פרסומת
דלג

אז יאללה ביי

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 12/7/2011 21:16 ● ערב ערב 2506
כתבי ג'וניור: אדם סלבי, נוי המל תחת הכותרת 'עם הפנים לעתיד', חתמו בוגרי בית הספר 'בגין' 12 שנות לימדו. במסיבת סיום חגיגית ומרגשת באולם האירועים של קיבוץ אילות, השאירו אחריהם הצעירים את המסר כי הם יוצאים לעתיד 'חמושים' בכלים טובים שקיבלו בבית הספר
אז יאללה ביי

תלמידי י'ב ב'בגין' נפרדו בשבוע שעבר באופן רשמי מספסל הלימודים, מהמורים שליוו אותם במשך כל השנים וממנהלת בית הספר ביני בלום, שעוזבת גם היא את המערכת ויוצאת לפנסיה.
אולם האירועים של קיבוץ אילות, שם התקיים האירוע, קיבל נגיעות של עיצוב באדיבותם של תלמידי השכבה והמורים. העיצוב נעשה בהשראת עיצוב ספר המחזור וההזמנות למסיבה. על הבמה עליה הועלתה ההצגה, הוצמד ציור של ילד עם "הפנים לעתיד". הילד עמד והתבונן בשמש ובגלי הים כשביד אחת הוא אוחז בגלשן וביד השנייה אוחז בתיק עסקים. למעשה, המסר היה כי התלמידים היוצאים לחיים יוצאים מצוידים הן בשמחת חיים והן בכלים שרכשו לאקדמיה וגם לעצמאות עסקית.
ליד התמונה הגדולה הודבקו אלמנטים שהבליטו את גלי הים, קרני השמש, פרחי החמנית המסמלים את השמש והארץ וגם הועמד על הבמה גלשן גדול.
המופע של התלמידים כלל קטעי נגינה, שירה, ריקוד וכמובן משחק. המופע נעשה באופן של קטעי הומור מחיי היום יום של תלמידי בית הספר, מהווי ההפסקות, הגדנ"ע, ישיבות הצוות של המורים וגם נתן ביטוי לתקוות של הצעירים ולשאיפות שלהם לעתיד.
בתחילת הערב נפרד מחזיק תיק החינוך בעירייה, ד"ר דרורי גניאל, ממנהלת בית הספר, בנימינה בלום, שיוצאת לגמלאות. התלמידים בירכו את המנהלת היוצאת ואיחלו לה תקופה מוצלחת ופורה בדרכה החדשה.
לאחר שהתלמידים סיימו את המופע, הם נפרדו בחום מצוות המחנכים שליוו אותם עד לסיום והעניקו להם זרי פרחים גדולים: יסמין אורן, אבי אלצ'ק, לאורה קוקייר, מיכה עציון ומרים גרינברג, שהיא גם רכזת השכבה. התלמידים הודו גם ליועצת שליוותה אותם מאז כיתה ז', נירה בסן - חביב וגם ליושבת ראש וועד ההורים הבית ספרי, טליה יצחקי, שגם היא לוותה אותם דרך ארוכה במסירות יוצאת דופן.
לאחר שסיימו את המופע עלו התלמידים לקומה העליונה, שם כבר הוכן במיוחד עבורם אולם רחב ידיים לטובת הקינוח הפרטי שלהם. האולם היה מלא בשולחנות עטופים מפות וראנרים בצבעי לבן-זהב. השולחנות היו מקושטים בנרות ובפרחים. הבופה העשיר נמשך לאורך כל האולם והציע אוכל כיד המלך. שטיח אדום רחב היה פרוס במרכז החדר וסימל את ההוד וההדר של האירוע. לאחר שבוגרי בית הספר סיימו לאכול, התפנו כל המסובים לרחבת הריקודים לפזז ולהשתולל לקול המוסיקה שתקלט הדי.ג'י.
לקינוח סיכמו הבוגרים את מסיבת הסיום כ'מוצלחת ביותר. הם נהנו הן מהמופע המרהיב שהעלו בכוחות עצמם והן מהמסיבה השמחה והמושקעת שארגנו עבורם.

להתראות שמיניסטים.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש