פרסומת
דלג

מותק

מאת: מערכת ערב ערב ● ● ערב ערב 2148

חינוך מוסיקלי
זה לא סוד כי לפסיבל הג'אז מגיעים אלפי אילתים. המטרה העיקרית שלהם, לפגוש, לדבר ולהרים כוס בירה, יין או קולה דיאט. שניים מהפוקדים קבוע את הרציפים המוסיקלים הם, אריק תמרי ומשה אביטן, שני אילתים ידידותיים לסביבה. אז ג'אז לא ממש מדבר אליהם, אבל כוס בירה עם חברים, דווקא כן. צילום י. בן יתח.

תמונת כתבה


חילקו ילקוטים
לקראת פתיחת שנת הלימודים התגייסו עובדי העירייה באמצעות וועד העובדים והנהלת העיריה, לחלוקת ילקוטים וקלמרים לילדי העובדים העולים לכיתות א'. בתמונה, יו"ר הוועד משה אזולאי ומנכ"ל העיריה, אבי כהן, מעניקים ילקוט וקלמר למאושרים הקטנים.
תמונת כתבה


קפץ למים
השבוע נערך טקס בחירת נערת החוף במלון הילטון אילת. את הטכס הינחה חיים אתגר כוכב תוכנית הבידור של גיא פינס. הבחור המשעשע תפס רגע של חום וקפץ למים עם הבגדים וכמובן עם משקפי השמש. צילום י. בן יתח
תמונת כתבה


האחיות פיק
בארוע הנוצץ בהילטון (ראו כתבה נפרדת) הפיעו האחיות לבית פיק. שתי הכוכבות הצעירות דפקו הופעה כדת וכדין. האחיות השוות בהחלט שרו, עינטזו וסחטו מחיאות כפיים סוערות. צילום י. בן יתח
תמונת כתבה


סוניה ההורסת
כל מי שמסתובב בלילות לא יכול לפספס את סוניה, סוג של חיית לילה מקומית. סוניה העובדת ב'פעמון' לא עוצרת לרגע והאנרגיות שלה מזכירות את השפן או השפנפנה של אנרג'ייזר. בתמונה עם הראל סקעת, המפסיד הלאומי בכוכב נולד.
תמונת כתבה


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש