פרסומת
דלג

גלישה-צוברי סיים במקום ה- 11 באוסטרליה

מאת: ● 23/11/2010 23:12 ● ערב ערב 2473
המדליסט האולימפי ואלוף אירופה, שחר צוברי, חזר השבוע מאליפות אוסטרליה עם תוצאה מאכזבת- מקום 11. אומנם לא מדובר בתחרות חשובה, אבל לתחרות הגיעו טובי הגולשים בעולם, לבדוק את האתר שבו תתקיים בשנה הבאה, בדיוק באותו תאריך, אליפות העולם החשובה לקראת אולימפיאדת לונדון 2012

תמונת כתבה


הגולש האילתי שחר צוברי השתתף השבוע בתחרות בינלאומית בפרת' שבאוסטרליה. עבור שחר, היתה התחרות גרועה מאוד, והוא סיים אותה במקום ה- 11.

טובי הגולשים בעולם, נטלו חלק בתחרות שהיתה ברמה גבוהה. עבור הגולש האילתי, התחרות רובה היתה בתנאי רוח, ששחר צוברי בדרך כלל לא בולט בהם.
לתחרות הזו אין חשיבות מאחר ומדובר רק בתחילת העונה עבור צוברי, שרק חזר מחופשה של חודשיים. במרכז הימי באילת הבהירו, כי צוברי נסע לתחרות הזאת יותר כדי להתאמן, מאשר בשביל להתחרות, אבל מה שבטוח, בשנה הבאה, יצטרך צוברי להיות טוב יותר, כי באותו תאריך ובאותו מקום, תתקיים אליפות העולם החשובה.

מאמן נבחרת הנוער של ישראל בגלישה, האילתי, יניב מאיר, אמר, כי אין ספק שמדובר בתוצאה מאכזבת, אך אם מסתכלים בתמונה הכוללת, זה לא כל כך נורא. "שחר רק מתחיל את הקמפיין האולימפי שלו, ובהתחלה דברים הולכים בעצלתיים, עד שהם צוברים תאוצה", אמר יניב מאיר והוסיף: "מדובר בתחילת העונה, זה גם שלב שבוחנים את הדברים ואת הציוד, זה לא משהו באמת משקף. בשנה הבאה, תתקיים באותו אתר אליפות העולם. כל החבר'ה הרציניים בגלישה, בטופ העולמי, יצאו לבדוק את השטח, ושחר דווקא הראה רצינות כאשר יצא לשם, לבדוק את המקום ולצבור יתרון מול גולשים אחרים".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש