פרסומת
דלג

מעבירים הילוך

מאת: ● 13/7/2011 10:18 ● ערב ערב 2506
שתי קבוצות הפוצ'יוולי מאילת חוזרות לשחק בליגה לאחר שבוע ימים של פגרה. ל'נגב אילת', הבלתי מנוצחת מהליגה הראשונה, לא אמורה להיות בעיה מול שמשונייה. ל'ישראייר' מהליגה השנייה צפוי משחק קשה מול הקבוצה הוותיקה- 'חופו'. נמשכות ההכנות לטורניר אליפות ישראל באילת ולאליפות העולם בשנה הבאה בעיר. כמו כן, נמשכים המגעים לפתיחת חוג פוצ'יוולי במתנ"ס, החל מהשנה הקרובה. מתי פול חזר לשחק עם האילתים וגם הליגות המקומיות יצאו לדרך
מעבירים הילוך

ענף הפוצ'יוולי באילת ממשיך לתפוס תאוצה. במקביל לליגת 'קורונה' ולליגה השנייה בישראל, נערכים באילת משחקי הליגה הראשונה והשנייה, שנפתחו השנה לראשונה, ואם זה לא מספיק, מנצלים ראשי הענף בעיר את המומנטום, כדי לקדם במקביל כמה פרויקטים. הראשון: אליפות ישראל בפוצ'יוולי שתתקיים כבר בחודש הבא (25- 27 באוגוסט) באילת. בטורניר אמורים להשתתף הקבוצות הבכירות מהליגה הראשונה בישראל וארבע קבוצות נוספות, שיסיימו ראשונות בליגת 'נגב', הראשונה באילת.
הפרויקט השני: ההכנות לאליפות העולם בפוצ'יוולי, שאמורה להתקיים בשנה הבאה באילת. רפי אנקונה, אחד ממייסדי הענף באילת, מילא השבוע את הטפסים הרלוונטיים והגיש באופן רשמי לעיריית אילת את הבקשה לתמיכה באליפות העולם שתתקיים בעיר. במקביל, ערך השבוע אנקונה פגישה משולשת עם אורן אלמוג, מנהל אגף הספורט בעיריית אילת ועידן לנקרי, רכז הספורט במתנ"ס אילת. המטרה היא לקדם את נושא הפוצ'יוולי ולהכניס אותו כחוג למתנ"ס בשנה הקרובה. "אחרי שנתיים שאנחנו נפגשים ומדברים מספר פעמים על האפשרות הזו, אני מקווה שהפעם תצא התוכנית לפועל", אמר אנקונה לאחר הפגישה, "בשנים הקודמות, זה נפל בגלל חוסר במתקנים, אבל מאז השתנו הדברים, הוכשרו מספיק מגרשים עם תאורה. עכשיו נראה איך אפשר יהיה לקדם את הנושא", הוסיף אנקונה, "אין ספק שזו אפשרות למנף בצורה טובה יותר את הענף בעיר".

חוזרים לליגה


אחרי שבוע של פגרה במשחקי הליגה הראשונה והשנייה בישראל, חוזרים משחקי הפוצ'יוולי בחוף 'גורדון' בתל אביב למרכז העניינים. אדר זינו ודייגו מראדונה דה סילבה מ'נגב אילת' בליגה הראשונה יפגשו את שמשונייה, משחק שעל הנייר אמור להיות קל. למדנו שבליגה הזאת אין משחקים קלים, והכל עניין של מומנטום", אמרו השבוע בקבוצה. רפי אנקונה ורונן שחרור מקבוצת 'ישראייר', שנמצאת בצמרת הליגה השנייה, צפויה לפגוש למשחק קשה ביותר יריבה ותיקה, 'חופו', שירדה לפני כשנתיים מהליגה הראשונה ופייבוריטית לעלות ליגה. מתי פול, לשעבר שחקן 'נגב אילת' מקבוצת 'פגאסוס', עזב השבוע את הקבוצה והצטרף כשחקן שלישי לקבוצת 'ישראייר'. יחד אתו מקווים בקבוצה כי יצליחו במשימה להעפיל לליגה הראשונה. המטרה היא שבעונה הבאה ייצגו שתי קבוצות את אילת בליגה הראשונה. כמו כן, מהלך ההצטרפות של פול עשוי לעזור לקבוצת 'נגב אילת'. הקבוצה הבכירה לא רשמה שחקן שלישי, ולכן שחקנים מהליגה השנייה יוכלו להצטרף לאחת הקבוצות למשך שני משחקים. המחזור החמישי שיתקיים השבוע הוא המחזור האחרון להעברות שחקנים בשתי הליגות.

ומה קורה באילת?
בשבוע שעבר נפתחו משחקי הליגה הראשונה והשנייה באילת. במסגרת המחזור השני, קבוצת 'ברביס' גברה 2: 0 על 'פוטטוס פיצה', 'מרינה גריל' ניצחה את 'בוסטון' 2: 1. באותה תוצאה (2: 1) ניצחה גם 'קאזה דו ברזיל' את 'בונסאי', 'נגב אילת' גברה על 'ישראייר' 2: 0, ו'פאדיס' ניצחה את 'ג'קניס' 2: 0. נכון למחזור השני בליגה, 'פאדיס', 'נגב אילת' מוליכות את הטבלה ללא הפסד עם שש נקודות כל אחת. 'קאזה דו ברזיל' ו'ברביס' אחריהן במקומות שלישי ורביעי. את הטבלה סוגרות 'בוסטון', 'בונסאי' ו'ג'קניס' עם שתי נקודות כל אחת.
בליגה השנייה כבר הגיעו למחזור החמישי. האחים טובלי מקבוצת 'שטיחי טובלי' ניצחו את 'ישרוטל' במשחק מרתק בתוצאה 2: 1. 'מאנקיס' גברה על 'המרכז להצללה' גם 2: 1. 'הפנתרים' ניצחו 2: 0 את 'גלגל', 'מתחם סי' ניצחה את 'אייס ספייס' 2: 1 ו'תיווך מאור' גברה על 'רויאל סיטי' בתוצאה 2: 0. קבוצת 'תיווך מאור' מוליכה את טבלת הליגה השנייה עם 13 נקודות, אחריה במקום השני 'מתחם סי' עם 11 נקודות ו'הפנתרים' במקום השלישי עם 10 נקודות. את הטבלה סוגרות 'מאנקיס' במקום השמיני (7 נקודות), במקום התשיעי, 'רויאל סיטי' (6 נקודות) ובמקום העשירי - גלגל (4 נקודות).

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש