פרסומת
דלג

כדורגל-עוד תיקו, 'בני אילת' – 'מכבי עירוני נתיבות' 1: 1

מאת: ● 23/11/2010 23:08 ● ערב ערב 2473
קבוצת הכדורגל של 'בני אילת' סיימה את משחקה נגד 'מכבי עירוני נתיבות' בתיקו רביעי העונה. בניגוד למשחקים קודמים, הפעם לא היו הרחקות. אבי מלכה כבש את הראשון, עידו בוכובזה, אקס 'בני אילת', כבש את שער השוויון. 'בני אילת' בלטה יותר, אך זה לא ממש עזר לה על כר הדשאאוירה טובה היתה במגרש העירוני בשישי האחרון. התפאורה ביציע עם 700 אוהדים והמפגש נגד קבוצת הצמרת של 'מכבי עירוני נתיבות' רק הגבירו את המוטיבציה בקהל, שרצה לראות את 'בני אילת' משחזרת את הניצחון הגדול והיחיד בבית על ירושלים, אבל, על כר הדשא, לא התפתח המשחק שציפינו לו. אולי זה בגלל החום הכבד והחורף שממאן להגיע, אולי זה בגלל שנתיבות הגיעה לשחק בונקר ולגנוב נקודה, ואולי זה סתם בגלל הנאחס של 'בני אילת' במשחקי הבית. בסופו של דבר, הקבוצה המקומית אספה עוד נקודה, ולמזלה המצב בצמרת כמעט ולא השתנה, בגלל כמה הפתעות שנרשמו במחזור השמיני בליגה א'.

שתי הקבוצות הפגינו משחק חלש יחסית לרמה שלהן, 'בני אילת' בלטה יותר, אבל זה לא ממש עזר לה על כר הדשא. במחצית הראשונה, נרשמו מספר הזדמנויות לשתי הקבוצות.
כבר בדקה השביעית, משגר חלוץ 'בני אילת' אבי מלכה טיל מהאוויר, שמכניע את השוער האורח. 1: 0 ל'בני אילת'. מיד לאחר השער, יורדת אילת להגנה וסופגת שער שוויון מרגליו של עידו בוכובזה. 1:1.

תמונת כתבה


במחצית השנייה, אף קבוצה לא הצליחה לסכן ממש את שער יריבתה. שתי הקבוצות התרכזו בהגנה, שמרו חזק, והתוצאה בעינה נשארה עד לסיום.

הרכב אילת: בן דהן, מזרחי, סימן- טוב, עמאר, דדון, אטיאס, זליאט (סרחאן- 74), קהא (אלגרבלי- 90), זינו, אליהו ומלכה.
הרכב נתיבות: אלחרר, מ. פחימה, פלס (ביטון- 92), חאוסטוב, ישי, דרר (פרץ- 58), א. פחימה, בוכריס, בוכובזה, אבועיאדה, גמון (מרום- 78).

ביום שישי הקרוב, תצא 'בני אילת' למשחק חוץ מול 'הפועל נחלת יהודה' מהמקום ה- 15 והלפני אחרון. המאזן של 'הפועל נחלת יהודה' עומד על ניצחון אחד, תיקו ושישה הפסדים, ו'בני אילת' תנסה, גם הפעם, במיוחד כשהיא מצליחה לנצח יותר בחוץ מאשר במשחקי בית, לחזור עם שלוש נקודות נוספות.

תמונת כתבה


הנערים בצמרת


משחק בודד נערך בסוף השבוע, במסגרת משחק קבוצות מחלקת הנוער של 'בני אילת'. קבוצת נערים ב', בהדרכתו של רענן גולדברג, גברה על 'הפועל מרחבים 'בבית, בתוצאה 3: 0. בעקבות הניצחון, ביססה הקבוצה את מקומה בראשות הטבלה ופתחה פער של שש נקודות מהמקום השני (הבקיעו לאילת: דניאל אסייג, שחר בן ארי ויוסף בוטבול). שאר הקבוצות יצאו לפגרה שתימשך גם בשבוע הקרוב.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש