בחוג לציור אצל ויטה ארז. אחרי שיצאה לגמלאות, התחילה גם ללמוד פיסול אצל מלכה גרינשפון. מאז הפנסיה יש לדורית זמן לעבוד על האמנות שלה. גם הילדים וגם הנכדים שלה למדו, שיש ימים בהם לא מבקשים מסבתא כלום ולא מטרידים אותה- בשם האמנות. "הציור והפיסול ממלאים אותי", אומרת דורית ." אני עוברת לעולמות אחרים ושוכחת מהעולם. החיים שלי לא קלים, ואני מרפאה את עצמי ונרגעת בעזרת האמנות. אהבתי את העבודה שלי, אבל כעת אני ממלאה את עצמי בדברים שאני ממש אוהבת. האמנות היא עבורי כמו תרופת חיזוק בחיי היום יום השוחקים".
לשאלת מכירת היצירות עונה דורית: "קשה לי להיפרד מהעבודות שלי, אבל הגעתי למצב שהבית כבר מלא ואין מקום לעבודות נוספות על הקירות, כך שיתכן ואתחיל למכור עבודות".

פזית דדוש – ויטראז', סריגה בחוטי טריקו ופיסול
כתובת: עין נטפים 6/16
טלפון: 050-8870774

תמונת כתבה


"מאז ומתמיד אהבתי ליצור!!!", מצהירה פזית. "הרעיון של לקחת חומר גלם, לעבוד אתו, לעבד אותו וליצור ממנו משהו אחר - פשוט תענוג. התאהבתי בקסמה של הזכוכית לפני כעשרים שנה, הצבעוניות הנפלאה, העושר הרב בחדירת קרני השמש והאור דרך הזכוכית שבו את ליבי!!! הכיף הכי גדול שלי הוא לקחת פיסות זכוכית בצבעים שונים, בטקסטורות שונות ובצורות שונות, וליצור שלם. בויטראז' יש הרבה יופי , פאר והדר והוא מייצר אווירה".
במהלך כל השנים, לצד יצירות הויטראז', היא גם מציירת, מפסלת וסורגת קרושה בחוטי טריקו בהנאה רבה.

לאה ציוני – פיסול
כתובת: טווסון 5
טלפון: 054-4334293
תושבת אילת מזה 33 שנה, ביום יום, מנהלת את חנות 'טבע נאות' ב'ביג אילת'. בשעות הפנאי מעצבת תכשיטים, מציירת, מפסלת ויוצרת אמנות שימושית בקרמיקה.


רותי חאזי- קרמיקה וסבונים
כתובת: מתארחת אצל לאה ציונית בטווסון 5
טלפון: 050-6954610
המפגש הראשון של רותי עם החומר היה באלסקה הרחוקה, שם חייתה שבע שנים. באלסקה גילתה את הקדרות ומצאה עניין רב בתהליך הגיאולוגי של היווצרות החומר, ובהיסטוריה של הקדרות. משחזרה לישראל, התיישבה בערבה, והחלה בניסויים שונים על חומר ממקומות שונים במדבר. בשנת 1993, עברה ליישוב 'שחרות' שם הקימה את הסדנא הראשונה שלה ('קדרות בשחרות'), בה היא מלמדת ויוצרת. "במדבר מצאתי חיבור לראשוניות ולקדמוניות", אומרת רותי. "מן השומם – צמיחה, מהאבנים – היסטוריה ומהשברים –שלם".

רותי שני- ציירת
כתובת: דקר 12/2
טלפון: 052-2293133
רותי הגיעה לאילת בשנת 1991, התאהבה בה ונשארה. לציור הגיעה שבע שנים מאוחר יותר, בעקבות ניתוח גב שריתק אותה למיטה שנתיים. מתוך שעמום היא התחילה לצייר את סביבתה. משהחלימה, המשיכה לצייר והשתתפה בחוגים שונים בהם חוג במתנ"ס. רותי השתתפה במסע 'מלכת המדבר' ואוהבת לשוטט עם הג'יפ שלה בהרים. היא אוהבת ונושמת את הנופים שמסביב, ומשם ההשראה לציורים. כיום היא לומדת ציור אצל הצייר מרק בוגנים. "מרק הצליח לפתוח בפני את סודות השחרור והחופש בציור".

ילנה שפירא- ציור
כתובת: מתארחת אצל דליה רובין, פטיו 1162, סמטת קטורה, חניית הבית המדברי.
טלפון: 054-5536226

ילנה ילידת ברית המועצות. סיימה למודי תואר שני במטאורולוגיה. באוניברסיטת סט פטרבורג. עלתה ארצה עם הוריה ובתה ומאז עלייתה ארצה ועד היום עובדת בשירות המטאורולוגי באילת. ילנה למדה ציור בסטודיו של אווה וילינגר באילת ובסטודיו של אומן ברה"מ אדוארד פסקובר בנתניה. תערוכת היחיד הראשונה שלה היתה בשנת 2001 בנתניה. אחרי תערוכה זו הציגה ילנה בנתניה 5 תערוכות נוספות והשתתפה בתערוכות קבוצתיות באילת ובבאר שבע . משך עשר שנים ניהלה בהתנדבות חוג ציור לילדים בסטודיו לאמנות של אווה וילינגר.

קרן מזרחי- אמנית מחזור
כתובת: מתארחת בביתה של דליה רובין, פטיו 1162, סמטת קטורה חניית בית המדברי
טל: 052-3921080

תמונת כתבה


קרן היא אמנית מחזור ובעלת סטודיו לעיצוב וגרפיקה 'אאוריקה'. קרן יוצרת עבודות יד בשימוש חוזר בחומרים ופרסמה ספר ילדים בשם 'שירי וצור בעולם המחזור'.
"הזבל של האחד זה האוצר של האחר", אומרת קרן- "פקקים הופכים לתיקים מעוצבים, תחתיות בקבוקים למוביילים מדליקים, עיתונים לארנקים ועוד".

אורי שחר- עשית יין
כתובת: משעול חצב 4
טלפון: 052-2704704

רבים באילת מכירים את אורי מהחנות 'קרביץ' שהייתה בבעלותו במשך שנים. בשנת 2002 הוא ייסד את 'יקב הים האדום' והתחיל לייצר יין.
"היקב שהקמתי, גרף עד היום 21 מדליות בתחרויות יין ברחבי העולם, ולשמחתי שמו של היין הולך לפניו," מספר אורי. לאחרונה הוא רכש חלקת אדמה, עליה הוא מתעתד להקים יקב גדול ומודרני בו יהיה מרכז מבקרים ולצדו כרם ענבים.

אביבה דקל וירון- ציור ופסול
כתובת: דורבן 5, נווה מדבר
טלפון: 050-5383613

תמונת כתבה


בעשור האחרון, לאחר נפילת בנה טום בעת שירותו הצבאי, מצאה אביבה דרך האמנות, יכולות ביטוי אישיות. במקביל השתלמה ולמדה אצל אמנים ידועים במרכז ובאילת, בעיקר בתחום הפיסול בחומרים שונים: רשת, אבן וחמר. לצד הפיסול היא מציירת בשמן ואקריליק. מרבית עבודותיה פיגורטיביות – דמויות של נשים הבאות לבטא את תחושותיה לאורך השנים.

רחל גמליאלי- ציור דקורטיבי על כלים ורהיטים
כתובת: מתארחת אצל אביבה דקל, דורבן ,5 נווה מדבר.

תמונת כתבה


רחל עוסקת בציור דקורטיבי, בסגנון כפרי, על כלים ורהיטים.
היא למדה טכניקות שונות אצל מורים מובילים בתחום, ולימדה ילדים ובני נוער במסגרת מחנות קיץ בארה"ב וקנדה. ערכה מספר תערוכות, ועבודותיה מקשטות בתים בארץ ובחו"ל.

שרית נחשון- ציור
כתובת: חניתן 4, צעירי אילת
טלפון: 050-3959806

שרית מנהלת ומייסדת מכללה לרפואה משלימה והתפתחות אישית באילת, מרצה ומעבירה קורסים לחשיבה חיובית ומודעות עצמית.
וקורסים לציור ולרישום למתחילים ומתקדמים.
חברה באגודת הציירים והפסלים. יוצרת משנת 2002. השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות, והציגה 3 תערוכות יחיד בתל אביב. חלק מעבודותיה מוצג כעת בגלריה ART AND ABOUT במרכז הארץ.

אני לגזיאל- ציור
כתובת: רמות אילת 2 (ליד 7014)
טלפון: 052-8444329

אני לגזיאל, חברה באגודת הציירים והפסלים בישראל. מציירת בעיקר בצבעי שמן בסגנונות מעורבים, בקולאז', קרמיקה ומתכת. עבודותיה הוצגו בתערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובחו”ל, ובגלריה של אמני אילת.

בטי גזית – ציור
כתובת: זהבית 1 (מתחת לבניין 7008)
טלפון: 053-7351123

בטי גדלה בנוף הגלילי הקסום וציורי פרחים ונופים הם נושא החביב עליה, שכן הם מחזירים אותה לזיכרונות של ריח וצבעי פריחה שליוו את ילדותה. במשך שנים עסקה בתחום המלונאות למחייתה אך מעולם לא זנחה את אהבתה למכחול, והמשיכה לפתח את כישרונה ואת הידע שלה בלימודי ציור ואומנות בסטודיו של הצייר שמעון קפלן, ממנו למדה טכניקות ציור שונות וספגה ידע והשראה מהאומנות. לאילת הגיעה בשנת 1996, הקימה בית והפכה לאם לשני בנים. והמשיכה לטפח את אהבתה ליצירה ולציור. התקופה האחרונה שלה מאופיינת בסגנון מופשט, בשלל צבעים של טבע קסום ומשיכות מכחול רב גוניות שיש בהן לבטא הרבה מ ה'אני הפנימי' שלה.

דלי פלאי- ציור וצילום
כתובת: זהרון 1/4
טלפון: 052-8794846
דלי מציירת בצבעי מים, אקריליק ושמן, ובשנים האחרונות גם מצלמת. בבית הוריה שאבה דלי השראה מאביה הפסל, אפרים פלאי ז"ל. היא למדה אצל טובי האמנים בארץ ובחו"ל. כציירת היא עוסקת בכל נושא שמרגש אותה ומבטא את משיכתה לאור, לצבע ולאהבת הטבע. ציוריה מבטאים את הקסם שברגע, במקום בו היופי שובה את הלב - מבטאת את עצמה באמצעות הציור. בנוסף לציור ולפיסול דלי מלמדת במתנ"סים תלמידים מכל הגילאים וגם את בני גיל הזהב.

בוגנים מארק - ציור
כתובת: דקר 14/5
טלפון: 050-8448960
אמן צרפתי ישראלי, בעל תואר שני מהאקדמיה לאומניות יפות בפאריז. משתמש בטכניקות ציור שונות, ויוצר עבודות גדולות ממדים בסגנון ריאליסטי חושני כובש. ברזומה שלו תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובעולם. בסדנא לאמנות שהקים באילת הוא מלמד תלמידים רבים שחלקם משתתפים בפרויקט של אמנים פותחים בית.

אמנים המארחים במוצאי שבת:


מיכל אלדר – עבודות יודאיקה
כתובת: הספורטאים 7013/3, קומה 2 דירה 5
טלפון: 052-7206748

תמונת כתבה


מיכל מציגה עבודות יודאיקה על קנבאס בעיצוב מקורי. הגיעה לאילת לפני שלוש שנים בעקבות עבודה של בעלה- איש חינוך. מעבירה סדנאות לנשים ביצירה אמנותית רב תחומית, תוך שימוש בחמרים מגוונים. את עבודותיה לא ניתן למצוא במקומות פומביים, אבל היא עורכת מכירות של עבודותיה בבתים פרטיים בכל הארץ.
"אני יוצרת מזה שנים תמונות יודאיקה מעוצבות בצורה ייחודית על קנבאס, משלבת פסוקים, קטעים ופתגמים בעבודותיי", היא מתארת. לפני עידן המחשבים, יצרה מיכל את עבודותיה בצורה ידנית, בימים אלה, עם התפתחות הטכנולוגיה, היא משתמשת בתוכנות מחשב, ומדפיסה את עבודותיה בכמויות גדולות, למעט במקרים שמישהו מבקש משהו ייחודי ואישי.

למה יודאיקה?
"אני יוצרת דתית. גדלתי בבית דתי ברעננה להורים אמנים – אבא נגר אמנותי ואמא הייתה מעצבת גרפית. גדלתי לתוך הנושא– שילוב יצירה וחיבור למקורות. בסופו של דבר, הרי כל אמן מבטא את נפשו ביצירה, וזו הדרך שלי. המבקרים בתערוכה שלי יראו את הבית שעיצבתי, מגוון של עבודות מודפסות על קנבאס, וחפצי יודאיקה שונים: פמוטים ותכשיטים. אבל עיקרה של התצוגה- הדפסי יודאיקה על קנבאס. בואו לבקר במוצאי שבת", מזמינה מיכל. "בקרו אותי ואת משפחתי על כוס קפה, באווירה נעימה ובסביבה של אנרגיות טובות".

הדי שלום – ציור
כתובת: 261/5 (ליד מסעדת 'ללו') שכונת 'יעלים'. טלפון: 050-8825620
בעבר עסקה הדי בחינוך, וכיום היא עוסקת בתקשור, בייעוץ ובטיפולים על פי התקשור. היא למדה ציור אצל יולנדה אנטל ואמיר אלקיים באילת, ואצל יעקב מישורי במוזיאון ת"א. כיום מציירת אצל ויטה ארז באילת. הציגה שתי תערוכות באילת והשתתפה בתערוכה קבוצתית בקאמן בגרמניה ובתיאטרון 'הסימטה' ביפו-ת"א.

יורם אורון – פיסול במתכת ובאבן
כתובת: נווה מדבר 35
טלפון: 052-3229693

פרופסור יורם אורון עלה ארצה מפולין בגיל 13. בשנת 1976 קיבל תואר דוקטור ומ-1981 נמנה עם סגל ההוראה והמחקר של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. כיום הוא פרופסור בדימוס ומתגורר באילת כשלוש שנים. הוא מעולם לא רכש השכלה פורמלית באמנות, אך עסק בה, בעיקר בציור, כתחביב מאז היותו ילד. חבר מערכת בעיתון אמנות דו-לשוני 'טרמינל' ותורם מדי פעם כתבות העוסקות בנושאים שונים. בעבר היה יושב ראש של העמותה לקידום אמנות עכשווית בתל אביב. יורם מפסל בחמר כמעט עשרים שנה, ובעשור האחרון מפסל גם בעץ, מתכת ובאבן. מבחינה טכנית הוא מחפש אפשרויות לשלב בין החומרים השונים. הציג מספר פעמים בתערוכות קבוצתיות בגבעת חביבה ותערוכות יחיד בגלריה 'המשרד' בתל אביב ובגלריה העירונית של אילת.

מיכל הרלינג- ציור
כתובת: ככר מקהלות 9
טלפון: 058-5703271
בעלת תואר ראשון במדעי התנהגות, מתנדבת בקהילה עם ילדים ונוער, מרכזת את בנות השרות הלאומי באילת ומאמנת אישית. כל רגע פנוי שלה מוקדש לציור. מיכל מציירת מגיל צעיר. מתוך אהבת הציור והרצון לבטא את נופי ישראל ומדרשי התורה, משלבת מיכל בציורי הנוף שלה פסוקי תהילים וסיפורי התנ"ך, תוך התייחסות לאקטואליה של תקופתנו.

מגוון האמנים הוא גדול, ממש כמו מגוון התחומים והעניין. כולם יפתחו בפניכם את הדלת ויאפשרו הצצה אמיתית וקרובה אל עולמו של האמן. אז אל תהססו, עברו בין בתי האמנים בשבת והשתדלו לספוג את האווירה, ליהנות מהעבודות בתחומי היצירה השונים ותזכו לחוויה מרתקת ומעניינת שאסור להחמיץ.

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש