פרסומת
דלג

ליגת ’ארקיע’ - מצפה ים- עדיין בלתי מנוצחים

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● צילום: מערכת ערב ערב ● 1/12/2017 10:44 ● מה נשמע 524
האם קבוצת 'היובל' תהייה ביום שישי הקרוב הראשונה שתצליח לנצח את קבוצת בית הספר 'מצפה ים'? ● מה שבטוח שהרבה מתח יהיה באולם 'רבין' (שעה 13:40) ● במשחק המוקדם יותר שיתקיים בשעה 12:30, יתמודדו ימין הרצוג מול הקבוצה המעורבת ● מתח מובטח
ליגת ’ארקיע’ - מצפה ים- עדיין בלתי מנוצחים
’היובל’ מול המעורבת

המחזור השני של ליגת 'ארקיע' ג'וניור סל לבתי הספר היסודיים בעיר זימן שני משחקים מאתגרים ומותחים. 

 

מצפה ים- מעלה שחרות 48:39


במשחק הראשון נפגשו למשחק מותח וקשוח קבוצת 'מצפה ים' שאירחה את השכנה ממעלה שחרות. בדומה למחזור הראשון גם המשחק הזה נפתח מהוסס משהו והציג קצב משחק איטי כשבסוף החמישית הראשונה הובילה 'מצפה ים' 8:3. החמישית השנייה שתי הקבוצות נפתחו, שיחקו התקפי יותר כשבסיום החמישית מובילה 'מצפה ים' על היריבה 17:12. החמישית השלישית הייתה צמודה מאוד, עם הגנה שנחלשה ואיפשרה לשתי הקבוצות להרבות בקליעות, כשגם בסיום החמישית השלישית שוב ירדה 'מצפה ים' בהובלה 26:22. אם למישהו עוד נדמה היה כי קבוצת מעלה שחרות יכולה לקחת את המשחק, הרי שהחמישית הרביעית הייתה כולה של קבוצת 'מצפה ים' שרצה ופתחה פער של 18 נקודות מהקבוצה האורחת כשהיא רצה ל- 18:4 וחותמת את החמישית הרביעית על 44:26. בחמישית האחרונה הראתה מעלה שחרות שיש לה אופי כשהם חזרו למשחק תודות להגנה טובה אבל זה לא הספיק לה כדי לחתום על מהפך, ובסיום 48:39 למצפה ים ששומרת על ראשות הטבלה ועדין בלתי מנוצחת.

 

מצפה ים 
מצפה ים נגד מעלה שחרות

 

היובל- הקבוצה המעורבת


במשחק השני של היום נכנסה לתמונת הליגה הקבוצה המעורבת שהיא איחוד של שלושה בתי ספר (אלמוג, גלים והרי אילת), שפגשה את קבוצת היובל. המשחק נפתח צמוד מאוד ובסיום החמישית הראשונה הובילה היובל 8:7. ביובל כבר הבינו שלקבוצה המעורבת יש שחקן אחד דומיננטי בשם בכור, ושחקני היובל הפגינו בחמישית השנייה הגנה חזקה שאיפשרה לקבוצה המעורבת לקלוע 2 נקודות בלבד לעומת 8 נקודות של היובל. בסוף החמישית השנייה הובילה היובל 16:9. בחמישית השלישית הנבחרת המעורבת עלתה שוב עם השחקן החזק שלה ועם כוחות מחודשים ודאגה להחזיר ליובל בהגנה טובה וביום מעולה של בכור שלא היה ניתן לעצירה. המעורבת רצה ל- 3:9 וצימקה בסיום החמישית השלישית ל – 19:18 ליובל. בחמישית הרביעית עלו שתי הקבוצות עם הרכבים הגנתיים, שהקשו על היריבות לקלוע, מה שהשאיר את שתי הקבוצות ללא סל אחד במשך החמישית כולה. החמישית האחרונה הייתה מותחת מאוד, כששתי הקבוצות נלחמו בדרך לניצחון, אבל בכדורסל כמו בכדורסל יש מקום רק למנצחת אחת והפעם זו הייתה קבוצת היובל הממוקמת בתום המחזור השני במקום ה – 3 בטבלה.
שפטו את המשחקים: אביב מלכה ועידו מלול.

 

מה השבוע?


מחר, יום שישי ה-  2/12, יתקיים המחזור השלישי של ליגת 'ארקיע' ג'וניור סל, בו יפגשו במשחק הראשון (בשעה 12:30) קבוצת ימין הרצוג מול הנבחרת המעורבת.
במשחק השני (בשעה 13:40) ייפגשו מצפה ים והיובל למשחק מותח. המשחקים מתקיימים באולם 'רבין' ופתוחים לקהל.

 

הטבלה לאחר המחזור השני

חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש