פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 8/2/2011 21:21 ● ערב ערב 2484
אפטר שוק

תמונת כתבה


קלאבר/ברמן/מלצר שחגג את מסיבת הפרידה שלו הוא נירן אלשייך. לנירן זו הפעם השלישית בשנים האחרונות שהוא חוזר על האקט הזה ולאחרונה, הוא סיים את המשמרת האחרונה שלו ב'גאלרי קפה' וב'מועדון' והגיע ל'פאב הדובים' ומשם ל-JOYA כדי להיפרד מהחברים הקרובים. המדור מאחל בהצלחה מכל הלב.

תמונת כתבה


חוגגת נוספת שחגגה את מסיבת הפרידה שלה מאילת היא מורן חיים מ'מנגו'. כן, גם היא בחרה לחגוג את מסיבת הפרידה שלה ב-JOYA וכן גם היא זכתה לשלל פינוקים מהצוות ומתנות מהחברות הקרובות. שיהיה בהצלחה.

תמונת כתבה


אלדר אמויאל, יחצן ה'גהה', חגג אף הוא את מסיבת הפרידה שלו מהמקום. אבל תרגיעו, כי זה רק לשלושה שבועות. הבחור, בפעם הראשונה בחייו (!), יחתים את הדרכון שלו וייסע לשלושה שבועות של חופשה בתאילנד. למסיבה הגיע גם אחיו סהר אמויאל שעבד עד לפני כארבעה חודשים ב'הרודס'. המדור בטוח שהוא יעשה שם כיף חיים.

תמונת כתבה


גם שי מזרחי, הקב"ט היפיוף של מלון 'קלאב הוטל', חגג את מסיבת הפרידה הזמנית שלו מאילת. גם הוא נפרד מהחברים הקרובים שלו ב-JOYA ונפרד מהם באופן זמני כמו הרבה אילתים אחרים. כן, קלטתם נכון- גם הוא בחר להעביר את החופשה שלו בתאילנד. יהיו מי שיתגעגעו אליו כאן.

תמונת כתבה


משה פרץ הגיע לאילת לעוד הופעה ומיד אחריה, יחד עם יניב חדד, אושרי גבאי והפמליה הקבועה שלו, באו לבלות ב-JOYA . פרץ, כמו תמיד, גרם להתקהלות סביבו ולא אמר לא לעשרות המעריצים שעמדו בתור כדי להצטלם איתו. הוא גם הפתיע וסלסל קולו במיקרופון שנדחף אליו על ידי אושרי גבאי, וזה גרם לבליינים לסיים את הערב הרבה יותר מרוצים.

תמונת כתבה


יש כאלה שעוזבים את אילת ואנחנו עצובים על כך, אבל אנחנו יותר משמחים על כאלה שבחרו לחזור אליה. כך גם קובי אקריש (מימין), שעזב את אילת לפני כמה חודשים לטובת עבודה מועדפת בארצות הברית וחזר בשבוע שעבר לישראל, ואת החיוך הכובש שלו יכולנו לפגוש בכמה ממקומות הבילוי המובילים בעיר.

תמונת כתבה


צוות העובדים של 'קפה קפה' (ויש הרבה כאלה מסתבר!) כבש את עמדת ה-VIP של ה-JOYA , שם חגג ערב גיבוש מהסרטים שכלל לא מעט פינוקים, ים של אלכוהול והרבה שמח. מי שדאג לצוות כל הערב הוא מתן בארי, לו ולכל שאר הצוות הם הודו מקרב לב בסוף הערב.

תמונת כתבה


צחי חזן, סטנדאפיסט ה'פייסבוק' הראשון בישראל, שהמדור גאה עד היום להיות זה שחשף אותו לראשונה בפני אלפי מעריצים, הפך לכוכב לא קטן לאחרונה. עם לו"ז הופעות רבות ופינה קבועה בתוכנית של דידי הררי, הוא הגיע לתת הופעה באיזה מלון באילת, ומיד אחר כך בא לבלות ב-JOYA . אין פלא ששמך הולך לפנייך, כך גם הבליינים הרבים שמזהים אותך ורוצים להצטלם איתך חושבים.

תמונת כתבה


ב'מועדון' שבטיילת 'המלך שלמה' פגשנו את צוות עובדי חנות הבגדים 'סלקט' בערב גיבוש שקיימו במקום. חוץ מהם נכחו במקום גם שחקני קבוצת 'הפועל תל אביב' בכדורגל ובראשם הכדורגלן בן סהר, שלא מעט מהיפות שהיו במקום ביקשו להצטלם איתו וגם את השחקן סלים טועמה. אגב בן סהר- הוא ושאר חברי הקבוצה התארחו במלון 'הנסיכה', שם זכו לפינוקים במהלך כל החופשה ולצפייה בהופעה של הזמר משה פרץ שהתארח אף הוא במסגרת פסטיבל הכוכבים שהתקיים במקום. בתמונה: מנהל האירועים של 'הנסיכה', רונן בוחבוט, עם מאיר הרוש מ'בית"ר ירושלים' ובן סהר.

תמונת כתבה


בימים אלה, נאלצים במועדון ה'גהה' להשלים עם העובדה שאת המסיבות שלהם בקרוב הם יצטרכו להעביר בלי האריה השואג שגיא נהרי. תרגיעו- הוא לא עוזב, לא מפוטר ולא מתפטר. הבחור פשוט לקח חופשה של שלושה שבועות, ובזמן שאתם קוראים את המדור הזה, הוא מתפנן לו עם חבורה אילתית נכבדה בתאילנד. על מעלליו משם בטח נספר לכם כשנחזור.

תמונת כתבה


תמר גולן הברמנית נפרדת. תירגעו.... לא מהזוגיות.... לא מאילת.... ובטח לא מהמדור. תמר החליטה שנכון לעכשיו היא עושה שינוי או מיני מהפך ועוזבת את חיי הלילה, מה שאומר שכנראה לא נראה אותה יותר מאחורי עמדת הבר של ה-JOYA . בימים אלה, היא מתחילה לנהל את ה'לוק אאוט' שבבריכת מלון 'המלך שלמה' ואנחנו מאחלים בהצלחה.

תמונת כתבה


ככה המדור בדיוק אוהב, כשכולם מפרגנים לכולם, ובמיוחד כשמדובר בקולגות של מקומות הבילוי השונים בעיר. ב'גהה' פגשנו את המלאכיות של המדור- תהילה מכלוף, נופר עזרא ורותם אשטון, בטרם האחרונה עזבה את אילת. כמו תמיד, ההתגודדות סביבן הייתה שווה את היציאה. כמה יופי במקום אחד- אפילו המדור לא מאמין שהוא כותב משפט כזה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש