פרסומת
דלג

כדורגל חופים-אילת למשחק ההישרדות

מאת: ● 13/7/2011 10:19 ● ערב ערב 2506
לאחר משחק מביש ומשפיל שבסיומו הובסו 3: 6 על ידי כפר קאסם, תגיע קבוצת 'קאזה דו ברזיל אילת', במסגרת ליגת כדורגל חופים, בעוד כשבועיים, למשחק ההצלבה נגד פתח תקווה, שיקבע אם תודח מהליגה, או שתשתתף גם בשנה הבאה. המאמן רז חיים: "אין ספק, העונה נחלשנו וגם נכשלנו"

ימים לא קלים עוברים על קבוצת כדורגל החופים של 'קאזה דו ברזיל אילת', לאחר התבוסה לקבוצת 'פלפלה כפר קאסם', במשחק על העלייה למשחקי ההצלבה. המשחק רק נפתח, ותוך שלוש דקות עלתה כפר קאסם ליתרון 2: 0. אושרי גיטא מאילת הבקיע צמד, אבל רק לאחר שכפר קאסם כבר כבשה חמישייה. השער הנוסף של אבי מלכה רק המתיק במעט את הגלולה, לפני שהסתיים המשחק בתוצאה 6: 3 לכפר קאסם, שהעפילה על חשבון אילת למשחקי ההצלבה.

"אכזבה גדולה", בשתי מילים אלה סיכם מאמן הקבוצה, רז חיים, את מה שקרה במשחק נגד כפר קאסם. "אני מאוד מאוכזב", אמר השבוע חיים, "בשבוע שלפני המשחק התאמנו טוב, שלוש פעמים. ערכנו ארוחת גיבוש בביתו של הספונסר, אבי כראל ובמשחק עצמו נגד כפר קאסם לא קיבלתי כלום, ואני מדבר דווקא על השחקנים שצריכים להוביל את הקבוצה", הוסיף רז חיים, "כולם ראו בטלוויזיה את תצוגת הנפל שלנו, שחקנים ויתרו על כדורים, לפי דעתי לא נלחמו מספיק. לא היה לב, לא מוטיבציה ולא היה רצון להילחם במגרש. זה היסוד לכדורגל חופים. מדובר במשחק מאוד קשה ומי שלא מוכן להקריב את הגוף והלב שלו למען הקבוצה במשחק הזה, לא יכול להצליח. מצד שני, כפר קאסם באו, נלחמו חזק על הכדור ובגלל זה הם ניצחו. מה שנותר לנו אחרי עונת כישלון כזו, זה להציל קצת מהכבוד.

בפעם השלישית מתוך ארבע שנים מגיעה 'קאזה דו ברזיל אילת' למשחק ההישרדות. בפעמים הקודמות, הצליחה אילת לנצח את באר שבע ואשקלון. הפעם מתייצבת מולה קבוצה חזקה, פתח תקווה, שזכתה פעם אחת באליפות הליגה. "נצטרך להילחם על הזכות שלנו לשחק בשנה הבאה", אמר המאמן רז חיים, "אין ספק שהשנה נחלשנו ונכשלנו. בזמן שהליגה התחזקה, אנחנו נחלשנו, צוות השחקנים שעמד לרשותי לא היה מספיק טוב. אם אנחנו נצליח להשאיר את הקבוצה בליגה, כבר טוב. ברור שבעונה הבאה, הדברים צריכים להיעשות ולהיראות אחרת לגמרי", הוסיף רז חיים לאחר המשחק.

לקראת המשחק שיכריע אם פניה להישאר בליגה או לרדת, אמר חיים: "יש לנו שלושה שבועות עד למשחק הזה. מדובר בהרבה זמן, אבל מה שכן, אנחנו חייבים לעשות שינוי. המחשבה כרגע היא להוציא רק שחקנים מקומיים. אנחנו מתכוונים לרענן את השורות. כרגע אומנם לא יודעים מי יהיה? ככל הנראה עידו אליהו ואושרי גיטא, שהחלו את האימונים בקבוצות שלהם לא ישחקו. שחר זיתון, שהביע נכונות לעזור לקבוצה, יצורף לסגל. פתח תקווה כבר זכתה פעם אחת באליפות והמשימה מאוד קשה, לא בגלל פתח תקווה, אלא בגלל שאנחנו חלשים מאוד ולא מצליחים להביא את היכולת לידי ביטוי".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש