פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 5/1/2011 09:52 ● ערב ערב 2479
אפטר שוק

תמונת כתבה


לכבוד הסילבסטר, ארגן בביתו הצלם האני כיתן ישיבת אלכוהול עם ים של אלכוהול מגוון, נשנושים, מוזיקה טובה והרבה שמח. בין הנוכחים- כמעט כל הצלמים בעיר שבאו לעשות שמח ולתעד, ומשם המשיך כל אחד לעבודתו כדי לתעד את כניסת השנה החדשה. היה טוב למרות שלא היינו מתנגדים לקצת קרח.
?

תמונת כתבה


2011 כבר כאן, והמדור מקווה שפתחתם את השנה על הצד הטוב ביותר ומאחל לכולכם שנה אזרחית טובה יותר מקודמתה. זה בדיוק המקום להביא לכם רשמים מחגיגות הסילבסטר שהתקיימו ברחבי העיר ומבחר תמונות מנשיקת חצות המסורתית אותה הצלחנו לתעד אצל כמה מכם. נתחיל עם ההפקה היוקרתית והמיוחדת שהתקיימה במועדון ה'פנטגון'. יומיים של מסיבות נוצצות בשיתוף חן ושרון לבון, הלא הם מייצגי ערוץ האופנה הבינלאומי FASHION TV . בחמישי חיכה לבאים למקום שטיח אדום, בלונים, צוותי צילום, דוגמניות, סלבס והמוזיקה של די ג'יי מיקי טל. האווירה הייתה בשמיים, הקהל היה יפה ואיכותי, ואפילו ליאור נרקיס שסיים את הופעתו באותו ערב ב'הרה', הגיע לבלות במקום. במהלך הערב, אף הושקה הוודקה החדשה ממנה זכו הבליינים באילת לטעום בפעם הראשונה.


תמונת כתבה


בשישי, המשיכו בהפקה החגיגית ב'פנטגון' בשיתוף ערוץ האופנה ובמקום התקיימה מסיבת הסילבסטר המסורתית. היחצן מתן אזולאי מארח כמדי שישי וגם הפעם, ביקשו אנשי צוות היחצנים, התחננו שתגיעו מוקדם כדי לא להיתקע בחוץ, ואלה שלא שמעו, נאלצו לעשות אחורה פנה בגלל עומס בליינים במועדון. בחצות בדיוק, התחילה הספירה לאחור, וכל הזוגות הרומנטיים שביניכם החלו בהחלפת המיצים הטבעיים. מי שלא (כמו המדור!) נאלץ להמשיך לעבוד ולתעד את הרגעים היפים.


תמונת כתבה


כבר מהשעה 23:00, היה עמוס ב-JOYA שבמרכז התיירות, מלא ביפים ויפות והרבה מאוד צרפתים שללא ספק השבוע שהיה בהחלט היה השבוע שלהם. שניות לפני חצות, התחילה במקום הספירה לאחור, וגם כאן תפסנו לא מעט זוגות באמצע הנשיקה המסורתית. די ג'יי רם שוורץ ודי ג'יי פאשי שהתארח במקום נתנו סט חגיגי, והמסיבה נמשכה עד אור הבוקר. זה הזמן גם להגיד מזל טוב לצוות ה-JOYA שהתחדש בבר חדש, במתחם החיצוני של המקום, שמן הסתם כבר הפך לאתר המועדף של כל המי ומי באילת- ואולי זה בגלל שעד עכשיו מי שאייש אותו היה או רפי בוטרא או יותם הרשקוביץ?!


תמונת כתבה


רפי, מנהל חנות 'פקטורי 54' וצוותו היו עסוקים עד מאוד במהלך סוף השבוע לקראת הסילבסטר, ועדיין היו להם הכוחות להגיע ל'גהה' ולקבל, כמו רבים אחרים, את השנה החדשה. המדור מאחל להם שימשיכו להיות עסוקים ככה כל השנה.


תמונת כתבה


כמו בכל שנה, אשכול לוי מה'ביטלס' אירח גם השנה את מסיבת הסילבסטר המסורתית. מאות אנשים הגיעו כבר משעות הערב המוקדמות ליהנות מארוחת גורמה במקום והרמת כוסית שמפנייה לחיים בדיוק בחצות. לא מעט תיירים זרים נכחו במקום, מה שנתן לנו להרגיש כאילו שאנחנו מבלים באמצע לונדון. היו ערב מדהים, מוזיקה טובה ובהחלט פתיחה מצויינת של שנה חדשה.


תמונת כתבה


גם ב'גהה' כמובן פתחו את השנה האזרחית החדשה בהפקה גדולה ויוקרתית שהתקיימה במקום. המועדון קושט כולו בבלונים בכל מיני צבעים, ותור ארוך מאוד של אנשים נרשם בכניסה. צוות המקום ניסה לעשות הכל כדי שכולם ייכנסו, אבל גם פה אלה שחשבו שאם הם יגיעו בשתיים בלילה לבלות יצליחו התאכזבו ועשו אחורה פנה. די ג'יי פאלאצ'י התותח, יחד עם די ג'יי מיקי מור, עבדו במשולב על העמדה ונתנו סט מהסרטים. כמובן שצלמנו הצליחו לתעד גם כאן כמה נשיקות מסורתיות, והתמונות לפניכם.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש