פרסומת
דלג

זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

מאת: רחל ארז ● צילום: מערכת ערב ערב ● 12/1/2018 11:12 ● מה נשמע 530
תחזית על פי קלפי הטארוט לתאריכים שבין ה - 11-17.01.18
זודיאק - חיזוי באמצעות קלפי הטארוט

 

טלה 


מדובר בהרגשה כובשת שהנה אתם על התדר הנכון והמדויק ברוב התחומים. הקלפים מנצחים כל מצב. בימים אלה מובטח לטלאים התגברות על מכשולים. שימוש מעולה באינטואיציה. סינון רגשות דרך השכל והתייעצות בלב לפני כל פעולה. למעשה השבוע תוכלו לזהות כל אפשרות לטובתכם. 

 

שור


קיימת תחושה סוחפת שהגעתם לסף פעולה ומכאן אינכם יודעים לאן או כיצד להמשיך. ישנם קלפים המתריעים מפני נדודי שינה וחוסר סדר. כאשר לא יודעים לאן לפנות- מוטב להמתין. המתנה היא כמתנה עבורכם. עמלתם ויגעתם, ועכשיו המתינו לקציר הפירות. התחלות חדשות בפתח.


תאומים


היכן שמסתמנת אכזבה קיימים ניתוקים וחוסר סבלנות. מדובר בקלפים המלמדים נטישה ושחרור מכבלים ומהרגלים שכבר לא משרתים את חיי היומיום שלכם. בימים אלה קל יהיה להיפתר ממקומות מעיקים ואתם תלכו אחרי התחושה הרוחנית שהנה דברים הגיעו לידי סופם. 

 

סרטן


הקלפים של בני מזל סרטן מלמדים כיצד כדאי לזהות את תחושות המשבר ולהתגבר עליהן. ימים אלה באים ללמד אתכם להתמקד במה שקיים ולא להתרכז במה שכבר לא מתאים. התבצרות רגשית מיותרת. הרימו את הראש ותגלו שממתינות עבורכם חוויות חדשות. הרפו מן העבר.

 

אריה


ימים נהדרים ושופעים תהילה וזוהר מובטחים לאריות וללביאות שטרחו ועמלו וכעת נראה שאתם מחלקים בנדיבות את כל מה שקצרתם ולמדתם. בהילה מלכותית נראה שאתם מסייעים לכל דורש. מדובר בקלף מיוחד של שפע, קבלה ונתינה, הרמוניה ושיתוף.


בתולה


רגישות יתר יכולה לעיתים להוציא דברים מהקשרם. יש לשים לב לכך שהתחושות לא רחוקות מהמציאות אך זו לא עיקר האמת. האנרגיה האופפת אתכם מהולה בתחושת קורבנות ופגיעות. הקלפים מציעים לזהות תכונה שולטת זו בימים כאלה ולעקוף את המכשול הרגשי הזה כאשר הוא בא להשתלט על כל פינה טובה.  


מאזניים


קלפי המאזניים מלמדים על יציבות פנימית ושליטה על המתרחש בחייכם הרגשיים וגם הכספיים. זהו זמן הולם מבחינתכם לצאת מגבולות הבית ולהיחשף להרפתקה חדשה הדורשת מהירות מחשבה ופעולה נחרצת. דיפלומטיות ומשחק נכון בכל הקלפים העומדים לרשותכם יהוו שער אדיר לשנים הבאות.

 

עקרב


ימים חסרי מנוח ושקט. הרגשה שאתם חייבים להגיע להחלטה או להבנה מהירה, אך הקלפים מלמדים על מאבקים פנימיים שנותרים בתוך הראש, גוף, נפש שלכם ללא יכולת לפרוץ את המצב. מומלץ לפנות לאדם קרוב ולשטוח בפניו את הלבטים או להעלות אותם על הכתוב ולגלות שהתשובה נחה לפניכם. 


קשת


מנוחה נהדרת ולא אופיינית לבני מזל זה מציעים קלפי הקשת. מדובר ברגיעה והתכנסות פנימית שקטה המלמדת כיצד לא קופצים על כל עגלה חולפת. ישנה תחושה לא מוסברת של "לעצור את הזמן". לפני הכל אתם מבקשים לזהות את דרך ההמשך. זמן התבוננות.


גדי


קלף הכוכב מגיש לכם באהבה תזכורת לכך שאתם מיוחדים ותמיד נגישים לאנשים שסובבים אתכם, מטפלים בכולם ולעיתים יכולים להתעלם מאותות הגוף. יש לשים לב למצב הבריאותי שלכם ולזכור שלא כדאי לסחוט אותו עד הסוף. בשנה זו, חגיגת ימי ההולדת תהיה עצומה ותיזכר שנים רבות. שימרו על הכוח שתוכלו לחגוג בענק.

 

דלי


כתמיד אצל הדליים יכולה להתגלות התנדנדות המספרת על מצב שהופך את הדלי ושופך את כל המים. אין מדובר בחולשה שלכם למול התרחיש, אלא בהחלטה פנימית אמתית הכובשת את הלב. הקלפים מלמדים שאתם לוקחים החלטה ומשנים כיוון. שינויים גורליים ומשמעותיים.

 

דגים


חשש מבגידה כובש את פריסת הקלפים של הדגים. מדובר ברצון שלכם לפרוק סוד או במידע שיגיע לידכם ויאכזב אתכם לדעת שנבגדתם. דברים עלולים לצאת מהקשרם מתריעים קלפי הדגים, ולכן "שומר פיו ולשונו, שומר מצרות נפשו". שימו מבטחכם בבורא ואל תסמכו על איש בתקופה זו. זכרו שבמילה פרנסה יש רסן פה.
 


חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש