פרסומת
דלג

אפטרשוק

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 14/6/2017 10:58 ● ערב ערב 2815
מדור חיי הלילה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ', ברק בן דוד
אפטרשוק

כשעובר על רבים מכם יום קשה בעבודה ובא לכם לשכוח מהכל, אתם עושים מה שאחרים עושים בדרך כלל: נחים, קמים, מתייפייפים ומגיעים לשבור שיגרה בביטלס מגה בר. צוות המקום דואג להפתיע כל פעם עם קונספט חדש, הפתעה ופינוק אלכוהולי ממש כמו האיש בחליפה הצהובה  - המסיכה שהגיע בשבוע שעבר לפנק את עשרות הבליינים במקום.


אחרי היעדרות ממושכת מהעיר חזר אליה השף חיים בן ברוך. יש לכם הזדמנות מצויינת עכשיו לאחל לבחור הצלחה בתפקידו החדש כשף של מסעדת השאטו ועל הדרך גם מזל טוב לרגל יום הולדתו. בתמונה: חיים במטבח השאטו בעת חפיפה עם אלירן שעוזב את התפקיד לטובת מסעדת שיפודי אילת, יקיר אוחיון מי שניהל והיה שותף בשאטו שהגיע לחופשה באילת וקובי בן נעים מנהל המקום הנוכחי.


הסלסה חזרה לאילת. רוג'ר סלסה, מפיק מסיבות הסלסה, די ג'יי ומדריך מחונן, חזר לפעילות שלה חיכו רבים כל כך והחל להפעיל במתחם לה פלאז' בחוף נביעות את ליין המסיבות הלטיניות שמבטיחות שוב קיץ חם ולוהט.


רגע לפני שהקיץ תוקף אותנו בשיא עוצמתו, יצאו צוותי מועדוני הסלינה והקרייזי אלפנט להפלגת גיבוש מלאת אנרגיה, שמש, אלכוהול ואביאל מזרחי אחד שתמיד גונב את ההצגה מכולם.


חגיגת יום הולדת של די ג'יי היא תמיד סיבה למסיבה, ובמיוחד אם אתה מארגן לעצמך סט חגיגי לכבוד יום ההולדת, מה שעשה די ג'יי איתי פרץ שחגג את יום הולדתו בדרינק פוינט שבמרכז התיירות.


חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש