פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 14/8/2013 11:22 ● ערב ערב 2615
אפטר שוק

תמונת כתבה


המדור בדרך כלל אוהב לפרגן לכאלה שחוגגים יום הולדת ומאחל מזל טוב לכל מי שהוא מכיר, לכל מי שמבקש יפה ולכל מי שמבקשים בשמו. אבל מזל טוב ליחצן של ה'ג'ויה', מיכאל ארז'ואן, אנחנו יותר משמחים להגיד ולא רק בגלל שהוא חגג, אלא בשל הדרך המקורית שלו לפרסם את החגיגות במהלך כל השבוע האחרון שקדם לחגיגה שהתקיימה ביום רביעי. מיכאל פתח במסע חובק אילת, בו נראו הפליירים של יום ההולדת מציצים ומצייצים ב'פייסבוק' מכל מקום אליו הגיעו... עובדי בתי המלון, הקניונים ובליינים רבים שיתפו פעולה עם מיכאל והצטלמו עם הפלייר. מצתים עם מדבקות מיוחדות הוכנו מראש וחולקו בכניסה למוזמנים למסיבה ואם זה לא מספיק, אז שאפו אחד גדול למיכאל שהודיע מראש שקוד הלבוש למסיבה יהיה 'לבן' ואכן גרם ללא מעט בליינים, בעיקר בנות, להגיע לבושים בלבן (המדור לא רוצה להזכיר כאן כמה פעמים במהלך השנים האחרונות הוא הוזמן למסיבה בלבן שאפילו היחצנים לא הגיעו לבושים כך!). למסיבה הגיעו כל המי ומי של אילת, כולל בני המשפחה הקרובה של מיכאל, איחלו מזל טוב, עלו לבר, רקדו יחד איתו ובעיקר בעיקר עשו הרבה שמח. מזל טוב!

תמונת כתבה


עוד לפני שנפתח מועדון ה'סלינה', רשמנו לכם כאן שזה מועדון שהולך להזכיר באיכות המוזיקלית שלו את פסטיבל 'טומורולאנד' הבינלאומי. והנה, שלושה שבועות עברו מאז הפתיחה ובסוף השבוע האחרון, הגיעה הסנונית הראשונה מהפסטיבל לנגן במועדון. די ג'יי NICOLAZ , שכבש את במות פסטיבל 'טומורולאנד' באירופה, הגיע לכבוש את האילתים ועשה זאת בענק. הבחור ניגן ושילהב את הבליינים עד שעות הלילה המאוחרות ורק כשעלתה השמש, התפזרו הבליינים לביתם. כבר באותו ערב נעשו גישושים בין אלעד גוזלן לניקולז לגבי מועד ביקור נוסף באילת. כבר באותו ערב, לאור ההצלחה הגדולה, ביטל די ג'יי ניקולז את טיסתו חזרה לאירופה והוזמן לנגן יום למחרת במועדון ה'וויו' בטבריה.

תמונת כתבה


להקת 'פאזה', שמופיעה בכל מוצאי שבת ב'פאדיס', ממשיכה להופיע ובגדול בפני תיירים רבים שמגיעים ללגום קצת אווירה אירופאית במקום, אבל גם לא מעט אילתים שמגיעים לפרגן. בשבת האחרונה, פגשנו ב'פאדיס' את צוות עובדי 'קפה נטו' ב'מול הים' שהגיעו לחגוג מסיבת גיוס לטל צברי שהתגייס לאחרונה ואנחנו כמובן מאחלים לו שפשוף נעים. גם שירן בן גיגי הדוגמנית האילתית, שגרה בימים אלה בתל אביב, קפצה לביקור באילת בסוף השבוע וגם היא הגיעה במיוחד ל'פאדיס' – גם בשל מגוון הבירות המעולה שיש במקום ולא פחות לשוב גם כדי לפרגן לחברי הלהקה.

תמונת כתבה


'דה האנגר שואו'. בכל יום ראשון, ממשיכים להגיע האומנים אל מועדון ה'האנגר 72' ובכל שבוע מחדש כובשים את המקום ואת הקהל עם הופעה סוחפת. בשבוע שעבר התקיימה הופעתו של הזמר המזרחי מתן גלילוב עם שלל להיטים ששר וביניהם גם כאלה שהוקדשו לבת זוגו דלית זריהן מ'היפה והחנון' שהגיעה יחד איתו למועדון. באותו שבוע התקיימה הופעה נוספת ב'האנגר' והפעם ביום רביעי, הופעה בחסות מועדון 'אליבי' שהביא ל'האנגר 72' את הזמר עופר לוי ולצידו נסרין קדרי על במה אחת בהופעה חיה מול מאות מעריצים משולהבים.

תמונת כתבה


היום יומולדת. במועדון ה'וויו בר' חגגו יום הולדת לגלית, אשתו של יניב, איש האחזקה של קבוצת העסקים של אושרי גבאי. אגב, איתם בתמונה אבי אדרי - עוזרו האישי של אושרי גבאי, שגם לו מגיע מזל טוב. הבחור עומד להתחתן בקרוב, וההכנות לחתונה בעיצומן. מזל טוב גם למושיקו אטדגי שחגג ב'סלינה' עם כל החברים הקרובים את יום הולדתו וביניהם גם האילתי לשעבר אלדר סקירה, שהגיע במיוחד לחגיגות. עוד נאחל מזל טוב לזוג המאושר אבי שמחי ובתאל וקס. במהלך בילוי במועדון ה'האנגר 72', שלף הבחור טבעת על הבמה והציע נישואין מול כל הקהל שהתרגש עד דמעות. מזל טוב גם למעיין שמש מה'שאטו', שחגגה בסוף השבוע גם ב'סלינה' וגם ב'ג'ויה' את יום הולדתה, ואחרונה חביבה היא מור דומאני - ברמנית ה'סלינה', שחגגה גם היא את יום הולדתה. מזל טוב.

תמונת כתבה


כמה ימים לפני ההופעה במועדון ה'האנגר 72', הגיע הזמר עופר לוי יחד עם בת זוגו אושרי למועדון הבית שלו באילת - ה'אליבי'. שם כמו תמיד נתן הופעה מחממת לב ומרגשת שבה הוכיח שוב מי המלך ששולט בז'אנר. בתמונות: רוני אקרמן, בן הזוג של תמי מפאב 'אליבי', נועם המתווך של עופר לוי ותמי - הבעלים של המקום.

תמונת כתבה


כשהוא לא עונה לטלפונים שלנו בתחנת המוניות של 'אורכידיאה' כשאנחנו מזמינים מונית בשעות הלילה לצאת ולתעד את כל מה שקורה בעיר, נוהג ליאל אלקובי יחד עם אושרי אלקובי, שניהם אחים, לבלות ועל שניהם המקום המועדף להתחיל בו את הבילוי הוא פאב ה'דרינקין' שבמרכז התיירות. עכשיו אנחנו יודעים בדיוק איפה הוא נמצא כשלא הוא עונה לנו לטלפון, בדיוק איפה שאילתים רבים אחרים נוהגים לפתוח את ערב הבילוי שלהם.

תמונת כתבה


בכל סופי השבוע ובמיוחד באחרונים, מוצא עצמו טל עמר, הבעלים של 'אלכו2הום', חנות שליחויות האלכוהול הגדולה של אילת, יחד עם צוותו עסוק בכדי לעמוד בלחץ ההזמנות של הלקוחות הרבים שמבקשים להזמין אלכוהול שיגיע אליהם אפילו עד לבריכה בבית המלון. יש כאלה שמגיעים עד למקום באזור התעשייה כדי להצטייד באלכוהול ממש כמונו, ואנחנו הגענו בדיוק ברגע בו סיים טל את הניקיונות במקום לאחר גל קונים גדול במיוחד וחשבנו שהגענו לאחת מחנויות הבוטיק המפוארות ביותר שיש.

תמונת כתבה


היום יומולדת 2. לא מעט ובצדק בוחרים לחגוג את יום ההולדת שלהם ב'פארק אבניו', שם הם יודעים שיקבלו את מיטב הפינוקים מהצוות, והאווירה שמחה במיוחד. בשבוע שעבר, פגשנו במקום שתיים שחגגו. הראשונה- ורה, מנהלת ה'פארק אבניו', שזכתה להרבה שמח וגם עופרה יוסף, מזכירתו של מנהל האחזקה במלון 'הילטון מלכת שבא', שחגגה גם היא עם הקרובים לה. מזל טוב גם ליאנה קשינה ונטלי שתיהן מחנות 'ג'נטלמן' שב'פארק הקרח', לשתיהן היה יום הולדת באותו יום ושתיהן חגגו עם החברים והחברות הקרובות במועדון ה'סלינה'. מזל טוב אחרון אנחנו מוסרים לאוהד איבגי ממלון 'קלאב הוטל', שחגג במועדון ה'ג'ויה' את יום הולדתו וזכה שם לפינוקים, שמפניה וזיקוקים מצוות המועדון שדאג לעשות לו שמח.

תמונת כתבה


תולי קופ, שאוטוטו משתחרר מצה"ל וחולם כבר על חזרתו לאילת באופן סופי, הגיע בשבוע שעבר לעוד סוף שבוע באילת ובין שלל המקומות אליהם הגיע לבלות, היה גם פאב ה'אקדמיה' אליו הגיע בעקבות ענת שרווד הברמנית, שהחלה לאחרונה לעבוד במקום ושמאז חזרתה לישראל אחרי הטיול הארוך בדרום אמריקה, תולי לא נפגש עמה. המפגש בין השניים היה מרגש בהחלט.

תמונת כתבה


שגיב קורן, שעל הקאמבק שלו לאילת דיווחנו לכם בשבוע שעבר, מפעיל ב'ביטלס מגה בר' בכל יום חמישי את ליין ה'ליבינג רום' המיועד לגילאי 27+. המדור לא רוצה להסגיר גילאים של הבליינים, אבל בין אלה שהגיעו לבלות בכיף ובהחלט נהנו מהמקום, המדור פגש את לימור אהרוני, מנהלת יחסי הציבור של מלון 'דן' ואת חברתה הטובה נורית גווילי, בבילוי בדיוק כמו שהן אוהבות. אולי עכשיו המדור יראה אותן קצת יותר. גם את שדרן הרדיו והספורט מאור קליינמן פגשנו יחד עם הבעלים של קבוצת הפועל 'פתאל' אילת, שנמצא בעיצומן של ההכנות האחרונות לקראת פתיחתה של העונה החדשה. אגב, חיכינו לתמונה המשותפת של שגיב קורן יחד עם שותפו לשעבר בנצי זיזובי, וסוף סוף קיבלנו אותה.

תמונת כתבה


ב'מייקס פלייס' שבטיילת 'ישרוטל המלך שלמה' ההופעות החיות ממשיכות כל הזמן, ואלה משתנות מעת לעת להנאת המבקרים במקום. בסופי שבוע מגיעות ל'מייקס פלייס' להקות ג'אז, בלוז ורוק ממרכז הארץ, ובשאר ימות השבוע - מנגנות במקום להקות מקומיות. בין אלה שהגיעו לבלות במקום, פגשנו את שמחה ומרטה מ'סופר אלימלך' ואת נוי בן ברית, דביר כהן, נועם בן נתן ואת שמעון, אליה, ציפי וגבי ממשפחת ישראלי.חדשות אילת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש