פרסומת
דלג

בייבי, מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 8/11/2017 09:02 ● מה נשמע 521
אם גם לכם יש תמונות מוצלחות של הילדים שאתם רוצים לפרסם, אל תחשבו פעמיים ושלחו אלינו ● אל תשכחו להוסיף גם את שם הילד/ה, הגיל, הגן בו הם לומדים, שמות ההורים, וכל מה שיעזור לנו להפוך את האייטם למעניין.
בייבי, מי כוכב של אמא?

 

ילדים טובים באמצע הדרך

 

מרים יוסף, ניצולת שואה, תושב אילת, ציינה לאחרונה את הגיעה לגיל 90. כתה ה'1 בבית הספר 'היובל', בניצוחה של המחנכת כרמין טמקין, אימצה זה מכבר את מועדון הקשיש בעיר ולא עברה על המאורע לסדר היום. יחד עם הנהלת המרכז אירגנו הילדים והמחנכת מסיבת הפתעה למרים שהגיעה למקום יחד עם בנה והופתעה בגדול. היו פרחים, בלונים, עוגה וברכות מרגשות. ככה ייעשה וכל הכבוד לצעירים שנותנים כבוד לקשישים.

 

מזל טוב לגדול

 

אביעד מיכאלוביץ' המקסים, הבן של ליאורה ואלפרד גדל בשנה וחתם על גיל שבע. ההורים המאושרים, כהרגלם, לא עברו על המאורע לסדר היום וחגגו לגדול ממולדת מושקעת בבריכה העירונית עם כל החברים והמשפוח'ס. הקוסם מנגיסטו הקסים את הילדים וכולם יצאו מרוצים במיוחד חתן השמחה שקיבל ערימה של בלייבלד מתנה. אלא מה? מזל טוב ענק כבר איחלנו?

 

ליאן הגדולה

 

מזל טוב לליאן להב היפה, הבת של אמא אורטל ואבא שי שגדלה בשנה והזמינה את החברים מכתה ב' לחגוג איתה את השמחה. דודו אגדודו הקפיץ והזיע וכולם היו מוי מרוצים. מזל טוב ענק לליאן היפה.

 

הופ הופ טרללה

 

תגידו מזל טוב גדול לענהאל פיבי אוחיון היפהפייה, הבת של מיטל ושי שגדלה בשנה וחתמה על גיל ארבע. אל החגיגה והברכות הצטרפו גם האחים החתיכים ליאם בן ה – 13 ונועם בן ה – 10. איזה כייף.

 

בחייק הטבע

 

מי שתהה איך מעבירים את החורף באילת, כשבים כבר קר, הפתרון הוא לצאת אל חיק הטבע שבסיבנו. יותר ויותר משפחות באילת מגלות את הפתרון הנעים והמהנה. 'בייבי' קלט בשטח חבורה אחת עליזה שכזו. תראו בעצמכם.


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש