פרסומת
דלג

אמרה לשוטר: 'יהודי מסריח' ולא תשב בכלא

מאת: עומר כרמון ● 24/7/2015 22:14 ● ערב ערב 2716
בתחנת המשטרה אמרה נסרין זועבי: "יהודי מסריח, נאצי. אימא שלך זונה. שכל המשפחה שלך תמות. יא כובש מסריח, זאת המדינה שלנו ולא של היהודים הבני זונות". בבית המשפט היא הסבירה: "אני מתחרטת על מה שעשיתי ומתנצלת על אי הנעימות"
אמרה לשוטר: 'יהודי מסריח' ולא תשב בכלא

מאסר על תנאי לשלושה חודשים וקנס כספי בסך 500 שקלים שישולם בשני תשלומים. זה העונש שנגזר השבוע על נסרין זועבי, מהכפר סלם שליד נצרת. היא הודתה בעבירות של העלבת עובד ציבור, הפרעת שוטר במילוי תפקידו ואיומים. לשוטר האילתי שעצר את בן זוגה, בשל עבירת סמים, היא אמרה: 'זה בית שלי, אני אעשה מה שאני רוצה. אני עוד אתפוס אותך. אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק'. בתחנת המשטרה אמרה לשוטר אחר: 'יהודי מסריח, נאצי. אימא שלך זונה. שכל המשפחה שלך תמות. יא כובש מסריח, זאת המדינה שלנו ולא של היהודים הבני זונות. יא בן זונה. יהודי מסריח'.

במהלך הדיונים בעניינה של זועבי, ציינה שופטת בית משפט השלום באילת, שוש שטרית, כי הנאשמת מהתלת בבית המשפט, והוסיפה: "היא מתנהלת כאילו ואין הליך משפטי העומד ותלוי נגדה". למרות זאת, קיבלה את הסדר הטיעון והתחשבה בכך שכיום הנאשמת שבה לבית הוריה ומתקיימת מקצבה של הביטוח הלאומי.

בבית המשפט אמרה נסרין זועבי: "קודם כל אני מתחרטת על מה שעשיתי ומתנצלת על אי הנעימות. היתה לי תקופה מאוד קשה בחיי שברחתי מהבית והתערבבתי עם אנשים לא נכונים והשתמשתי בחומרים לא טובים כמו 'נייס גאי'. הייתי ב'היי' וקיבלתי התקף זעם, לא שלטתי על הפה שלי ולא ידעתי מה יצא לי מהפה ואני מתחרטת על כך".

חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש