פרסומת
דלג

נעצרו שני תושבי אילת שניסו להבריח סמים ב-40 מיליון ₪

מאת: מערכת ערב ערב ● צילום: דוברות המשטרה ● 15/5/2018 16:45 ● ערב ערב 2862
היום עצרה משטרת ישראל ארבעה חשודים במבצע של יחידה להב 433 זאת בחשד שייבאו לארץ סם מסוג קוקאין מדרום אמריקה בכמות של מאה קילו. הבלשים עקבו אחרי המבריחים ועצרו אותם משהגיעו לתחנת דלק בכביש 6. בבית המשפט הוארך מעצרם בשבוע
נעצרו שני תושבי אילת שניסו להבריח סמים ב-40 מיליון ₪
הסמים שנתפסו

משטרת ישראל סיכלה הברחת ענק של קוקאין לישראל במשקל של כמאה קילוגרם באיכות גבוהה מאוד שיובא מדרום אמריקה. חוקרי היחידה לחקירות פשעים בינלאומיים בלהב 433 עצרו 4 חשודים, שניים מהם תושבי אילת, האחד תושב מעלות ואחד תושב בת ים, זאת בחשד למעורבות בניסיון ההברחה ולמעורבות בעבירות של תיווך וייבוא סמים, קשירת קשר לפשע והלבנת הון.

בית משפט השלום האריך היום (שלישי) את מעצר החשודים עד ליום שלישי הבא. על פי ההערכות, שווי הסם שנתפס מגיע עד ל-40 מיליון שקלים, ולאחר שהיה עובר דילול ניתן היה למכור אותו בשווי של 160 מיליון שקלים.

מעצר הארבעה התבצע הלילה בתחנת הדלק אלונית בכביש 6 בסמוך למחלף ניצני עוז, כשבלשי המשטרה התחזו לבלדרים. כשהגיעו החשודים למקום כדי להעביר את הסמים, זינקו הבלשים שעקבו אחריהם ועצרו אותם בחניון שמקום. החקירה התנהלה על ידי משטרת ישראל בליווי פרקליטות מחוז מרכז ובשיתוף גורמי אכיפה בחו"ל. עם מעצרם של החשודים, נערכו חיפושים בבתיהם וכן מתבצעת אכיפה כלכלית נרחבת.

 

חדשות אילת

שתפו את הכתבה בפייסבוק

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש