פרסומת
דלג

מותק - מדור החברה של אילת

מאת: רוני מויאל ● צילום: רוני מויאל ● 18/10/2019 10:26 ● ערב ערב 2937
מדור החברה של אילת ● פרסום תמונות במדור אינו כרוך בתשלום ● חפשו אותנו בפייסבוק: ערב ערב באילת ותוכלו לתייג עצמכם בכיף ● צלמים : רוני מויאל, חיים דוד , אייל רבינוביץ'
מותק - מדור החברה של אילת

 

בראש אקוסטי

 

הזמר אפיק איובי הופיע לאחרונה ב'מבשלה' שבאזור התעשייה בערב אקוסטי שהתקיים במקום. בנוסף לתושבי אילת הרבים שהגיעו ליהנות מההופעה, מי שהגיע לפרגן היו גם כמובן בני המשפחה כולל אמא שלו גילה ואחיו שלומי.

 

מזל טוב

 

אחלו מזל טוב לגלית זוילי. לאחרונה היא חגגה יום הולדת 39 עם כל החברות הטובות ב'פיפט אבניו'. החברות דאגו לפנק אותה בעוגה, בבלונים ועם איחולי מזל טוב. אגב, גם צוות המקום דאג בהחלט שיום ההולדת שלה יהיה בלתי נשכח.

 

חוגגים תמיד ביחד

 

כשהם לא עובדים, הם אוהבים להתפנק אחד עם השני, ובמיוחד כשמדובר בציון יום הולדת של מי מהם. הפעם היה זה יום הולדתה של ספיר לנקרי, שיחד עם דודו בעלה טסו לחופשה בוורנה לציין את חגיגות הטרום יום הולדת. עם חזרתם, התייצבו לארוחה חגיגית, הפעם בחרו לעשות זאת בארוחה רומנטית במסעדת 'המחבוא של אדי'.

 

להיט מבוקש

 

שיגעון אזניות האירפודס לא מפסיק ובכל פעם שמחדשים מלאים בסניף 'דינמיקה' בקניון 'מול הים', הן נחטפות כמו לחמניות טריות. למזלנו הגענו בדיוק בזמן שנחת במקום משלוח חדש והצלחנו לשים ידינו על האלחוטיות המבוקשות. בתמונה: צוות 'דינמיקה סלולאר' בקניון 'מול הים': מתן, עידן וטל בפסק זמן מול המצלמה.

 

דיור למשתכן על המפה!

 

הכירו את אביאל  בן הרוש איש ההייטק ונציג של 'זיפר מדיה' באילת. אבי זכה בפרויקט דיור למשתכן באילת. היועץ הכלכלי חנן עמוס ערך עבורו את הלוואת המשכנתא בתוכנית כלכלית המתאימה להתפתחותו הכלכלית והאישית תוך חסכון של 132,000 ₪ והוכיח שוב שמשכנתא לא עושים לבד.

 

ממתיקים לכם את החג

 

החגים מאופיינים כידוע עם הרבה מאוד מתוקים ועוד יותר - עם עוגות דבש. בקונדיטוריית 'עוגה צ'אגה' התארגנו מבעוד מועד לקראת החגים וקיבלו בימים האחרונים המוני לקוחות כפי שאתם רואים בתמונה שהגיעו להצטייד עם עוגות הדבש המיוחדות שהוכנו במקום.


חדשות אילת - ערב ערב באילת  

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש